מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474

שי בזק

על המרצה

שי בזק כיהן פעמיים כקונסול כללי של ישראל בארה"ב. במיאמי, (בשעתו, כקונסול הכללי הצעיר ביותר בהיסטוריה של מדינת ישראל) ולאחרונה בבוסטון. כמי שחי בשירות המדינה שנים רבות בארה"ב, הוא למד להכיר את התרבות האמריקאית ואת הדרך בה האמריקאים רואים את ישראל על כל גווניה. הוא קשר קשרים עם רבים בממשל האמריקאי, באקדמיה ובשדרת העסקים והעיתונות האמריקאית.
 
בזק כיהן כיועץ התקשורת של ראש הממשלה נתניהו בעת כהונתו הראשונה כראש ממשלה, ולפניה כשנתניהו היה ראש האופוזיציה בישראל. לבזק היכרות מעמיקה עם הפוליטיקה בישראל ועם המתרחש בה בקדמת הבמה ומאחורי הקלעים וגם ביחסי האהבה והשנאה בינה לבין המערכת העיתונאית בארץ. 
שי בזק ניהל במשך שנים חברת השקעות אמריקאית, שביצעה השקעות בתחומי מוצרי הצריכה וההיי טק בישראל ושיווקה אותם בשוק האמריקאי. בזק גם היה בין מקימי ארגון "נפש בנפש" העוסק בעליה מארה"ב לישראל.
 
בעברו עבד בזק גם כעיתונאי- ככתב מדיני בימי ממשלתו של יצחק רבין, כדובר של גופים ואישים פוליטיים וחוץ פרלמנטרים שונים. כחבר בוועדות רגולטוריות ממשלתיות וכמרצה לתקשורת במרכז הבינתחומי בהרצליה.
 
בזק מופיע רבות באקדמיה ובאמצעי התקשורת בישראל ובארה"ב כפרשן מומחה בתחומי הפוליטיקה והתקשורת בישראל ובכל הנוגע לארה"ב- הפוליטיקה, העיתונות ודעת הקהל ויחסיה עם ישראל והמזרח התיכון.
 
לשי בזק תואר שני במנהל ציבורי מאוניברסיטת בר אילן ותואר ראשון במדעי החברה מהאוניברסיטה הפתוחה בישראל. הוא שירת בצה"ל כלוחם ומפקד.
 

מרצה בשפות

עברית | אנגלית

2 הרצאות מאת שי בזק

1. ארה״ב וישראל- מבט מתוככי החברה האמריקאית אל היחסים העמוקים, המיוחדים והמרתקים בין ארה״ב לישראל.

פוליטיקה ודת, בטחון וכלכלה, מדינאות והיסטוריה כולם שזורים יחד למערכת יחסים מיוחדת במינה.  איך עובדת המערכת הפוליטית בארה״ב? מי יהיה נשיא ארה״ב הבא? עד כמה לישראל או לקהילה היהודית יש השפעה על המערכת הזו? מה מעניין את הבוחר האמריקאי? איזו השפעה יש לתורמי הענק על הבחירות? ואיך...

הפוליטיקה והתקשורת בישראל

מה מסתתר מאחורי הקלעים של מסדרונות הכנסת ומשרדי הממשלה? ומדוע העיתונאים מבכים את אובדנה של המקצוענות בעידן האינטרנט? איך משפיעה התחרות בין גופי התקשורת בישראל על הסיקור הפוליטי והכלכלי והאם באמת הכל אישי?  התקשורת וראשי הממשלה בישראל- מרבין ופרס דרך שרון וברק ועד אולמרט...

לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של שי בזק
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים