מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474

רן רזניק

מרצה בתחומים

על המרצה

רן רזניק כותב מזה כ-20 שנה בעיקר על נושאי בריאות ורפואה. כתב במקומון "העיר", ב"הארץ" ובקבוצת ידיעות אחרונות והחל מינואר 2011 כותב  בישראל היום כעיתונאי חוקר  ופרשן לענייני בריאות . רזניק חשף שורה ארוכה של פרשות שחיתות,  עוולות ורשלנות רפואית במערכת הבריאות הישראלית.  חלק מכתבותיו הביאו לחקירות פנימיות במערכת הרפואית, הגשת קובלנות וכתבי אישום ולשינויים מנהליים וחקיקתיים במערכת הרפואית הישראלית.
על חשיפותיו העיתונאיות  קיבל ב-2006  את אות אביר התנועה לאיכות השלטון על " תרומה ייחודית למאבק כנגד תופעות של שיחותות במערכת הבריאות, להגנה על חיי  החולים ולהעלאת רמת הביקורת בעיתונות".  ב-2007 קיבל את פרס סוקולוב היוקרתי  לעיתונות כתובה עבור תחקיריו בנושאי בריאות. כמו כן קיבל מנשיא המדינה את אות עמותת "בזכות" למען זכויות הנכים על חשיפת מצוקת נכי הנפש בבתי החולים הפסיכיאטריים וכמו כן קיבל ב-1997 את פרס העיתונות ע"ש משה רון  באגודת העיתונאים על כתבותיו.
 
רזניק בוגר תואר ראשון בהצטיינות  בלימודים כלליים במדעי הרוח והחברה באוניברסיטת תל אביב ומלמד תקשורת וכתיבה עיתונאית באוניברסיטה הפתוחה.
 

מרצה בשפות

עברית

1 הרצאות מאת רן רזניק

מאחורי הקלעים של הפרשות הרפואיות הגדולות במערכת הבריאות

מאחורי הקלעים של העבודה העיתונאית ולא פחות מכך למאחורי הקלעים של המערכת הרפואית. ההרצאה נותנת הזדמנות להיחשף לצדדים המעניינים של העבודה העיתונאית והתחקיר העיתונאי בנושאי בריאות (הדילמות, הקשיים, קשר השתיקה של רופאים כמו גם קשר השתיקה של המטופלים) וגם לקשיים  ולהתמודדות של...

לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של רן רזניק
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
עדכונים וחדשות
גיא זהר מיוצג בלעדית בסוכנויות מרצים
גיא זהר מגיש "היום שהיה" התכנית הפופולארית בסגנונו הייחודי בהרצאה על הכוחות שפועלים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת בישראל
לפרטים נוספים
יגאל מוסקו כתב מאגזין חדשות שישי בערוץ 2 מיוצג בלעדית
הרצאות מרתקות על עיתונות חוקרת, דוקומנטרית ומקורית מניסיון של למעלה מ 20 שנה של כתבות מובילות שזכו להדים רבים בתקשורת.
לעמוד המרצה
בוני גינצבורג הצטרף לצוות המרצים בתחום ההשראה למצוינות
כוכב הכדורגל בעבר ופרשן ספורט בהווה על הרצאות בנושאי התמודדות על כשלון והצלחה, הישגיות וחתירה למצוינות
לפרטים מלאים
אליס מילר נבחרה להדליק משואה
פורצת הדרך לכניסתן של נשים לקורסי הטיס ומרצה מרתקת נבחרה להדליק משואה בטקס יום העצמאות ה 67 .
לעמוד המרצה
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -מרצה ייחודית והומוריסטית
שמחים לבשר על הצטרפותה של מגישת הטלוויזיה והכותבת עינב גלילי , בהרצאה ייחודית ומשעשעת על ההומור כחוש מולד (או לא..) ההרצאה משולבת בקטעי וידאו.
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים