מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474

רן רזניק

מרצה בתחומים

על המרצה

רן רזניק כותב מזה כ-20 שנה בעיקר על נושאי בריאות ורפואה. כתב במקומון "העיר", ב"הארץ" ובקבוצת ידיעות אחרונות והחל מינואר 2011 כותב  בישראל היום כעיתונאי חוקר  ופרשן לענייני בריאות . רזניק חשף שורה ארוכה של פרשות שחיתות,  עוולות ורשלנות רפואית במערכת הבריאות הישראלית.  חלק מכתבותיו הביאו לחקירות פנימיות במערכת הרפואית, הגשת קובלנות וכתבי אישום ולשינויים מנהליים וחקיקתיים במערכת הרפואית הישראלית.
על חשיפותיו העיתונאיות  קיבל ב-2006  את אות אביר התנועה לאיכות השלטון על " תרומה ייחודית למאבק כנגד תופעות של שיחותות במערכת הבריאות, להגנה על חיי  החולים ולהעלאת רמת הביקורת בעיתונות".  ב-2007 קיבל את פרס סוקולוב היוקרתי  לעיתונות כתובה עבור תחקיריו בנושאי בריאות. כמו כן קיבל מנשיא המדינה את אות עמותת "בזכות" למען זכויות הנכים על חשיפת מצוקת נכי הנפש בבתי החולים הפסיכיאטריים וכמו כן קיבל ב-1997 את פרס העיתונות ע"ש משה רון  באגודת העיתונאים על כתבותיו.
 
רזניק בוגר תואר ראשון בהצטיינות  בלימודים כלליים במדעי הרוח והחברה באוניברסיטת תל אביב ומלמד תקשורת וכתיבה עיתונאית באוניברסיטה הפתוחה.
 

מרצה בשפות

עברית

1 הרצאות מאת רן רזניק

מאחורי הקלעים של הפרשות הרפואיות הגדולות במערכת הבריאות

מאחורי הקלעים של העבודה העיתונאית ולא פחות מכך למאחורי הקלעים של המערכת הרפואית. ההרצאה נותנת הזדמנות להיחשף לצדדים המעניינים של העבודה העיתונאית והתחקיר העיתונאי בנושאי בריאות (הדילמות, הקשיים, קשר השתיקה של רופאים כמו גם קשר השתיקה של המטופלים) וגם לקשיים  ולהתמודדות של...

לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של רן רזניק
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
אהבה בזמן קורונה
הרצאות מיוחדות  ומעוררות השראה  לאירועי יום האישה
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים