מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474

רועי נץ

על המרצה

חוקר ומומחה בינלאומי מוביל בתחומי התקשורת הבין אישית, ובאבחון על פי סימנים פיזיים לרבות כירולוגיה – קריאה בכף היד, פיזיונומיה – תווי פנים, שפת גוף ותקשורת לא מילולית. עומד בראש מכון לאימון ולימוד שפת גוף. 
 
רועי נץ מסייע לארגונים ופרטיים ליצור סביבם אנרגיות מתאימות  במסגרתן יוכל הפרט להביא את יכולותיו לביטוי מלא וחופשי לרווחתו האישית ולטובת החברה.
 
רועי הינו מומחה בבנייה וייעול של מערכות תקשורת בין אישיות במשור הפנים והחוץ ארגוני, תוך ביטוי מרבי של המשאבים האנושיים העומדים לרשות הארגון, כל זאת באמצעות שיטות אבחון ייחודיות המאפשרות ניתוח מעמיק ומדויק של המארג האנושי המרכיב את הארגון. במהלך הסדנאות ניתן דגש, באמצעות אינטראקציה פעילה עם הקהל,  על יצירת תקשורת יעילה ואפקטיבית יותר העובד לסביבתו.
 

מרצה בשפות

עברית | ספרדית

1 הרצאות מאת רועי נץ

מפגש חווייתי בנושא הומור בניהול ושפת הגוף

לאחר מבוא קצר יעבור רועי לשלב הדגמות מרתק בנושא אבחון ע"פ סימנים פיזיים. את המפגש תחתום הפעלה שתיצור אוירה של חיבור, שיתוף והנאה, במהלכה יוכלו המשתתפים לחוות ממקור ראשון את התכנים שיועלו. תכנים : מהי תקשורת בלתי מילולית ומה מנהל  אותה?   כשם שהשפה המילולית מורכבת מרצף בר...

לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של רועי נץ
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
יהלי אדמתי -חוקרת עתידים בהרצאה חדשה
עולם העבודה 202-2030 - אחד הנושאים החמים ביותר בעולם הארגוני
לחצו לפרטים
גיא זהר מיוצג בלעדית בסוכנויות מרצים
גיא זהר מגיש "היום שהיה" התכנית הפופולארית בסגנונו הייחודי בהרצאה על הכוחות שפועלים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת בישראל
לפרטים נוספים
בוני גינצבורג הצטרף לצוות המרצים בתחום ההשראה למצוינות
כוכב הכדורגל בעבר ופרשן ספורט בהווה על הרצאות בנושאי התמודדות על כשלון והצלחה, הישגיות וחתירה למצוינות
לפרטים מלאים
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -מרצה ייחודית והומוריסטית
שמחים לבשר על הצטרפותה של מגישת הטלוויזיה והכותבת עינב גלילי , בהרצאה ייחודית ומשעשעת על ההומור כחוש מולד (או לא..) ההרצאה משולבת בקטעי וידאו.
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים