מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474

רונן מנליס

ביוגרפיה

רונן מנליס פרש בספטמבר 2019 משרות צבאי של 24 שנים בצה״ל במסגרתם שימש כדובר צה״ל וכעוזר הרמטכ״ל ה- 21 רא״ל (מיל׳) גדי איזנקוט. במהלך שירותו שימש כקצין מודיעין באירועים מרכזיים בגזרות השונות, כקצין המודיעין של סיירת צנחנים בתקופת השהייה בדרום לבנון, כקצין המודיעין של חטיבת שכם בתקופת האינתיפדה השניה, כראש ענף לבנון האחראי על מחקר ארגון חזבאללה בשנים שלאחר מלחמת לבנון השניה וכקצין המודיעין של אוגדת עזה במבצע ״עמוד ענן״ ובימים שטרום מבצע ״צוק איתן״. בתקופת כהונתו כדובר צה״ל הוביל מהפכה בתחום השימוש ברשתות החברתיות ככלי מבצעי בעולמות ההשפעה והתודעה מול מגוון קהלי יעד.

על המרצה

דרך נסיונו העשיר והמגוון בזירות הצבאיות השונות, מדגים רונן מנליס בהרצאותיו באמצעות מתודולוגיות יחודיות,כיצד ניתן להניע ארגון מסורתי כמו צה''ל לעבור חשיבה של העולם החדש המקדש חשיבה יצירתית, חדשנית ופריצת גבולות בניצול של מינימום משאבים.  מנליס משתמש בדוגמאות וסיפורים אישיים מן העבר תוך מבט יחודי על מאחורי הקלעים של אירועים אלו ולמידה מהם להצעדה של ארגונים וחברות בהם הוא מרצה למאה 21 ומעבר לה. 

עברית | אנגלית

2 הרצאות מאת רונן מנליס

לבעוט בדלי ולהשאר ממלכתי- ניהול משברים וגיבוש אסטרטגיות בעולם משתנה

אמון הציבור הוא כלי מפתח לכל ארגון, ציבורי, פרטי, עסקי או כזה ללא כוונות רווח. השאיפה המתמדת היא חיזוק ושימור האמון הציבורי גבוה ככל האפשר. המשימה הופכת עבור כל ארגון למורכבת הרבה יותר בעידן השתנות הסביבה בדגש על זו התקשורתית וכוחן העולה של הרשתות החברתיות. כיום אין חוקים...

לתייג את נסראללה – לנצח במלחמות ההשפעה והתודעה ברשתות החברתיות.

איך קניה ווסט סייע לישראל לחשוף את התוכנית הסודית של ארגון הטרור חיזבאללה? איך קרטונים חומים יצרו כותרות בכל העולם? איך ציוץ עם שש מילים הפך ויראלי והשפיע לא פחות ממספר רב של פצצות ופתח מלחמה עולמית? איך בוטים, טרולים וצבאות דיגיטליים תופסים יותר ויותר מקום פעיל במלחמות...

לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של רונן מנליס
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
יהלי אדמתי -חוקרת עתידים בהרצאה חדשה
עולם העבודה 202-2030 - אחד הנושאים החמים ביותר בעולם הארגוני
לחצו לפרטים
גיא זהר מיוצג בלעדית בסוכנויות מרצים
גיא זהר מגיש "היום שהיה" התכנית הפופולארית בסגנונו הייחודי בהרצאה על הכוחות שפועלים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת בישראל
לפרטים נוספים
בוני גינצבורג הצטרף לצוות המרצים בתחום ההשראה למצוינות
כוכב הכדורגל בעבר ופרשן ספורט בהווה על הרצאות בנושאי התמודדות על כשלון והצלחה, הישגיות וחתירה למצוינות
לפרטים מלאים
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -מרצה ייחודית והומוריסטית
שמחים לבשר על הצטרפותה של מגישת הטלוויזיה והכותבת עינב גלילי , בהרצאה ייחודית ומשעשעת על ההומור כחוש מולד (או לא..) ההרצאה משולבת בקטעי וידאו.
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים