מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
רוני פורת -מאסטרו

רוני פורת -מאסטרו

ביוגרפיה

 רוני פורת נולד בשנת 1958 בקיבוץ קדמה הנמצא באזור השרון. סיפור הפיכתו של פורת למוסיקאי ולמרצה מבוקש החל דווקא במהלך שירותו הצבאי במלחמת לבנון. בניגוד למוסיקאים אחרים בגילו היה רוני פורת ללא כל השכלה מוסיקלית פורמלית, למעשה הוא למד באוניברסיטה בפקולטה לחקלאות ולא ראה את עתידו בתחום האומנות.
כאשר רוני פורת נקרא לשירות הצבאי, הוא לקח איתו גיטרה והיה מנגן בה להנאתו. יום אחד בעת שהוא מנגן הופיע חייל אשר היה צ'לן מקצועי ושאל את פורת איפה למד לנגן כך ? פורת השיב לו שהוא פשוט לימד את עצמו. מאז אותו היום לא הביט רוני פורת לאחור, והפך לאחד המוסיקאים המשפיעים בישראל.

רוני פורת הינו מנצח, מלחין ומעבד אשר זכה לעבוד עם כמה מהתזמורות הטובות ביותר בארץ דוגמת:
  • התזמורת הפילהרמונית הישראלית
  • התזמורת הסימפונית של חיפה
  • התזמורת הסימפונית של ראשון לציון
גישתו המיוחדת של רוני פורת הביאה אותו לכמה משיתופי הפעולה המרהיבים ביותר שנעשו בישראל. רוני פורת ייצר טכניקה ייחודית לשילוב עולם התאטרון והעולם הסימפוני ושיתף פעולה עם מספר תאטראות כדי ליצור שילובים מרהיבים. פורת הינו ממקימיה של "חיותה" אשר משלבת את יצירותיו החד פעמיות של חנוך לוין עם עולם המוסיקה וזכתה בפרס התאטרון הישראלי לשנת 2006.

על המרצה

מייסד תזמורת ומורה בכיר

רוני פורת היה ממייסדי תזמורת הבמה הישראלית שבחולון אותה ניהל מוזיקלית בין השנים 1992-2004. פורת שימש לה אף כמלחין ועמה העביר יותר מ-1000 קונצרטים.
בנוסף, מדי שנה מקפיד פורת לדאוג לדור הבא של המוסיקה העולמית ומנחה קורס ניצוח למקבץ נבחר של מוסיקאים מוכשרים מכל רחבי העולם.

מבוא

כדי לכסות את הוצאות הלימוד באקדמיית רובין, היה נוסע פורת מדי שנה לחו"ל שם היה מופיע בנגינה ובלהטוטי רחוב. חוויות אלו ליטשו את יכולות הבמה שלו ולמעשה דווקא מתוך הצורך, הפך פורת למרצה אשר יכול לרכוש בקסמו (תרתי משמע) את הקהל שלו ולמגנט אותם לנושא הרצאתו.


המקצוע: בן אדם - מרצה לאימון אישי ומקצועי

לצערנו, טוען פורת בהרצאתו, רק כאשר אנו מגיעים לערש דווי אנו מבינים את הטעויות שלנו. הזמן שבזבזנו בלשנוא, בלקנא ובלייצר רגשות שלילים הוא זמן שיכלנו לבלות לצד האנשים שאנחנו אוהבים, ללמוד לנגן או פשוט לצחוק. בהרצאתו של פורת אודות החשיבות שבניצול הזמן, הוא מעביר לשומעיו את משנתו אודות החד פעמיות של הקיום האנושי כמפתח לאושר.
בהרצאה הוא מסביר כי אין טעם להוכיח את טעותנו בסוף הדרך, ניתן לבצע שינוי משמעותי עוד עכשיו! לנצל את היכולות שלנו ולהגשים את עצמנו, לנהל את הזמן שלנו טוב יותר ובאופן מפרה יותר. ההתמקדות ברגעים הטובים בחיים, מסביר פורת, היא צעד ראשוני אשר יכולה להעביר השקפתנו גם לסובבים אותנו.

מרצה לניהול חכם- ניהול ומנהיגות בדרך יצירתית

בהרצאותיו משתמש פורת בתקשורת הבלתי אמצעית הקיימת במוסיקה כדרך אלטרנטיבית לניהול אפקטיבי. פורת מדמה את עולם הניהול המודרני לתזמורת בה המנהל הוא המנצח על התזמורת, כאשר בעזרת שיתוף פעולה אורגני עם שאר הצוות יכול המנהל להשיג יותר מכל חבר בארגון, בדרך להגדלת התפוקה והנאמנות למקום העבודה.
בהרצאתו "ניהול מנצח" משתמש פורת בכלים וויזואליים רבים כדי להקנות למשתתפים כלים מעשיים לניהול נכון יותר של צוות העובדים ורתימת העובדים למטרות הארגון. דבר זה הופך את ההרצאה לחובה עבור כל מנהל השואף להפיק יותר מעובדיו.

חובה לנצל את הכישרון שלכם

בהרצאותיו מקפיד פורת להסביר לקהל שהכישרון שלהם בכל תחום בחיים הוא לא מתנה אלא זכות וחובה שיש להשתמש בה כדי לעשות את העולם טוב יותר. בהרצאותיו, מסביר פורת, שלהיות בן אדם הוא המקצוע הקשה מכל אבל גם המתגמל ביותר בעולם.

אישיותו יוצאת הדופן, הכריזמה האישית והשכלתו בתחום האימון והגישור הם שהופכים את הרצאותיו של פורת לחוויה אינטלקטואלית ומלמדת כאחד
http://www.baba-mail.co.il/video.aspx?emailid=40286

מרצה בשפות

עברית | אנגלית

4 הרצאות מאת רוני פורת -מאסטרו

ניהול מנצח

"ניהול מנצח" ©  מביא ומלמד עולם שלם של מושגי ניהול מנהיגות. מנצח התזמורת מוביל דרך המנהיגות, דרך האישיות שלו ודרך תפיסת עולמו. עליו לסחוף את הנגנים לתוך תפיסת עולמו המוסיקאלית ו"לפתות" אותם באינטרפרטציה שלו. עליו להוביל כמות גדולה של אנשים בעלי דעות ותפיסות מוסיקאליות...

אתם התזמורת ! (יש מנצח בקהל ?) סדנה חווייתית ייחודית לארגונים עם מנצח התזמורת רוני פורת

רוני פורת בסדנה חדשה לארגונים, בה הוא עובד עם הקהל כתזמורת, כמקהלה מדברת ושרה (בסגנון קולולם), כחטיבה אחת וכקבוצות שונות בתוך בתזמורת, כאשר חלק מהמשתתפים משמשים כ"סולנים" וכמנצחים. תוך כדי חווית עשיית המוסיקה יחד, מסב רוני פורת את תשומת הלב של הקהל לתובנות העולות מן הפעילות,...

משחקי מחשבה – החיים על פי ג'ון לנון מופע מלווה הרצאה

ג'ון לנון, מה הפך אותו לתופעה ולאייקון הפופ, ייתכן והגדול ביותר במאה ה 20 ? איך מופיעה האישיות שלו וסיפור חייו בתוך הטכסטים והמוזיקה ? התעוזה, הדמיון, שלל הכישרונות לצד המוזיקה (ציור, ספרות, קולנוע) המוכנות להיות שונה ולשלם על כך מחיר גבוה, "הפה הגדול" וכמובן יוקו אונו – האם...

ניהול מנצח © קונצרט חי משולב עם סדנת מנהיגות בשיתוף עם: תזמורת סימפונית

רוני פורת – מנצח תזמורת, יוצר בינתחומי ומרצה מבוקש בנושאי ניהול ומנהיגות, העצמה, ביחד עם תזמורת סימפונית, מציעים פורמט חדש, מקורי ופורץ דרך המשלב את הקונצרט הקלאסי על רפרטואר המוזיקה המשובח והפופולרי, בשילוב עם הרצאה וסדנה חווייתית למגזר העסקי. השילוב של קונצרט וסדנה עונה...

חוות דעת על המרצה

המשתתפים נהנו מהרצאה קולחת ומרתקת של רוני פורת, מנצח על תזמורות בארץ ובעולם אשר דיבר על מנהלים ומנהיגות תוך הקבלה לעולם המוסיקה הצבעוני, הרצאה מלאת השראה ותובנות לעולם העבודה ולחיים בכלל. השבחים לא אחרו להגיע. ותודה גדולה לרונית פינקלשטיין מסמל מרצים על השירות הנפלא וההמלצה כמובן.מעברים בעמק אפריל 2016
"הרצאה אשר בסופה שגורמת לך לחשוב אחרת על הדברים הקבלה מאוד יפה של עולם המוזיקה להתנהלות היום יומית שלו , לאופן קבלת ההחלטות שלנו והבחירות שלנו הרצאה מתובלת בהומור , בתרבות , במשפחתיות ובעסקים ... רוני – אדם מאוד נעים ,חיובי ומרתק ."בנק דיסקונט יוני 2016

הטור האישי

“יצירת חיי”: הרצאה חווייתית עם רוני פורת - מנצח, מלחין ומאמן

רוני פורת יודע שכישרון גדול ומחויבות גדולה כבר לא מספיקים בעולם התחרותי של היום. היכולת לשלב את הקול הפנימי שלך, החזון היצירתי שלך והאספקטים השיווקיים הם חלק אינטגרלי מדרישות האומן בעידן הנוכחי.
מצטיינים לא חסר, טוען פורת, אבל כדי לייצר הצלחה ולבלוט מעל השאר צריך לייצר את המציאות ולא להיות עסוקים בתגובה מתמדת מול אתגרי החיים. למעבר לכתבה המלאה ]
לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של רוני פורת -מאסטרו
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
הרצאות העשרה לימי היערכות מורים
עדכונים וחדשות
יהלי אדמתי -חוקרת עתידים בהרצאה חדשה
עולם העבודה 202-2030 - אחד הנושאים החמים ביותר בעולם הארגוני
לחצו לפרטים
גיא זהר מיוצג בלעדית בסוכנויות מרצים
גיא זהר מגיש "היום שהיה" התכנית הפופולארית בסגנונו הייחודי בהרצאה על הכוחות שפועלים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת בישראל
לפרטים נוספים
בוני גינצבורג הצטרף לצוות המרצים בתחום ההשראה למצוינות
כוכב הכדורגל בעבר ופרשן ספורט בהווה על הרצאות בנושאי התמודדות על כשלון והצלחה, הישגיות וחתירה למצוינות
לפרטים מלאים
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -מרצה ייחודית והומוריסטית
שמחים לבשר על הצטרפותה של מגישת הטלוויזיה והכותבת עינב גלילי , בהרצאה ייחודית ומשעשעת על ההומור כחוש מולד (או לא..) ההרצאה משולבת בקטעי וידאו.
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים