מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474

רוני דניאל

מרצה בתחומים

בטחון וצבא
42 מרצים

ביוגרפיה

 רוני דניאל הוא אחת הדמויות המזוהות ביותר עם התקשורת הישראלית. הוא הכתב לענייני צבא וביטחון של חדשות ערוץ 2, מהיום בו עלה הערוץ לאויר בשנת 1993. רוני דניאל מספק הרצאות מרתקות בתחום הביטחון, המשלבות את הידע הרב שרכש במשך השנים, פרשנות אישית ונוקבת לרב, ודיווחים מפולפלים מהשטח.

נקודת ההתחלה:
רוני דניאל עלה לארץ מעירק בגיל שלוש. הוא גדל בקיבוץ מעוז חיים, ומאז גיוסו לצה״ל התקדם בדרגות ובתפקידים קרביים מובילים, לחם במלחמות ואף נפצע. הוא בעל דרגת סגן אלוף במילואים.

קריירה עיתונאית:

את דרכו העיתונאית החל בשנת 1971, ככתב לענייני תחבורה וחקלאות ב׳קול ישראל׳, ובהמשך, בשנת 1984, התמנה לראש המערכת. במקביל עבד גם בגלי צה״ל, והיה הכתב הראשון שסיקר מהחרמון יחד עם לוחמי ׳גולני׳.

מאז ועד היום:

במשך קרוב לעשרים שנה מלווה דמותו של דניאל את מרקע המסך שלנו. רוני דניאל הוא אחת הדמויות הבולטות בעולם התקשורת הישראלי, ומזוהה מאוד עם חדשות ערוף 2. שידוריו מלווים תמיד בהרבה פרשנות המוטחת בפני הצופים, מבלי לצנזר.

על המרצה

רוני דניאל הוא סגן אלוף במילואים. עברו הצבאי צבוע במגוון תפקידים פיקודיים קרביים שביצע. הוא לחם במלחמות רבות, ונפצע בעצמו במלחמת ששת הימים. רוני דניאל החל את הקריירה העיתונאית שלו בשנת 1971, ומאז ועד היום היה ונשאר אחת הדמויות הבולטות בעיתונות הישראלית.

רוני דניאל הוא כתב ופרשן לענייני צבא וביטחון מטעם חדשות ערוץ 2, תפקיד שהוא מאייש מאז שנת 1973. במשך השנים, צבר דניאל נסיון רב, סיפורים, חוויות וידע ממקור ראשון בכל הקשור לענייני ביטחון וצבא. הרצאותיו מרתקות וסוחפות, ואישיותו הייחודית מקבלת בהן ביטוי כמו גם בעבודתו כעיתונאי.

מרצה בשפות

עברית

1 הרצאות מאת רוני דניאל

בטחון ,צבא ,טרור אזורי ופרשנות מדינית

 מלחמת האזרחים בעזה והשפעתה על יציבות אזורית    סוריה , איראן וחיזבאללה – מאזן האימה מול ישראל   תעשיות ביטחוניות ופיתוחים צבאיים ישראליים בשדה הקרב העתידי  

אזכורים ברשת

"רוני דניאל - זה שלא יודע לשאול"

בכתבה של עיתון ׳הארץ׳, שכתבה מורן שריר, מתוארים קווי דמותו של הכתב והפרשן המפורסם לענייני צבא וביטחון, רוני דניאל. דניאל, הידוע בדעותיו הנחרצות ובאופי תקיף ויש שיגידו קר, מגלה בכתבה צד אחר שלו. הראיון סב סביב סרטון שהתגלה המתעד לכאורה הריגתם של שני נערים פלסטינים. הכתבה מתארת את תגובתו ודעותיו של רוני דניאל על האירוע, וכיצד הוא רואה את הדברים.   [ למעבר לכתבה המלאה ].

רוני דניאל: לא פותח את עיתון "הארץ"

לאור דעותיו הנחרצות בענייני ביטחון מדינת ישראל, זכה באחרונה רוני דניאל לביקורת נוקבת מאנשי שמאל, בעיתונות ובפייסבוק. על הביקורת הנחרצת שהטיחו בו, מגיב בכתבה זו דניאל בביטחון ומבלי מיסים.   [ למעבר לכתבה המלאה ].
לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של רוני דניאל
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
יהלי אדמתי -חוקרת עתידים בהרצאה חדשה
עולם העבודה 202-2030 - אחד הנושאים החמים ביותר בעולם הארגוני
לחצו לפרטים
גיא זהר מיוצג בלעדית בסוכנויות מרצים
גיא זהר מגיש "היום שהיה" התכנית הפופולארית בסגנונו הייחודי בהרצאה על הכוחות שפועלים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת בישראל
לפרטים נוספים
בוני גינצבורג הצטרף לצוות המרצים בתחום ההשראה למצוינות
כוכב הכדורגל בעבר ופרשן ספורט בהווה על הרצאות בנושאי התמודדות על כשלון והצלחה, הישגיות וחתירה למצוינות
לפרטים מלאים
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -מרצה ייחודית והומוריסטית
שמחים לבשר על הצטרפותה של מגישת הטלוויזיה והכותבת עינב גלילי , בהרצאה ייחודית ומשעשעת על ההומור כחוש מולד (או לא..) ההרצאה משולבת בקטעי וידאו.
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים