מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
רון פרושאור

רון פרושאור

ביוגרפיה

רון פרושאור הוא דיפלומט ישראלי, וכותב טורים. הוא עומד בראש מכון אבא אבן לדיפלומטיה בינ"ל בבית הספר לאודר לממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה במרכז הבינתחומי הרצליה. פרושאור כיהן כשגריר ישראל באו"ם בין 2011 עד 2015. קודם לכן כיהן כשגריר ישראל בבריטניה, מנכ"ל משרד החוץ הישראלי והקונסול המדיני בשגרירות ישראל בוושינגט
עם קרוב לשלושה עשורים של ניסיון במשרד החוץ הישראלי, פרושאור גיבש שם בינלאומי כאחד הדיפלומטים הבולטים של ישראל. שירותו בחו"ל כולל גם תפקידים בוושינגטון, בון ולונדון.
רון פרושאור כיהן כנציג הקבוע של ישראל באו"ם מ-2011 עד 2015.
בהיותו שגריר ישראל ה -16 באו"ם, מילא פרושאור שורה של תפקידים בולטים, ביניהם שימש כסגן נשיא האסיפה הכללית (8 ביוני 2012) ויו"ר ועדת זכויות האדם של האו"ם. פרושאור ניהל את המושב הראשון של העצרת הכללית בנושא האנטישמיות, ופיקח על העברת שתי החלטות מרכזיות בנושא יזמות וחקלאות, שעברו ברוב מכריע.
פרושאור ממשיך לייצג את מדינת ישראל, בין היתר במאמרים המתפרסמים בעיתונים בינ"ל כגון ה-Wall Street Journal, ה-New York Times או ה-Daily Telegraph.

על המרצה

רון פרושאור מרצה בנושאים שונים ומגוונים תחת תחום הדיפלונטיה, יחסי החוץ של מדינת ישראל ועולם הניהול עם דגש עם האנלוגיה היחודית מעולם ניהול תהליכי קבלת ההחלטות , ניהול משברים וניהול במצבי אי ודאות כפי שהוא מביא אותו משרות הדיפלומטי ברמה הגבהה ביותר, אל העולם הארגוני-עסקי. האנלוגיה מאפשרת למנהלים ומובילי אסטרטגיות בארגונים להיחשף לכלים מעשיים שיכולים לשמש אותם בעבודתם היום יומית . דוגמאות ומקרי בוחן מעניינים במיוחד משולבים באופן שוטף בהרצאות של רון ומותאמות לעולם התוכן של הארגונים המזמינים אותו להרצות.

עברית | אנגלית
לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של רון פרושאור
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
עדכונים וחדשות
גיא זהר מיוצג בלעדית בסוכנויות מרצים
גיא זהר מגיש "היום שהיה" התכנית הפופולארית בסגנונו הייחודי בהרצאה על הכוחות שפועלים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת בישראל
לפרטים נוספים
יגאל מוסקו כתב מאגזין חדשות שישי בערוץ 2 מיוצג בלעדית
הרצאות מרתקות על עיתונות חוקרת, דוקומנטרית ומקורית מניסיון של למעלה מ 20 שנה של כתבות מובילות שזכו להדים רבים בתקשורת.
לעמוד המרצה
בוני גינצבורג הצטרף לצוות המרצים בתחום ההשראה למצוינות
כוכב הכדורגל בעבר ופרשן ספורט בהווה על הרצאות בנושאי התמודדות על כשלון והצלחה, הישגיות וחתירה למצוינות
לפרטים מלאים
אליס מילר נבחרה להדליק משואה
פורצת הדרך לכניסתן של נשים לקורסי הטיס ומרצה מרתקת נבחרה להדליק משואה בטקס יום העצמאות ה 67 .
לעמוד המרצה
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -מרצה ייחודית והומוריסטית
שמחים לבשר על הצטרפותה של מגישת הטלוויזיה והכותבת עינב גלילי , בהרצאה ייחודית ומשעשעת על ההומור כחוש מולד (או לא..) ההרצאה משולבת בקטעי וידאו.
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים