מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474

רוי ניסני

מרצה בתחומים

על המרצה

נולד וגדל בישראל, החל להתחרות באירופה במרוצי קארטינג כבר בגיל 6. בגיל 9 סיים רביעי באליפות אירופה. בשל הישגיו בענף הוקפץ להתחרות במכוניות פורמולה כבר בגיל 14 . בשלב ראשון התחרה בפורמולה ״ב.מ.וו״, שם עמד על הפודיום פעמים רבות. ב 2010- הוחתם על ידי קבוצת המירוצים ״מויקה מוטור״ הגרמנית, ורשם , ניצחון ראשון במסלול ״מונזה״ שבאיטליה. ב 2013- החל להתחרות בסבב הפורמולה 3 .ביצועיו שם הרשימו את מנהלי קבוצות הפורמולה 1 ובאוקטובר 2014 קבע שיא נוסף כאשר זומן למבחנים בקבוצת הפורמולה 1 סאובר פרארי. הצרפתית והחל להתחרות בסבב העולמי בחסות רנו “Tech1” ב 2015- הצטרף לקבוצת (״פורמולה 2״). במרץ 2016 הצטרף לקבוצת לוטוס באותו הסבב וביולי כבר רשם את ניצחון הבכורה שלו, לאחר שסיים ראשון במרוץ בסילברסטון שבבריטניה, כאשר יום למחרת חזר על הישג זה באותו המסלול. את העונה בת 18 המרוצים סיים עם 189 נקודות, במהלכה עלה שבע פעמים לפודיום: שלוש פעמים סיים במקום הראשון וארבע פעמים במקום השני.
כיום משתייך ניסני לחמשת הנהגים הצעירים הטובים בעולם, אשר אלו עתידים להיכנס לקטגוריית ה״פורמולה 1״.
המוטו אשר משייך אליו רוי הוא ״מטרתי היא תמיד לבצע את המקסימום האפשרי תחת הנסיבות הקיימות״.

עברית

1 הרצאות מאת רוי ניסני

כוח G מהירויות, האצות ומה שביניהם

מהו הספורט מוטורי ומהי חשיבותו בעולם בהרצאתו המרכשת יספר רוי איך ילד בן 6 הופך לנהג מירוצים?  למה נדרש להתחיל בגיל כל כך צעיר ועל הקושי של ילד ישראלי בעולם המוטורי. מהו הכישרון של נהג מרוצים , למה על כל 10 דקות של נהיגה יש שעה וחצי של ניתוח ותכנון החשיבות עבודת הצוות עם המהנדס...

גלריית תמונות

לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של רוי ניסני
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים