מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474

רוית נאור

מרצה בתחומים

על המרצה

רוית נאור היא הישראלית הראשונה שהעפילה לפסגות קרחונים והרים, באירופה ובאפריקה. 
רוית מחזיקה ברישיון טיסה מסחרי – ומסבירה מאיפה מוצאים כוחות ללמוד פיסיקה, נווטות, מכאניקה וידע טכני כדי להשיג רישיון טיסה בגיל 39. 
 
רווית נאור צוללת, נוהגת בג'יפ ולא מפסיקה לחפש אתגרים. כשבנה היה בן חצי שנה היא עשתה איתו סקי על הגב ובגיל 6 היא כבר לקחה אותו לטפס איתה על קרחונים בניו זילנד.
גם בעבודתה העיתונאית מעולם לא נשארה רוית נאור מאחורי המחשב. היא חצתה את שטחי הרשות הפלסטינית כשהיא רוכבת על אופנוע, ישנה במערת קרח עם יחידת האלפיניסטים בחרמון הסורי, השתתפה בבוחן פלוגה של יחידת צנחנים מובחרת, ליוותה את מסע האיסוזו צ'אלנג' לאפריקה ונטלה חלק בטיולי אופנועים וג'יפים בירדן, אפריקה ואירופה.
 

מרצה בשפות

עברית

1 הרצאות מאת רוית נאור

"אישה בקצה העולם"

בהרצאה מדהימה על הקוטב הצפוני , מסבירה נאור מאיפה מוצאים את הכוח לנשום בגובה 6000 מטר? כיצד מוצאים את האנרגיות להמשיך ולטפס, כששאר חברי המשלחת כבר מזמן פרשו ואתה לבד על ההר? מהיכן מגיע האומץ לקחת עוד נשימה במינוס 70 מעלות, כשאתה כל כך זקוק לאוויר, אולם אתה יודע שמרוב קור הוא פשוט...

לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של רוית נאור
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים