מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474

צ'יקו מנשה

מרצה בתחומים

על המרצה

צ'יקו מנשה, עיתונאי וכתב עתיר ניסיון, אשר החל את דרכו המקצועית בקול ישראל ככתב חדשות ומשטרה, ולימים שימש הכתב המדיני ברשת ב'.

באמתחתו של צ'יקו מנשה תפקידים עיתונאיים מגוונים, ובכלל זה: כתב לענייני בריאות ואיכות הסביבה בערוץ 2, והכתב המדיני של חדשות ערוץ 10.

מנשה מתמחה בסיקור התהליך המדיני בין ישראל לפלסטינים ואת היחסים המיוחדים בין הממשל האמריקאי לבין זה הישראלי בהקשר זה, ומהווה פרשן מומחה בנושאים אלו.

צ'יקו מנשה חשף באופן בלעדי מספר מקרים בהם בכירים במשרד החוץ מתחו ביקורת חריפה על אופן התנהלותה של ממשלת ישראל מול ממשלות של מדינות ידידותיות. המקרה הבולט ביותר הוא חשיפת המסמך שכתב הקונסול הכללי דאז בבוסטון, נדב תמיר, על הפגיעה ביחסים עם הממשל האמריקני.

מנשה מנהל בלוג ברשת האינטרנט.

צ'יקו מנשה הינו מרצה רהוט ומרתק אשר מלווה את קהל שומעיו בנבכי הסיפורים הבולטים בתקשורת הישראלית.

מרצה בשפות

עברית

1 הרצאות מאת צ'יקו מנשה

התקשורת בישראל

- התהליך המדיני התקוע- לאן? - האם נתניהו רוצה או לא, או שבכלל לא יכול? מה הסיכויים להגיע להסדר עם הפלשתינים? מהי מפת האיומים האסטרטגיים העדכנית על ישראל ? - הצצה אל תוך האקווריום של רה''מ- איך עובדת לשכת נתניהו, עד כמה היא באמת גועשת? (בזמנו היה לא מעט עניין בפרשת צילומי...

לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של צ'יקו מנשה
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
הרצאות מיוחדות  ומעוררות השראה  לאירועי יום האישה
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים