מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
פרופ' עמוס רולידר

פרופ' עמוס רולידר

ביוגרפיה

 פרופסור עמוס רולידר, ראש מחלקות במוסדות האקדמאיים ״אוניברסיטת תל אביב״ ו״המכללה האקדמית כנרת״, הוא מומחה לניתוח וטיפול התנהגותי, מטפל, סופר ומגיש פינה בתכנית הטלוויזיה ״תכנית חיסכון״ של ערוץ 2. במקביל לכל אלו, רולידר צבר שם כמרצה מבוקש ואיכותי בכל הנוגע להורות, סמכות, חינוך, והתנהגות ילדים.

השנים המוקדמות לחייו:
עמוס רולידר נולד בשנת 1949 במושב ״כפר יהושע״. תחילת לימודיו האקדמאיים התרחשה בישראל, ומאז פתחה בעבורו חלון רחב ומרשים של תארים אקדמיים אותם רכש מטובי המוסדות בעולם.

לימודים אקדמאיים:
רולידר סיים לימודי תואר ראשון בהוראה במכון ״וינגייט״. את התואר השני שלו במדעי הבריאות עשה באוניברסיטת בריגהם יאנג בארצות הברית, והמשיך ללימודים באוניברסיטת אוהיו שם סיים תואר שני בניתוח התנהגות יישומי, ודוקטורט. פוסט הדוקטורט שלו בפסיכולוגיה התנהגותית נעשה באוניברסטת מאונט סנט וינסנט, בקנדה.

קריירה:
רולידר החל לשמש כמרצה בפקולטה לחינוך של אוניברסיטת חיפה בשנת 1981. בשנת 1988 פרש, ועבר ללמד במחלקה ללימודי פסיכאטריה של אוניברסיטת מקמסטר, קנדה. עם שובו לארץ, החל בשנת 1996 לכהן כראש החוג למדעי ההתנהגות של ״המכללה האדמית עמק יזרעאל״, ומשנת 2013 מכהן באותו התפקיד במוסד נוסף, ״המכללה האקדמית כנרת״.
רולידר משמש כחבר בוועדה למינוי פרופסורים במדעי החברה של המועצה להשכלה גבוהה, ב״מועצה להשכלה גבוהה של יהודה ושומרון״, ובנוסף מתפקד כמנהל האקמי של התכנית להכשרת מנתחי התנהגות מוסמכים באוניברסיטת תל אביב.

כיום:
מעמדו המכובד של פרופסור רולידר כאיש חינוך, איש אקדמיה, ומרצה מבוקש הוא נתון מובהק. במקביל לקריירה האקדמאית הענפה שלו, מופיע רולידר במסגרת תכניות טלוויזיה שונות: ״סדרת חינוך״, ״המדריך למי שמחנך״, ״אסיפת הורים״, ״תכנית חיסכון״, ועוד.
רולידר הוציא ספר בשם ״הורות ללא רגשות אשם״, נבחר לאחד ממנתחי ההתנהגות המובילים בעולם על ידי ארגון מנתחי ההתנהגות העולמי, וקנה לו שם בלתי ניתן לערעור כמומחה לניתוח התנהגות.

על המרצה

אין ספק כי פרופסור עמוס רולידר נמנה בקרב המרצים האיכותיים ביותר שמציעה חברת ״סמל מרצים״. רולידר קנה לעצמו שם כמרצה מבוקש הן בארץ והן בעולם. תחום התמחותו הוא בדבר ניתוח התנהגות בקרב ילדים, וחינוך.

במשך שנים צבר לעצמו המרצה עמוס רולידר בקיאות והיכרות עם עולמות ידע רחבים, במוסדות ההשכלה הגבוהה הנחשבים בעולם. מחקריו ועבודתו הותירו חותם משמעותי על תחום המחקר של מדעי ההתנהגות הניכר בשלל תפקידי הניהול, הייעוץ, וההוראה שנטל בעולם האקדמיה.

הרצאותיו של רולידר עוסקות בנושאים הקשורים לחינוך ילדים, הצבת גבולות, סמכות הורית, וניהול חיי משפחה. הידע שהוא מציע מבוסס על מחקריו השונים והיכרותו עם דיסצפלינת מדעי ההתנהגות, ומועבר בצורה נהירה ומרתקת לקהל הרחב. רולידר נחשב לאחד המרצים המבוקשים בתחום ניתוח ההתנהגות, מופיע ומתראיין בתכניות טלוויזיה שונות, ובמקביל עומד בראש מחלקת מדעי ההתנהגות בשניים מהמוסדות להשכלה גבוהה בארץ.

מרצה בשפות

עברית

3 הרצאות מאת פרופ' עמוס רולידר

כיצד לשלב בהצלחה עבודה, קריירה והורות: אתגר אפשרי

במפגש חשוב ומרתק יציג פרופ' רולידר את האתגר המרכזי העומד כיום בפני הורים רבים בישראל העובדים שעות ארוכות מחוץ לבית, עובדה המפחיתה באופן משמעותי את יכולתם להיות מעורבים ישירות בחינוך ילדיהם. יתר על כן אין להורים את היכולת לדרוש  מהאחרים הנמצאים עם  הילדים ( סבא, סבתא...

מה בין אהבה ללא גבול לאהבה עם גבולות – המדריך המלא להורות רגישה וסמכותית

"נעשה הכול למען ילדינו". אמירה זו, המתארת את תחושתם של הורים רבים בישראל כיום, היא תחושה אמיתית ומלאת כוונות. ההורים הישראליים אוהבים, אכפתיים ועובדים קשה על מנת לא להחסיר דבר מילדיהם. ואולם, ראו זה פלא: למרות ההשקעה והאהבה האינסופיות, הורים רבים אינם זוכים ליהנות מפירות...

אתגרי ההורות העכשווית : כלים חשובים להתמודדות עם קשיי התנהגות של ילדים בעת הזו

במפגש זום חשוב ומרתק של 90 דקות המשלב דוגמאות, הומור ומתן תשובות לשאלות המציקות להורים נותן פרופ' רולידר להורים כלים מעשים לחינוך יעיל ולהתמודדות נכונה עם מגוון של קשיים רגשיים והתנהגותיים השכיחים כיום בקרב ילדים. בתחילת המפגש מנתח פרופ' רולידר את האתגרים העכשוויים...

2 סרטוני וידאו של פרופ' עמוס רולידר

פרופ' עמוס רולידר -עוברים להורות אחרת

פרופ' עמוס רולידר -עוברים להורות אחרת

 בהרצאה של פרופסור עמוס רולידר נשמעת ביקורת קשה על לא אחרים מאשר אנחנו, ההורים. רולידר מציג נתונים מדאיגים על התנהלותם של ילדים בארץ,...

לצפיה בוידאו
פרופ' עמוס רולידר -" אתגר ההורות והקריירה במאה 21 "

פרופ' עמוס רולידר -" אתגר ההורות והקריירה במאה 21 "

הרצאה מקוצרת של פרופ' עמוס רולדיר במסגרת כנס TalkAbout 2017    מרצים מובילים של ס.מ.ל -סוכנויות מרצים לישראל www.martzim.co.il  03-5492474

לצפייה

אזכורים ברשת

" הבן רוצה להתחפש לבלרינה, זה בסדר? "

בכתבה שחיבר פרופסור עמוס רולידר לאתר ״מאקו״, מוצגות דילמות שונות עימן צריכים להתמודד הורים בחג הפורים בזמן בחירת תחפושות לילדהם. החג שנתפס כ״חג הילדים״, מעמת רבות את ההורים מול ילדיהם ותכנוני התחפושת שלהם, עקב חילוקי דעות אודות תחפושת ראויה, אופני התלבשות, כללי בטיחות, פרובקטיביות ועוד. בכתבה המרתקת, מציע רולידר טיפים וכלים עבור הורים להתמודדות עם המחלוקת הנפוצה סביב ״התחפושת של הילדים״. [ למעבר לכתבה המלאה ]


" מדינה במינוס: כך תלמדו את הילדים להסתדר עם התקציב "

הכתבה ״מדינה במינוס״ שהתפרסמה באתר ווינט, נכתבה על ידי פרופסור עמוס רולידר ואפרת מונשרי גורן, מציעה פרקטיקות שונות עבור הורים שמטרתן הוא ללמד את הילדים לחיות עם תקציב. הכתבה פורטת את הדילמות השגרתיות שחווים הורים במציאות הכלכלית הקשה שבארץ, המזמנת חובות ומתחים כלכליים לצד דרישות תובעניות ואופייניות שמציבים ילדים. לחינוך כלכלי לקוי יש השפעות רבות על עתיד הילדים, ובעזרת הכתבה מוצעות דרכים שונות כיצד ניתן לגרום לילדים להתנהל עם תקציב. [ למעבר לכתבה המלאה ]
לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של פרופ' עמוס רולידר
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
אוהד חמו עיתונאי ומזרחן ערוץ 12 בהרצאה חדשה
בין טהראן לתל אביב: מעבר למסך הברזל של הרפובליקה האסלאמית
לחצו כאן לפרטים מלאים
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים