מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474

ערן שטרן

מרצה בתחומים

ביוגרפיה

 ערן שטרן הינו מנטור ומאמן עסקי, מומחה לשינוי קריירה והבעלים של חברת "יוצא מהכלל" העוסקת בהקניית כלים להגשמה אישית ומקצועית. ערן שטרן החל את דרכו על פי הספר- הוא הצליח באוניברסיטה ובחיים העסקיים וכיהן בתפקידים בכירים בענקית המחשבים אינטל שם היה אחראי מספר צוותים בכל רחבי הגלובוס. עם זאת דווקא בשיא הצלחתו, החליט שטרן כי הוא חש שהוא אינו מביא את עצמו לידי מימוש וכי משהו חסר , למרות כל ההצלחה והכסף הוא החליט שהוא עושה שינוי. הוא נסע יחד עם אשתו לאחד המומחים הגדולים בעולם בתחום האימון וחזר מלא תובנות.

שינויי בדרך להגשים את החלומות שלנו

ערן שטרן הבין שהוא צריך להקדיש את חייו לעזרה לאנשים אחרים, לעזור להם לצאת מהפחד, מהלחץ ומהקיבעון המחשבתי. מאז כתב שטרן רב מכר, פיתח סדנאות למגזר העסקי ועזר לאלפי אנשים להגשים את ייעודם האישי והמקצועי.

השכלה

ערן שטרן הינו בעל תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול מטעם אוניברסיטת בן גוריון. כמו כן מחזיק שטרן גם בתואר שני במנהל עסקים מטעם אוניברסיטת בן גוריון. מאוחר יותר כאשר פנה ללימודי האימון, יצא שטרן ללימודים אישיים אצל גורו הקאוצ'ינג בוב פרקטור (מי שחיבר את רב המכר - "הסוד").

ספרים

ערן שטרן כתב את רב המכר " להגשים - מימוש אישי וכלכלי בעולם מלא אפשרויות"

על המרצה

לא לחינם הפך שטרן למרצה מבוקש בארץ ובחו"ל, הוא שובה את הקהל שבא להרצאה שלו כבר מהרגע הראשון בזכות טריק פשוט - הוא היה בדיוק במקום של הקהל שלו. ההרצאה שלו לא באה להטיף לאף אחד, היא באה לספק כלים. הנחת היסוד היחידה של שטרן לאורך כל ההרצאה היא שאסור לפחד, לא ממה שאומרים לכם ולא ממה שאתם אומרים לעצמכם, הדבר החשוב ביותר הוא שתלכו אחרי החלומות שלכם.

לא צריך משבר כדי להתעורר

בהרצאתו טוען שטרן שלא חייב להגיע למצב שבו אנו הופכים לאומללים כדי לשנות את החיים שלנו, אין שום סיבה שלא נתחיל עוד קודם. לכל אחד מאיתנו יש יכולות להגשים את עצמו על ידי בחירה בנתיב אשר נכון לנו. הנתיב שלנו הוא ייחודי וכדאי לשאול את עצמנו באופן תמידי שאלה אחת פשוטה- מה גורם לנו להיות מאושרים?

כל אחד מאיתנו הגיע לעולם עם מתנה

בהרצאה טוען שטרן כי לכל אחד מאיתנו יש כשרון ייחודי, משהו שאנו יכולים לעשות יותר טוב מכל אחד אחר, לכל אחד מאיתנו יש גדולה ואם רק נצליח להבין מהי המתנה שבה התברכנו, טוען שטרן בהרצאתו, אז גם נרגיש שאנו מתוגמלים ברמה הכלכלית וגם נרגיש שאנו מתוגמלים ברמה האישית.

מרצה להגשמה - מה זה להגשים?

הרצאתו של שטרן עוסקת בשאלה מהי הגשמה? וכיצד נוכל להגשים את עצמנו ברמה המקצועית? ותשובתו היא פשוטה להפליא. בהרצאתו טוען שטרן כי יש דברים אשר לנו, בניגוד לאחרים, יש יכולת לעשותם בקלות רבה. לכן, ברגע שנבחין בדברים שעושים לנו טוב, ובנוסף יש לנו את היכולת היחסית לעשותם אותם באופן טבעי, אז נהנה במישור האישי וגם נתוגמל במישור הכלכלי.
בהרצאותיו מסביר שטרן כי המישור הפרקטי, קרי האופן שבו נייצר הכנסה באופן של עצמאים או שכירים, יכולה להשתנות בכל עת אבל כל עוד נבחר לעסוק במקצוע אשר נמצא על הסקאלה שבו הכישרון הייחודי שלנו פוגש את האהבה שלנו - אז נרגיש שאנו מגשימים את עצמנו.
 

מרצה בשפות

עברית

1 הרצאות מאת ערן שטרן

ממחשבות לתוצאות

בהרצאה תבינו ותלמדו הלכה למעשה כיצד המחשבות שלכם פועלות, מהו הקשר שבין המחשבה, התת מודע והתוצאות בחיים שלכם. וכיצד באמת "מחשבה מייצרת מציאות"! בנוסף, תצאו מצויידים בכלים פרקטיים לשימוש בחיי היום יום שלכם, ובכל תחום בחייכם.    הרצאה סוחפת, מלאה בהומור ומעשירה את כל המשתתפים...

הטור האישי

למען המשפחה: עזבתי תפקיד בכיר באינטל

לערן שטרן היה הכל, תפקיד חלומי בענקית המחשבים אינטל, משכורת מפנקת ומשפחה למופת. ערן שטרן היה גם אומלל, אומלל כמו שרק מי שהגיע לטופ של התרבות המערבית יכול להרגיש. היה לו כסף אבל לא היה לו זמן, היה לו אישה וילדים אבל הוא כמעט לו ראה אותם. שטרן החליט לעשות שינוי… למעבר לכתבה המלאה ]
לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של ערן שטרן
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
אהבה בזמן קורונה
הרצאות מיוחדות  ומעוררות השראה  לאירועי יום האישה
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים