מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
פרופ' עומר מואב

פרופ' עומר מואב

מרצה בתחומים

גלובליזציה
49 מרצים
חברה ומדינה
45 מרצים
כלכלה ועסקים
41 מרצים

ביוגרפיה

פרופסור לכלכלה במרכז הבינתחומי בהרצליה ובאוניברסיטת וורויק באנגליה, זוכה בפרס מפעל הפייס ע"ש לנדאו על הישגיו המחקריים, היה יועצו הכלכלי הבכיר של שר האוצר יובל שטייניץ.

פרופ' מואב בעל תואר בוגר, מוסמך, ודוקטור מהאוניברסיטה העברית בירושלים. לאחר פוסט דוקטורט ב-MIT חזר מואב בשנת 2000 כמרצה לאוניברסיטה העברית, והתקדם שם לדרגת פרופסור מן המניין תוך עשור שבמהלכו זכה במלגת אלון למדענים צעירים מצטיינים, ובפרס רקטור האוניברסיטה העברית על הצטיינות במחקר ובהוראה. בשנת 2014 עבר למרכז הבינתחומי.
מחקרו של מואב עוסק בצמיחה כלכלית, אי-שוויון, הגירה, עוני, וכלכלת ישראל. מאמריו זכו לפרסום בכתבי העת הכלכליים המובילים בעולם, והוא מדורג בשני האחוזים המובילים של הכלכלנים בעולם.
פרופ' מואב כותב ומתראיין רבות בתקשורת הישראלית ובמדיה החברתית.

על המרצה

בהרצאתו סוקר מואב מגוון נושאים בכלכלת ישראל ובאתגרים הכלכליים והחברתיים העומדים בפני המשק הישראלי. הוא מבקר את הפתרונות המקובלים ומפריך מיתוסים בתחומים רבים: דיור, תעסוקה ואירגוני עובדים, רווחה ואי שוויון, תחבורה, תפקיד הממשלה והפרטות במגזר הציבורי, הגנה על התעשייה והחקלאות, ועידוד היצוא.


 

מרצה בשפות

עברית

2 הרצאות מאת פרופ' עומר מואב

מציאות ופנטזיה בעיצוב מדיניות כלכלית

בהרצאה סוקר מואב מגוון רחב של החלטות כלכליות/חברתיות, החל מרישוי מוניות, דרך הגנה על שכר דירה וכלה בעידוד קניית כחול-לבן, ומסביר מדוע חוסר ההסתמכות על ידע בסיסי בכלכלה הובילו ויובילו לתוצאות לא רצויות. ההרצאה עוסקת באתגרים הכלכליים והחברתיים העומדים בפני המשק הישראלי,...

מציאות כלכלית בזמן קורונה

בהרצאתו יסקור מואב מגוון נושאים בכלכלת ישראל ובאתגרים הכלכליים והחברתיים העומדים בפני המשק הישראלי. הוא יבקר את הפתרונות המקובלים בתחומים רבים: דיור, תעסוקה וארגוני עובדים, רווחה ואי שוויון, תחבורה, תפקיד הממשלה והפרטות במגזר הציבורי, הגנה על התעשייה והחקלאות, ועידוד...

חוות דעת על המרצה

"הייתה הרצאה מצוינת, פרופסור מואב היה מאד מעניין ושיתף פעולה לאורך כל הדרך"RM GROUP הרצאת אונליין ינואר 2021
"היה יותר ממצויין לא ממש נתנו לו ללכת רצו לשמוע עוד ועוד..... הרצאה מרתקת מעניינת גם אלו שלא מהצד הפיננסי מאד נהנו ממש תודה "אלביט דצמבר 19
"הייתה הרצאה מעולה והמשובים היו מאוד חיוביים."ענבל חברה לביטוח ינו' 2018
לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של פרופ' עומר מואב
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים