מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
עובד יחזקאל

עובד יחזקאל

מרצה בתחומים

בטחון וצבא
42 מרצים
גלובליזציה
51 מרצים
חברה ומדינה
46 מרצים
ניהול ומנהיגות
56 מרצים
קבלת החלטות
10 מרצים

על המרצה

עובד יחזקאל מילא מגוון תפקידים בכירים ביותר בשירות הציבורי במשך 20 שנה, עד אשר סיים את שירותו הציבורי בשנת 2009 כמזכיר הממשלה ה-31 של מדינת ישראל. 
במסגרת ניסיונו הרב ב"קצה הפירמידה" של מדינת ישראל, עובד יחזקאל היה שותף סוד לקבלת ההחלטות האסטרטגיות והמכריעות ביותר לגורלה של מדינת ישראל בעשור האחרון, ובהן תוכנית ההתנתקות מעזה, מלחמת לבנון השנייה, ההתמודדות עם המשבר הכלכלי העולמי שהחל בשנת 2008, ועידת אנאפוליס, מבצעים עלומים של מדינת ישראל בעורף האויב, ומבצע עופרת יצוקה. 
 
עובד יחזקאל הינו בעל היכרות מעמיקה עם המגזר הציבורי, המגזר הפוליטי והשוק העסקי. בתפקידים הציבוריים השונים שמילא, רכש עובד יחזקאל היכרות מעמיקה עם עבודתם של כל משרדי הממשלה ויחידות הסמך – עבודת המטה, גופי ביצוע, גופים כלכליים וגופים ביטחוניים. כן נצבר אצל עובד יחזקאל ניסיון בניהול תקציבי מדינה גדולים ואנשי צוות רבים ושעות עבודה רבות עם מנהלים בכירים בשוק הפרטי. לעובד יחזקאל ניסיון גם בניהול משברים לאומיים, והתמודדות עם מצבי חירום עסקיים ומנהיגותיים מסוגים שונים.
 
היכרותו רבת השנים של עובד יחזקאל עם המגזר הפרטי במסגרת תפקידיו השונים בשירות הציבורי, וחברותו בדירקטוריונים של חברות שונות, הקנתה לו תובנות רבות בתחום העסקי-מסחרי. הוא בעל ניסיון מעשי רב בכל הקשור לפיתוח עסקי ואסטרטגי של תאגידים עסקיים מסחריים והתווית שיתוף הפעולה בין השוק הפרטי למגזר הציבורי. כן, לעובד היכרות אישית ומקצועית מעמיקה עם מנהיגים פוליטיים ומנהיגים עסקיים, ויש לו ניסיון מוכח בניתוח האתגרים העומדים בפני מנהיגים ומנהלים אלו. נוכח ניסיונו, עובד יחזקאל אמון על התווית מסלול התמודדות עם המכשולים העומדים בפני מנהלים במגזר הציבורי ובשוק הפרטי, הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך.
 

מרצה בשפות

עברית

2 הרצאות מאת עובד יחזקאל

"הבניית תהליך קבלת ההחלטות - מפתח להצלחה אסטרטגית"

אפיון תהליך קבלת ההחלטות בישראל, תוך הבחנה בין התנהלות מקבלי ההחלטות הציבוריים בתחום המדיני-בטחוני בישראל, לבין אופן ניהולו של תהליך קבלת החלטות בנושאים אזרחיים-כלכליים. לאחר מכן ייבחן הפער שבין תהליך קבלת החלטות בזירות הציבורי לעומת המגזר הפרטי, ותיבחנה נקודות לשיפור...

"האתגרים העומדים בפני מנהלים בכירים – ראש הממשלה כדוגמא"

בחינת מהותו ותפקידיו של ראש הממשלה בישראל כמנהיג לאומי וכמנהל ביצועי. התייחסות מפורטת ומנומקת לסמכות, לאחריות, לאתגרים, ולעוצמה הטמונים בתפקיד המרתק של ראש ממשלה בישראל כמי שעומד בראש המערכת הפוליטית והמדינית של המדינה. עיון מעמיק ביחסי הגומלין של ראש הממשלה עם המערכת...

לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של עובד יחזקאל
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים