מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474

סמדר פלד

מרצה בתחומים

על המרצה

כתבת  מגזין  בחדשות עשר, כלת ״פרס פרימור״  לתחקיר חברתי, עוסקת כבר יותר מעשרים שנה בטלויזיה בכתיבה דוקומנטרית בנושאים הקרובים לליבנו - נושאים אנושיים.
לאחרונה הביאה   אל המסך את הסדרה ״ילדות הברבי״  -  על המירוץ  הבלתי נגמר אל הרזון.  בעקבות צוק איתן - הביאה את סיפור התמודדותו של אוהד בן ישי הפצוע הכי קשה , שיתפה את כולנו  בסיפור חייה  של אולה בת 20 - הילדה ששתתה בילדותה חומצה ואינה מדברת ואינה אוכלת וסוחפת אחריה אלפים רבים של תומכים ברשת שמבקשים להצילה,   חשפה את סיפורו של הילד הישראלי. חולה הסרטן שהוריו שלחו אותו למנזר בתאילנד כדי להירפא,  הביאה  את הראיון  האחרון  והמרגש  - ראיון ללא מילים יוצא דופן  - כולו בכתב יד עם השחקן  ספי ריבלין זל שאיבד במחלת   הסרטן את קולו . 

פלד החלה את דרכה בחדשות ערוץ 2 לפני יותר מעשרים שנה עם הקמת החברה 

ומילאה שורה של תפקידים בדסק החדשות. פלד שימשה ככתבת רווחה תחום שהפך למזוהה ביותר עימה. והעלתה את היקף סיקור העניינים החברתיים וחשיבותם  החדשותית.

  

מרצה בשפות

עברית

3 הרצאות מאת סמדר פלד

מאחורי הקלעים של עשיית חדשות או איך נולד סיפור עיתונאי

משיחת הטלפון  מוקדם  מאוד בבוקר ועד המהדורה של שמונה בערב, מה המכשולים בדרך לעשיית כתבה, איך נראות הדקות שלפני אות הפתיחה, איך נראית עבודת השטח של הכתב  -  עם מי הוא נפגש,  איך נראית עבודת מערכת , מי מחליט מה  יהיה על המסך, איך מתוך  המרוץ המטורף של היום עולה לבסוף בערב הכתבה. 

מכנס קיסריה ועד כנס שדרות - העושר והעוני בישראל דרך עדשת המצלמה

איך מספרים על עוני בטלוויזיה, איך מטפלים בעושר  - עד כמה אפשר להעמיק בטלוויזיה בתיאור תהליכים, מה מקומו של הסיפור האנושי, למה צריך אותו.  מאיפה  באים הסיפורים, עד כמה הכתבות משפיעות על המצב החברתי – האם הן פותרות רק את בעיות המרואיין או שיש להן השפעה מצטברת על הפערים החברתיים....

נשים בתקשורת – התמודדות בעולם גברי

תיאור מקומן של הנשים במפת התקשורת הישראלית– מה השתנה בשנים האחרונות, באיזה אופן, עד כמה נשים מעורבות בתפקידים בתקשורת בכלל ובטלוויזיה בפרט, מה מעמדן,  מה ייחודו של הסיקור הנשי, אם בכלל. איך מתמודדת אישה  - כתבת , אמא, עם עבודת שטח ותחקירים סביב השעון.

לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של סמדר פלד
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
אוהד חמו עיתונאי ומזרחן ערוץ 12 בהרצאה חדשה
בין טהראן לתל אביב: מעבר למסך הברזל של הרפובליקה האסלאמית
לחצו כאן לפרטים מלאים
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים