מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474

נעם גרשוני

מרצה בינלאומי | אלוף אולימפי | מייצר נצחונות

החיים של נועם השתנו פעמיים.
הפעם הראשונה היתה בשנת 2006 - באחד מלילות הלחימה הארוכים במלחמת לבנון השניה התנגשו שני מסוקי אפצ׳י בדרכם לסייע לכוחות צה״ל שבעומק השטח. מסוקם של הטייסים רב סרן רן כוכבא וסרן נועם גרשוני התרסק מגובה רב. רן נהרג במקום. נועם ניצל. בנס. אך נפצע אנושות. נועם התעורר בבית החולים בלי היכולת ללכת, אבל עם ידיעה ברורה שהוא לא מוותר.
בתהליך השיקום הארוך הוא ביקש לחזור אל אהבתו הגדולה - ספורט. והחל להתאמן בטניס בכסאות גלגלים בבית הלוחם. לאחר מספר שנים של אימונים קשים ותחרויות זומן נועם לשחק בנבחרת ישראל.
בדיוק 6 שנים לאחר פציעתו חייו השתנו בפעם השניה - כאשר זכה במדליית זהב באוליפיידת לונדון, או כמו שנועם אומר ״זה תחביב שיצא משליטה״.
אחרי שכמעט איבד הכל נועם הפך לסמל של מאבק הגבורה של נכי צה״ל לבחור בחיים, להסתכל קדימה ולנצח את מגבלות הגוף והנפש - ועל כך זכה גם בכבוד להשיא משואה בטקס העצמאות ה - 70 למדינת ישראל בשנת 2018.

על המרצה נעם גרשוני

כיום נועם מרצה בארץ ובעולם על סיפור חייו האישי, פעיל במגוון פעילויות ספורטיביות, מתנדב בהוסטל "מקום אחר" בתל אביב ומלמד מתמטיקה לבני נוער ומהווה מהשראה לאלפי אנשים, בכל הגילאים, עם המסר שלו שכל אחד יכול להתגבר על אתגרי החיים עם גישה חיובית, נחישות וחיוך.

עברית | אנגלית

2 הרצאות מאת נעם גרשוני

איך לייצר נצחונות - הרצאה לארגונים וחברות

מהקופסא השחורה למדליית זהב | איך מייצרים נצחונות חוסר ודאות, משברים, שגרה שמתהפכת. אחרי שנה של מדבר - כולנו צריכים קצת תקווה. נועם מגיע אליכם עם סיפור המסע הלא יאומן שלו - טייס חיל האוויר לשעבר, שנפצע אנושות בהתרסקות מסוקים והפך לאלוף אולימפי שמהווה כיום השראה לעשרות אלפי...

סיפורו של אלוף - הרצאה לגופי חינוך

הרצאה מיוחדת וסוחפת, המתאימה לתלמידים, מורים, לאירועי יום המשפחה וגופי חינוך. נועם גרשוני מתעל את סיפורו האישי ומהווה מנטור לבני נוער רבים ברחבי הארץ, במסר חד וברור - אם יש לכם רצון להצליח - אתם יכולים לנצח הכל. לאורך השנה פוגש נועם אלפי תלמידים ובני נוער בשלל מסגרות ויוצא...

לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של נעם גרשוני
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
אוהד חמו עיתונאי ומזרחן ערוץ 12 בהרצאה חדשה
בין טהראן לתל אביב: מעבר למסך הברזל של הרפובליקה האסלאמית
לחצו כאן לפרטים מלאים
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים