מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474

נעה ידלין

מרצה בתחומים

העצמה נשית
42 מרצים
הרצאות העשרה
92 מרצים
יום האישה
49 מרצים
מרצים סלבס
55 מרצים
סופרים
12 מרצים

נעה ידלין היא סופרת, כלת פרס ספיר לספרות. ספריה: "שטוקהולם" (זמורה ביתן, 2016), "בעלת הבית" (זמורה ביתן, 2013), "חיי מדף" (זמורה ביתן, 2010) ו"שאלות קשות לאללה – אתם שואלים, אלוהים משיב" (חרגול/עם עובד, 2005) היו לרבי מכר, זיכו אותה בשבחי הביקורת וסימנו אותה כאחד הקולות המעניינים בספרות העברית העכשווית.
סיפורים פרי עטה של ידלין התפרסמו בכתבי עת ובאנתולוגיות ואף תורגמו לשפות זרות; היא פרסמה טורים ומאמרים רבים בעיתונות והגישה פינות ברדיו ובטלוויזיה. מאמרה "הדיקטטורה של הרגש" ("פנים", 2009) נכלל בבחינת הבגרות בלשון והבעה לשנת תשע"ב. ספרה "שטוקהולם" מעובד בימים אלה לסדרת טלוויזיה שתשודר בערוץ 2.
לרגל יום העצמאות ה-66 של מדינת ישראל נבחרה ידלין על ידי עיתון "הארץ" ל"אחת מ-66 נשים ישראליות שצריך להכיר". כמו כן נכללה ידלין ברשימת המועמדות הסופיות לפרס "נשים בחזית – נשים פורצות דרך בתחומן" לשנת 2016.

עברית

2 הרצאות מאת נעה ידלין

תפקיד חייכם – על הסופר כבעל מקצוע

"חיי המחשבה – אני אראה לכם מה זה חיי המחשבה" (מתוך הסרט "בארטון פינק") רבים רואים בסופרים בריות מורמות מעם, העוסקות בעניינים נשגבים של הרוח. האמנם? במה, אם בכלל, שונה מלאכתו של סופר מזו של מורה או סוכן הביטוח? בהרצאה מאלפת זו מנתצת נעה ידלין את שלל הקלישאות והסטריאוטיפים הקשורים...

חדר משלה – מאחורי הקלעים של המעשה הספרותי

איך נראה יום-יום של סופר? מהיכן חוצבים את הרעיונות? האם יש באמת דבר כזה, "השראה"? במסגרת ההרצאה מספרת נעה ידלין בכנות ובהומור על המלאכה העדינה, המייגעת, המענגת והמורכבת של כתיבת רומן: החל בשלב הרעיון הגולמי וכלה בריטואל שבוע הספר ומפגשים יוצאי דופן עם קוראים. בין השאר מתארת...

לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של נעה ידלין
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
רועי סדן
עדכונים וחדשות
גיא זהר מיוצג בלעדית בסוכנויות מרצים
גיא זהר מגיש "היום שהיה" התכנית הפופולארית בסגנונו הייחודי בהרצאה על הכוחות שפועלים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת בישראל
לפרטים נוספים
יגאל מוסקו כתב מאגזין חדשות שישי בערוץ 2 מיוצג בלעדית
הרצאות מרתקות על עיתונות חוקרת, דוקומנטרית ומקורית מניסיון של למעלה מ 20 שנה של כתבות מובילות שזכו להדים רבים בתקשורת.
לעמוד המרצה
בוני גינצבורג הצטרף לצוות המרצים בתחום ההשראה למצוינות
כוכב הכדורגל בעבר ופרשן ספורט בהווה על הרצאות בנושאי התמודדות על כשלון והצלחה, הישגיות וחתירה למצוינות
לפרטים מלאים
אליס מילר נבחרה להדליק משואה
פורצת הדרך לכניסתן של נשים לקורסי הטיס ומרצה מרתקת נבחרה להדליק משואה בטקס יום העצמאות ה 67 .
לעמוד המרצה
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -מרצה ייחודית והומוריסטית
שמחים לבשר על הצטרפותה של מגישת הטלוויזיה והכותבת עינב גלילי , בהרצאה ייחודית ומשעשעת על ההומור כחוש מולד (או לא..) ההרצאה משולבת בקטעי וידאו.
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים