מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474

ניר צוק

מרצה בתחומים

ביוגרפיה

שף ניר צוק, גדל במושב כפר ורבורג והתוודא לאוכל כבר כילד בשדות הירק ומטעי הפירות, לאחר מכן רכש השכלתו הקולינרית בארה"ב ובצרפת,
והפך במהרה לשף מפורסם ומוכר עם הקמת מתחם קורדיליה ב 1999- וחשיפה תקשורתית רבה:
תוכניות טלוויזיה: "צוקריה", ערוץ 2 וערוץ החיים הטובים, "החגים על פי צוק" (טלעד, ערוץ 2), "אוכל זה כל הסיפור" (ערוץ החיים הטובים), "מדריך לקפה", ערוץ 10 , "שף בהפתעה", ערוץ 10.

ספרי בישול: "מדלג בין הסירים" (מודן, 2005), "ניר צוק מבשל" (בעריכת אלינוער רבין, 2007), מתכונים מהתוכנית "צוקריה" ("ספר הירקות") סטימצקי - עם אלינוער רבין (חממה ספרותית) 2011
כמו כן, הופעות אורח וכתיבת טורי אורח באינספור אמצעי מדיה.

"שף ניר צוק, הנו שף יצרי ויצירתי שלוקח את האוכל שהוא מכין ברצינות תהומית מחד, אבל לא עושה עניין ממניירות וגינונים מאידך.
הוא ספונטני ויומיומי ויוצא, באופן מודע ומובהק, מן הכלל. אם חיפשתם פסאדה, אתם מזומנים להמשיך הלאה. צוק עושה רק מה שבא לו. וכמה
שזה טעים. כל ארוחה אצלו היא קרקס חדש, עם נאמברים חדשים והדרן שכמוהו טרם נראה. בזה כוחו."

על המרצה

ניר צור מרצה על הצלחות וגם כשלונות בעולם העסקי מתוך הסיפור האישי שלו. ההרצאה מלווה בתובנות ומסרים הנוגעים למוטיבציה האישית לבניית הצלחה וקריירה בתחום תובעני כמו עולם המסעדנות בו נדרשת יצירתיות ועקביות מתמידות, הבנה ברורה של הסביבה העסקית ויכולת ניתוח תהליכים עכשוויים המשפיעים על הענף כולו בטווחי זמן עתידיים קצרים. 

מרצה בשפות

עברית

1 הרצאות מאת ניר צוק

אוכל, עסקים ומה שביניהם

יזמות | יצירתיות | ניהול ופיתוח צוות | מוטיבציה | וכן...גם קולינריה האוכל הוא כלי תקשרותי מהמעלה הראשונה, הוא המכנה המשותף הרחב ביותר עלי אדמות, האוכל נוגע בנו ברגש ובהיגיון כמעט בכל רגע נתון, והטקסיות סביבו לעולם היתה ותישאר חוצת גבולות, יבשות, הקשר, גיל, גזע ומין. ככזה, עולם...

1 סרטוני וידאו של ניר צוק

ניר צוק -על אוכל ועסקים ומה שביניהם

ניר צוק -על אוכל ועסקים ומה שביניהם

 ניר צוק בהרצאה במסגרת כנס מרצים מובילים 2016 

לצפייה
לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של ניר צוק
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
הרצאות מיוחדות  ומעוררות השראה  לאירועי יום האישה
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים