מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474

ניב גלבוע

ביוגרפיה

ב 2009 החל ניב גלבוע, שהיה מגיש חדשות וכתב מגזין, לעשות ביקורות אוכל לערוץ 10. בניגוד למחשבה - שאוכל לא יכול לעבור מסך, גלבוע היה בין מבשרי פריחת תכניות האוכל בישראל, כשפינת הביקורת הפכה לנצפית ביותר בערוץ. כיום לניב יש את אחד מערוצי היוטיוב המצליחים בישראל עם למעלה מ-15 מיליון צפיות בביקורות שלו. במקביל גלבוע מראיין בעבור קשת12 פוליטיקאים ואישי ציבור בתכנית ״אנשים״. גלבוע גם מגיש תכניות אקטואליה ומביים סרטי דוקו לזכיינית קשת12. בעבר שירת ככתב צבאי, היה עורך ״בוקר טוב ישראל״ בגל״צ וגם הגיש את החדשות המקומיות בכבלים. בערוץ 10 הגיש ביו השאר את התכנית "לילה כלכלי". לגלבוע יש תואר בהצטיינות בהיסטוריה כללית והוא משלים כעת מ.א. בחקר מדעי התרבות באוניברסיטת ת״א.

 

על המרצה

מעבר להרצאה הפופולארית " מי מפחד מניב גלבוע"  המועברת בצורה משעשעת ומשולבת בסיפורים מרתקים הן על החווייה האישית כמבקר מסעדות והן על התעשייה ותרבות האוכל בישראל , מעביר ניב גלבוע גם סדנאות \ הרצאות עם ארוחה לדירקטוריונים והנהלות  בנושא  עיתונות כלכלית - חוקי עשי ואל תעשה.ו, ועוד מס' אפשרויות תוכן שהוא מציע כגון : 

-  סדנא - הופעה מול מצלמה ותורת הראיון
-  הרצאות מלוות בארוחה - מטבח צרפתי/איטלקי/לבנטיני ועוד
-  הנחיות אירועים
-- סדנאות לייף סטייל  - יין, גבינות, אזורי אוכל בעולם

עברית

1 הרצאות מאת ניב גלבוע

מי מפחד מניב גלבוע

למה שפים שלא יודעים להכין ביצה מצליחים להרוויח מיליונים? איך משפחת פשע איימה על חייו של ניב גלבוע, העיתונאי ומבקר המסעדות הנשכן, ומה יותר מפחיד אותו? מסעדן זועם או טבעונים שמסרבים שיאכל אווז בשידור? ניב גלבוע (קשת, בעבר ערוץ 10) מלווה את עולם האוכל כבר שנים, והמשימה הראשונית שלו...

לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של ניב גלבוע
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
אוהד חמו עיתונאי ומזרחן ערוץ 12 בהרצאה חדשה
בין טהראן לתל אביב: מעבר למסך הברזל של הרפובליקה האסלאמית
לחצו כאן לפרטים מלאים
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים