מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
נדב בן יהודה

נדב בן יהודה

ביוגרפיה

המרצה נדב בן יהודה הוא מטפס הרים מקצועי, מחלץ בעל שם עולמי וצלם טבע מוערך. הרצאותיו מתקשרות אל ההיסטוריה האישית שלו ומספקות הצצה אל עולמם הייחודי של מטפסי ההרים והקשיים הפיזיים והנפשיים אשר הם מנת חלקם. בשנת 2012 זכה בן יהודה לפרסום בעיתונות העולמית לאחר שסיכן את חייו והציל ממוות מטפס הרים טורקי על פסגת האוורסט. בן יהודה מחזיק בתואר ראשון במשפטים ובממשל וזכה בפרסים בין לאומיים רבים בזכות פעולות הסיוע הרבות בהן נטל חלק.

נדב בן יהודה, חלם בגיל 24 להיות הישראלי הצעיר ביותר שכובש את פסגת הר האוורסט, אלא שלאחר הטיפוס הממושך, כ-250 מ׳ לפני הגשמת החלום, זיהה נדב את אחד המטפסים שרוע על הקרקע מחוסר הכרה, כשהבין שמדובר במטפס טורקי שנפצע בעת הטיפוס היה על נדב להחליט, האם לכבוש את הפסגה או לכבוש את יצר האנוכיות והמימוש העצמי לטובת חייו של אדם אחר. אף שלא ידע האם עוד יש סיכוי להציל את אותו מטפס מחוסר הכרה, החליט נדב לוותר על החלום, זנח את המטרה לשמה הגיע והסתכן בניסיון להציל את חיי הטורקי.

על המרצה

את הקריירה המקצועית שלו החל בן יהודה כספורטאי מחונן אשר התמחה בטיפוס הרים ונחשב לאחד ממטפסי ההרים הטובים בישראל, אולם בחירותיו האמיצות בשטח הפכו אותו להרבה יותר מכזה. בשנת 2012 כ- 300 מטרים מפסגת האוורסט הבחין בן יהודה במטפס הרים טורקי במצב קשה. ללא כל היסוס ותוך סיכון חייו, החל בן יהודה במבצע חילוץ מסובך שהסתיים בהצלתו של המטפס הטורקי. בן יהודה המשיך לבסס את עצמו כאחד המחלצים המוכשרים במדינה כאשר בשנת 2014 נענה לבקשת משרד החוץ וסייע בחילוץ ופינוי נפגעי סופת הציקלון בטיבט. בשנת 2015 המשיך את שיתוף הפעולה עם משרד החוץ כאשר סייע לנפגעי רעידת האדמה שהתרחשה בנפאל.

פעולותיו של בן יהודה לא רק זיכו אותו במגוון אותות הוקרה, אלא אף גרמו לשינוי הקוד האתי בין מטפסי הרים בכל רחבי העולם. בן יהודה הצליח לזעזע את עולם הטיפוס המקצועני ולהחדיר לתוכו את חשיבותה של הערבות ההדדית ללא הבדל דת, גזע ומין. כיום מחלק בן יהודה את זמנו בין הובלה של משלחות מטפסי הרים ברחבי העולם וחינוך הדור הבא. בזכות פועלו הוא נחשב למרצה מבוקש במיוחד העוסק בהפצת הידע הייחודי שלו בדבר הצורך בצמצום הסכנה בקרב מטיילים צעירים וחשיבותה של העזרה ההדדית בשעת משבר

 עברית

1 הרצאות מאת נדב בן יהודה

"סיפור אישי של אומץ לב"

סיפורו של נדב הוא סיפור אישי של אומץ לב יוצא דופן, גדוש בחוויות, דילמות, משברים והתמודדות עם מגוון קשיים והוא מביא אותו להרצאותיו העסוקות באותם משברים, התגברות על קשיים והגשמת ידעים ומטרות גם ברגעים קשים ובתנאים מקשים. כמו כן, בהרצאותיו חושף נדב בן יהודה את התובנות שרכש בדרך,...

חוות דעת על המרצה

ההרצאה היתה מדהימה!!! אנשים היו פעורי פה מאוד נהנו!סמסונג פברואר 2017
לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של נדב בן יהודה
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
אהבה בזמן קורונה
הרצאות מיוחדות  ומעוררות השראה  לאירועי יום האישה
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים