מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474

ליאור צורף

מרצה בתחומים

חדשנות
39 מרצים
שיווק
15 מרצים

ביוגרפיה

ליאור צורף נולד בשנת 1970 ברמת גן, ישראל. עוד במהלך נעוריו גילה צורף ניצנים ראשונים לחיבתו לעולם המחשבים ובמהלך שירותו הצבאי אף זכה צורף בפרס קשר"ר לחשיבה יצירתית.
צורף הינו מומחה בעל שם עולמי בנושא חוכמת ההמונים ושימוש ברשתות החברתיות, יכולתו של צורף לאתגר את המוסכמות המקובלות הפכה אותו לאחד הישראלים היחידים שהרצו בפלטפורמה היוקרתית של TED ולכתיבת רב המכר המוח המשותף (mindsharing) אשר זכה לתרגום ל 5 שפות

השכלה

ליאור צורף סיים בהצטיינות את לימודיו לתואר הראשון בהנדסת מערכות מידע, כמו גם את התואר השני שלו בהנדסת ניהול המידע מטעם הטכניון. בימים אלה הוא שוקד על לימודי התואר השלישי שלו בבית הספר לחינוך של אוניברסיטת בר אילן.

קריירה - ניהול, כתיבה והרצאות

ליאור צורף שימש בתפקידי מפתח רבים במייקרוסופט ישראל, והיה אחראי על ניהול השיווק הדיגיטלי של החברה. לאחר 14 שנה בחברה, פרש צורף לטובת המשך הלימודים האקדמאים, כתיבת ספרו וסבב הרצאות בכמה מהבמות היוקרתיות בעולם דוגמת: הבית הלבן, אוניברסיטת קולומביה וגוגל.
על אף שצורף הינו אחד המרצים המבוקשים בעולם בתחומו, הוא מקפיד להרצות בהתנדבות במגוון רחב של מוסדות ועמותות ברחבי הארץ מתוך תחושת שליחות ומחויבות להקנות את מירב האפשרויות לדור העתיד. כיום משמש צורף כמרצה במכללה למנהל וכחבר בוועד המנהל של עמותת "עיגול לטובה".

על המרצה

במהלך עבודת הדוקטורט שלו ליאור צורף החליט להגשים חלום, להרצות ב TED. כן, זה שלא היו מרצים ישראלים רבים לפניו או שכמעט ולא היו מרצים אנונימיים לפניו לא ממש הטרידה אותו, אחרי הכל היו 10,000 אנשים שעמדו מאחוריו ורצו לשמוע אותו.... הם אולי לא היו לידו פיזית אבל הם בהחלט היו שם בכל רגע ורגע.

מרצה לחוכמת ההמונים

צורף מאמין בכוחה של הרשת, והרשת ככל הנראה מאמינה בכוחו של המרצה מארץ הקודש. צורף הקפיד לעשות הכל לפי הכללים שלו: הוא התייעץ עם הגולשים לגבי צבע החולצה (כחול), סוג המכנסיים והדרך שבה הכי כדאי לו להסביר מהי חוכמת המונים (זהירות, גם שור היה מעורב בעניין...) ויצא לדרך. הדרך לא הייתה קלה, אך בעזרת עצה מחבר פייסבוק הוא החליט לשחזר ניסוי מלפני מאה שנה על אחת הבמות היוקרתיות בתבל.

בניסוי אשר התרחש וצולם לאתר הרשמי של TED הראה צורף כי חוכמת ההמון לא נופלת מזו של מומחה. לאחר ההצלחה שבהרצאה החשובה בחייו ההזמנות לא הפסיקו לזרום ואיתם גם הזמנה לכתיבת ספר. הוא הפך למרצה מן השורה הראשונה בעולם בכל הנוגע לכוח הטמון ברשתות החברתיות ובשימוש נכון בחוכמת ההמונים, לאספקטים האישים והאירגוניים.

מרצה, סופר ואיש חינוך

הספר היה הצלחה והתפתחות הרשתות החברתיות בכל רחבי העולם הפכה את הרעיונות היצירתיים של צורף למצרך מבוקש, אולם למרות האפשרויות הרבות בחר צורך להקדיש את חייו לשתי האהבות הגדולות שלו – ההרצאות והחינוך של הדור הבא. מאז הפך צורף למרצה מבוקש, הוא מקפיד על כך שאחת מכל חמש הרצאות יהיו מוקדשות לטובת עזרה לקהילה ובמיוחד לאוכלוסיות מוחלשות אשר ידם אינה משגת בהזמנה של מרצה כדוגמתו.

בהרצאותיו מול תלמידים הוא זונח לעיתים את תחום ההתמחות שלו ומעודד אותם לא לוותר על החלומות שלהם גם עם הסביבה הקרובה פחות תומכת בהם. אחרי הכל גם לו לא נתנו הרבה סיכויים להתקבל לטכניון ....

מרצה בשפות

עברית

4 הרצאות מאת ליאור צורף

חכמת ההמונים

 הרצאה על המסע שעבר ליאור בדרך להגשמת החלום להרצות ב-TED. סיפור על הגשמת חלומות באמצעות שימוש בחכמת ההמונים. הרצאה על מוטיבציה, השראה ועתיד הרשתות החברתיות.

מהפיכת העידן הדיגיטלי

אנו חיים בעיצומה של מהפיכה טכנולוגית וחברתית נוכח הפופולאריות של רשתות חברתיות, טלפונים חכמים, מחשבי Tablet ועוד. ההרצאה חושפת בצורה מרתקת ומעוררת השראה את המשמעות של מהפיכות אלה תוך כדי התייחסות להשפעתן על תחומים רבים בחיינו.

מיתוג אישי

בהרצאה זו ממחיש ליאור צורף כיצד כל אחד וכל מוצר יכול להיות ממותג באמצעות הרשת החברתית על סוגיה השונים. הרשתות החברתיות הקיימות כיום, ובינהן בלוגים שונים, טוויטר, פייסבוק ועוד, מאפשרות להגיע להמון משתמשים ברשת וליצור עבודת רשת – NETWORKING בהיקף רחב מאוד ובצורה יעילה. ליאור צורף...

שיווק דיגיטלי פורץ דרך

הגלישה היומיומית באינטרנט והשימוש הרב ברשתות החברתיות הביאו את עולם הפרסום ואת תחום השיווק לכדי שינוי מהותי ויסודי. צרכנים פוטנציאליים מקבלים מידע רלוונטי על מוצר זה או אחר מחברים ממליצים, וחשיפת הצרכן לפרסומות נפגעת כתוצאה מקיומו של מכשור כגון YES MAX, TIVO ודומיהם באמצעותם...

חוות דעת על המרצה

... ״מחפשת את המילים המדויקות שידעו להעביר את תחושותיי. קינחנו היום כנס מנהלים מופלא בהרצאתך.ההקשבה שלך לצרכינו,החיבור המושלם לסיפור שלנו,הפרטים הקטנים והגדולים,הסיפור,האמת,השיתוף.וואו היה פשוט מדהים.מדהים להכיר מרצה שככ משקיע בחשיבה על הפרטים,שמחבר אנשים דרך הומור ואמת וצחוק. הרגשנו שעשינו בחירה מושלמת,שסגרה מעגל מושלם עם תכני הכנס,שחיברה אנשים דרך סיפורך לסיפורם האישי. תודה על הקשב,ההכלה,ההשקעה ובאמת על שהפכת כנס ככ משמעותי לאפילו משמעותי יותר."סומך חייקין יולי 2017

אזכורים ברשת

זה לא אני, זה אתם

צורף לא רק מרצה על חוכמת ההמונים אלא גם מגשים אותה הלכה למעשה, למעשה את הכותרת לכתבה הזו הוא בחר בעזרת פוסט שהעלה בפייסבוק. גם את הספר המצליח שלו הוא כתב עם קצת עזרה מידידים, צורף טוען כי בשימוש נכון בכלים הטכנולוגים העומדים לרשות כל אחד מאיתנו, אנחנו יכולים לקבל עצה הטובה כעצת מומחה. "מי לא יעזור למישהו שמחפש את אהבת חיו או את הטיפול הרפואי המתאים לבנו החולה..."  [ למעבר לכתבה המלאה ]

לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של ליאור צורף
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
אוהד חמו עיתונאי ומזרחן ערוץ 12 בהרצאה חדשה
בין טהראן לתל אביב: מעבר למסך הברזל של הרפובליקה האסלאמית
לחצו כאן לפרטים מלאים
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים