מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
ליאור סושרד

ליאור סושרד

מרצה בתחומים

ביוגרפיה

סושרד נולד בעיר חיפה בשנת 1981, וכיום הוא אחד מאמני החושים המרתקים והמצליחים בארץ ובחו״ל.

קריירה:

אמן החושים סושרד פרץ לתודעה הישראלית בשנת 2006 בעקבות זכייתו בתכנית ״אורי גלר מחפש את היורש״. לצד קוסמים ואמני חושים מהמצליחים בארץ, הצליח סושרד להפגין את ייחודו כמנטליסט העוסק בטלפטיה, קסמים, ופאראפסיכולוגיה.

הקריירה של סושרד צברה תאוצה ותהודה גם בתכניות טלוויזיה מעבר לישראל. הוא הופיע חמש פעמים בתכנית tonight show של ג׳יי לנו, ובמספר תכניות אירוח בינהן התכנית של לארי קינג. במקביל להופעותיו תדיר בארץ ובחו״ל, צילם סושרד את הסרט הדוקומנטרי ״העולם על פי סושרד״, המציג את הקריירה שלו וחייו כאמן חושים בינלאומי.

כיום:

לאחר שנים של עבודה בתחום, ניצב כיום סושרד בשורה הראשונה של אמני החושים והקוסמים הישראלים. סושרד מגדיר עצמו כמנטליסט, וייחודו הוא בדבר יכולתו הייחודית לקרוא מחשבות.

על המרצה

לאחר מאות הופעות מול קהלים, הן בישראל והן מחוצה לה כאחד, צבר לעצמו ליאור סושרד את שמו הבלעדי כאחד מבין אמני החושים המוכרים והמובילים בעולם. ליאור מתמחה בטלפתיה, ומופיע תדיר עם מופע ייחודי, מרתק, מסמרר, ומצחיק שהינו ייחודו לו.

סושרד קיבל תהודה רבה בעולם, ומופיע רבות באירועים פרטיים של סלבריטאים מוכרים מכל רחבי העולם. הופעותיו הרבות הן בטלוויזיה והן בתערוכות, כנסים, ומופעים הקנו לו את מעמדו כוירטואוז יוצא דופן. במקביל, מעניק סושרד הרצאה מרתקת אודות היכולת הנדירה לקרוא מחשבות, גבולות החושים של בני האדם, כוחה של טלפתיה, ועוד.

המרצה ליאור סושרד הינו מרצה מבוקש, המעביר הרצאה מרתקת וייחודית, מתובלת בהומור, צחוק, תדהמה, ושלל רגעים מפתיעים. הרצאותיו מותאמות לחתכי אוכלוסיה שונים, ונפוצות הן בקרב ארגונים וחברות, והן בקרב המגזר הפרטי.

מרצה בשפות

עברית | אנגלית

1 הרצאות מאת ליאור סושרד

ליאור סושרד - המופע

מופע בידור על חושי חדשני , הומוריסטי ומפתיע, בשיתוף אינטראקטיבי של הקהל. הנחיה משולבת בקטעי פריצה בכנסים,ועידות מקצועיות ואירועים עסקיים. חיבור קטעי המופע עם המסרים של החברה תוך הטמעת הרעיונות והמוצרים שברצונה להעביר.

אזכורים ברשת

" ליאור סושרד: "לעל-חושי יש פוטנציאל אדיר בעולם העסקים" "

בכתבה מרתקת שכתב מתן שירם למגזין הכלכלי ״גלובס״, מרואיין אמן החושים ליאור סושרד על הקריירה הענפה שפיתח כוירטואוז ייחודי במינו המצליח בארץ ובחו״ל.
לאחר פגישות עם דמויות משפיעות ומוכרות כמו וורן באפט וביל גייטס, סושרד מתיישב לראיון אינטימי ומספר על הקשר שהוא רואה בין מנטליזם לשיווק, ועל טכניקות ייחודיות שפיתח במרוץ השנים. [ למעבר לכתבה המלאה ]
לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של ליאור סושרד
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים