מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474

ליאור מנור

מרצה בתחומים

הנחיית אירועים
39 מרצים
הרצאות באנגלית
83 מרצים
חדשנות
39 מרצים
חשיבה יצירתית
34 מרצים
מופעים וסדנאות
46 מרצים
מרצים סלבס
78 מרצים
על חושי
9 מרצים
פנאי ובידור
26 מרצים

על המרצה

אמן טלפתיה ומומחה בעל שם עולמי בתחום העברת מסרים. מרצה, מדגים ומסביר תופעות שונות ומעניינות מתחומים שונים של המוח האנושי. בעל תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב, הופיע בתכניות האירוח המובילות בטלוויזיה. מנחה ומרצה בכל שבוע בפינה אחרת של העולם בנושא העברה והטמעת מסרים לחברות המובילות בענפי ההיי-טק, הרפואה, התקשורת וכל השאר.
 
כל הרצאה היא בשיתוף מלא עם הקהל, שלא רק יושב ומקשיב אלא גם לוקח חלק פעיל ואינטראקטיבי. ההפעלה מגוונת ומתאימה לצרכי הלקוח ועוזרת להעביר מסרים אותם רוצים להטמיע אצל המשתתפים. ההרצאות מועברות על ידי הדגמות חיות, ויש גם אפשרות למצגת על מסך.
 
 

מרצה בשפות

עברית | אנגלית

3 הרצאות מאת ליאור מנור

על חשיבה ומעבר

הרצאה סוחפת ומרתקת העוסקת ביכולות חשיבה וטלפתיה ומאתגרת את מוחם של המשתתפים. ליאור משלב בהרצאתו נושאים מגוונים כמו תת-הכרה, תת-מודע, שפת גוף, זיכרון מיוחד, חשיבה יצירתית, אוטוסוגסטיה, תקשורת לא מילולית, אינטואיציה, חשיבה מחוץ לקופסא, חשיבה מהירה, NLP, אשליות אופטיות. ליאור...

האמת והשקר מאחורי הטלפתיה

הרצאה מעניינת במיוחד המועברת בצורה אינטליגנטית והומוריסטית. ליאור מסביר כיצד מדענים ומומחים "נופלים בפח" על ידי הטכניקות של אמני החושים. ההרצאה מגרה את מוחו של הקהל לחשיבה מיוחדת וחדשנית בתחומים כמו: פיתרון בעיות ניהוליות, הרגש והיצירה, ומראה את צידה המואר של תופעות לא...

חשיבה עסקית מחוץ לקופסא

בעולם העסקי של היום קשה לשמור על ייחודיות. הביקוש גדל וישנה תחרות בכל תחום. הזדמנויות שמגיעות יכולות להתפספס בקלות על ידי החלטות שיווקיות שגויות ורושם מוטעה.  והשגרה... השגרה תמיד שוחקת.   כולנו רוצים להשתפר ולהתייעל, אבל לא תמיד יודעים מאיפה להתחיל.   כיצד לשפר את יכולות...

לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של ליאור מנור
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים