מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
ליאור אקרמן

ליאור אקרמן

ביוגרפיה

המרצה ליאור אקרמן הוא פרשן, איש עסקים ופעיל חברתי ופוליטי. הרצאותיו מתקשרות אל ההיסטוריה האישית והמקצועית שלו וזוכות לביקורות חיוביות רבות. ליאור אקרמן הוא בוגר ישיבה דתית שחזר בשאלה בשנות בגרותו. לאחר התהליך המורכב, למד אקרמן תקשורת, מנהל עסקים, מזרחנות, שפות ומשפטים.

קריירה:

את הקריירה המקצועית שלו בארגון השב״כ מלווה רשימת תפקידי מפתח, בינהם תפקידי שטח, ניהול ופיקוד במסגרת מבצעית ו/או מודיעינית, במגזר הערבי ובשטחים. תוך כדי פעילותו בארגון, הקים אקרמן את מערך הדוברות והתקשורת שלו ובמשך כל שנות פעילותו היה מעורב במגעי השב״כ והממשלה עם הממשל האמריקאי, הפלסטינים, המצרים והירדנים הן בשוטף והן בעתות מלחמה. למשל, בתקופת האינתיפאדה השנייה, ליווה אקרמן את התנהלות המדינה והגורמים הבכירים בהתמודדות עם המצב, לקח חלק בחקירות הסודיות והדרמטיות ביותר שהתחוללו באותה העת, פיתח את תורת העבודה של ארגוני הבטחון עם התקשורת ועוד.

מידע נוסף:

במקביל לקריירה כאיש בטחון, אקרמן התחיל לעסוק כפרשן בולט בתקשורת המתמחה בענייני בטחון ומודיעין. בנוסף, עוסק אקרמן בכתיבת סדרות לטלוויזיה הישראלית והאמריקאית המבוססות על נסיונו האישי הרב, בפעילות פוליטית וחברתית ובפיתוח קווי פעולה להתמודדות עם אתגרי המדינה, על כל סוגיהם, הצפויים בשנים הבאות. אקרמן מתמחה בתחומי ממשל ובטחון, טרור, מודיעין, הסכסון הערבי ישראלי ושפת גוף.
 

על המרצה ליאור אקרמן

ליאור אקרמן הוא אחד מהפרשנים המוערכים לענייני בטחון ומודיעין. בעברו, ישנה היסטוריה ענפה במערכת הבטחון, בין היתר כסגן ראש אגף בשב״כ, ראש מטה השב״כ ומי שהקים את מערך התקשורת והדוברות של הארגון. כיום, כותב אקרמן טורי פרשנות בעיתונות הכתובה ועוסק רבות בענייני שלטון וחברה. בנוסף, מוכר אקרמן כאחד מן המרצים המרתקים הפועלים בארץ ומתמחים בנושאי המזרח התיכון, ישראל והעולם הערבי.

ההרצאות של אקרמן מציבות שאלות נוקבות על העבר והעתיד, האופן בו אזרחים בישראל ניזונים מהפחדה פוליטית בהווה וההשלכות של הדבר על המציאות החברתית, הפוליטית והבטחונית בארץ. ההרצאה של אקרמן מתמקדת בנוסף במושג ״מזרח תיכון חדש״, ומאתגרת אותו בבחינת היכרות והבנת הכוחות החדשים שפועלים בזירה והדרכים בהן נוקטת ישראל להתמודדות עימם. נושאים מרתקים נוספים אותם מקיפות ההרצאות שלו, הינם: הדילמות והמגבלות של התנהלות שירות הבטחון החשאי במדינה דמוקרטית, מערכת היחסים הסבוכה בין דת ומדינה המעלה דילמות ושאלות פילוסופיות וקיומיות כאחד, סקירה מקיפה, מעמיקה וביקורתית על האינתיפאדה השנייה ועוד.

לצד אלו, מציע אקרמן הרצאה ייחודית השונה במקצת מהנושאים הבטחוניים בהם הוא מתמחה, העוסקת בתקשורת בינאישית ושפת גוף. ההרצאה שנקראת ״השפה הבלתי מדוברת״ הינה הרצאה מעשית ומשעשעת המציעה לצד הסברים תאורטיים כלים פרקטיים להעצמה, עמידה מול קהלים והתנהלות מול צד שני ו/או שלישי בסיטואציות. ההרצאות של אקרמן כוללות ניתוחי מקרים ותרגולים בזמן אמת, ומתובלות בהרבה צחוק, ציוניות ואמיתות מהחיים היומיומיים של כולנו.

מבחר ההרצאות של אקרמן זוכה לשבחים ופופולאריות. הרצאותיו מוזמנות בקרב חוגים שונים, כמו: מוסדות ציבוריים, ועידות פוליטיות, ארועים סטודנטיאלים ועוד. ליאור אקרמן כמרצה, מקפיד לערוך התאמה בצורה אינדיוידואלית לכל סוגי הקהלים, לבחור בכל פעם מחדש את התכנים הרלוונטים לקהל בפניו הוא עומד וכמובן להעשיר את ההרצאות בסיפורים אמיתיים ואותנטיים מנסיונו העשיר הן כבכיר בשב״כ והן כאיש תקשורת ופעיל חברתי פוליטי.
 

מרצה בשפות

עברית

3 הרצאות מאת ליאור אקרמן

שפת הגוף- השפה הבלתי מדוברת שאומרת ומגלה הכל !

 • לדעת מה משדרת שפת הגוף שלנו.  • לחזק את הביטחון העצמי והדימוי האישי. • לשלוט על מה שאתם רוצים לשדר.  • לקרוא את האדם שמולכם ע"פ מסרים בלתי מילוליים.  • לשפר את תדמיתכם כעובדים או כמנהלים.  • למכור טוב יותר ולשכנע הרבה יותר. • לעמוד בפני קהל ולהעביר פרזנטציה...

מיומנו של סוכן חשאי

ההרצאה " מיומנו של סוכן חשאי", מתארת את התהליכים המרכזיים בחיי עובד שב"כ מהגיוס, דרך ההכשרה, עולם האיסוף והחקירות, המציאות אל מול הפנטזיה- פאודה (הסדרה) מול מה שקורה בשטח. בהרצאה משלב ליאור ארועים בולטים וחקירות דרמטיות בהם השתתף לאורך שרותו, כולל דילמות וגילויים מרתקים מהעולם...

ישראל ו – 12 השבטים- ישראל והעולם הערבי והמוסלמי

פחד וספינים פוליטיים ותקשורתיים מול עובדות ומציאות מנקודת המבט של איש המודיעין. האמת והעובדות שהפוליטיקאים והתקשורת לא מספרים. מה קורה שם באמת? מה צפוי לנו בעתיד? עד כמה אנו ניזונים מהפחדה פוליטית ומה המציאות לאשורה? "מזרח תיכון חדש", האמנם? ואם כן. איזה? מהם הכוחות החדשים...

אזכורים ברשת

כשאין שב"כניק יש חמאסניק

בטור הדעה ״כשאין שב״כניק יש חמאסניק״, אשר פרסם ליאור אקרמן בעיתון ׳הארץ׳ בשנת 2014, מגיב אקרמן בצורה נוקבת על הטור שכתבה נילי אושרוב שעסק בעבודת אנשי השב״כ.
הטקסט של אקרמן משלב בין חדות לרגש, וחודר עמוק אל נבכי הסוגיה הסבוכה של שליטת ישראל בשטחים, תוך ביקורת על הקרע הקיים בין הימין והשמאל בפוליטיקה הישראלית. [ למעבר לכתבה המלאה ]

לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של ליאור אקרמן
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים