מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
כרמל לוצאטי

כרמל לוצאטי

ביוגרפיה

כרמל לוצאטי הוא כתב ישראלי ותיק ומוכר המסקר את ישראל עבור רשתות טלויזיה ועיתונים זרים. את דרכו החל לוצאטי כעורך בדסק החוץ של הערוץ הראשון , כתב התיישבות וצבא בימי ״מנהרת הכותל״ והנסיגה מלבנון . הוא היה כתב בצפון של ערוץ שתיים בימי האינתיפדה השניה ובהמשך מונה לעורך ורכז המערכת של חדשות ערוץ 2. כרמל היה האחראי על שידורי ההתנתקות ומלחמת לבנון השניה, כתב מגזין ושליח מיוחד למלחמת גיאורגיה (2008) ול״אביב הערבי במצרים״ (2011) .
במשך שש שנים היה כרמל לוצאטי שליח מגבית קרן היסוד באיטליה שוויץ ומונקו , התמקד בשיתופי פעולה כלכליים והשקעות בחברות הזנק בישראל . כרמל כותב לעיתון ״לה רפובליקה ״ האיטלקי , ומשדר בערוץ Rai , עומד בראש קרן השקעות של קרנות הפנסיה האיטלקיות בישראל , ושימש כשליח ערוץ 12 לדובאי ואבו דאבי מיד עם פירסום שיחות השלום .

על המרצה כרמל לוצאטי

בהרצאותיו חושף כרמל לוצאטי איך היחס לישראל באיחוד האמירויות שונה מכל מדינות ערב שבהן ביקרנו . הוא מספר על מפגשים עם גורמי ממשל ואנשי עסקים , ועל הסקרנות של אזרחי האמירויות להכיר ישראלים ולבקר בישראל .
הרצאה מרתקת על העידן החדש ביחסי ישראל והעולם הערבי המתון ועל הפוטנציאל הכלכלי שמסתתר מאחוריו .

עברית | אנגלית

1 הרצאות מאת כרמל לוצאטי

סיפורי אלף לילה ולילה - כרמל לוצאטי , שליח חדשות 12 לאיחוד האמירויות

מוחמד בין זאיד הוא המעניין מבין שליטי העולם הערבי , שליט האמירויות היה הראשון שהבין שהנפט הולך להגמר והשקיע מאות מילארדי דולרים בתיירות, חדשנות וענפים נוספים כדי להפוך את איחוד האמירויות למעצמה החזקה בעולם הערבי . הוא גם הראשון שמעז לחתום על הסכם שלום עם ישראל אחרי יותר...

לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של כרמל לוצאטי
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
אוהד חמו עיתונאי ומזרחן ערוץ 12 בהרצאה חדשה
בין טהראן לתל אביב: מעבר למסך הברזל של הרפובליקה האסלאמית
לחצו כאן לפרטים מלאים
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים