מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474

כפיר דמרי

ביוגרפיה

כפיר הוא המייסד השותף של SpaceIL, מייסד שותף של Tabookey, מנטור, מרצה בנושאי יזמות חשיבה אסטרטגית וכמו כן מומחה בתחום אבטחת מידע, סייבר ורשתות מחשבים.
צוות SpaceIL, הוא הצוות הראשון בעולם שהצליח להביא חללית ישראלית לירח ובמימון פרטי, ובכך SpaceIL עוררה השראה בילדים בכל רחבי ישראל להתעניין בחלל, מדע ויזמות, ומיצבה את מיקומה של ישראל כמובילה עולמית בתחום המדע והטכנולוגיה.
כיום, כפיר הוא גם מייסד שותף של חברת טבוקי, פלטפורמה מבוזרת לביטוח סייבר. כמו כן, הוא חבר במספר דירקטוריונים ומשמש כיועץ למגוון חברות ומיזמים חברתיים. עבודתו כוללת יצירת שותפויות אסטרטגיות, יוזמות חדשניות ופיתוח חזון ארוך טווח לארגונים.
את לימודיו בתחום המחשבים החל בגן הילדים. הוא החל לתכנת בגיל 6 וכתב את וירוס המחשבים הראשון שלו בגיל 11.
כפיר אייש מספר תפקידי הובלה טכנולוגים בעבר כמו גם משרות הוראה באוניברסיטת בן- גוריון, באוניברסיטת תל אביב, במכללה למנהל ובצבא. הוא בוגר לימודי MSc במערכות תקשורת והנדסה ובוגר יחידת 8200.
חזונו של כפיר הוא להעצים את הנוער ולעודד צעירים לדבוק במטרותיהם: "לחלום בגדול ולהגשים!". כפיר משקיע משאבים רבים בהזנת הדור הבא של פורצי הדרך ומאמין כי השקעה בילדים של היום, היא פריצת הגבולות של המחר.

על המרצה

כפיר דמרי מרצה הלקוח את קהליו לשני העולמות , האישי והתיבורי , בהם הוא משתף בהגשת חלום אישי שהפך להיות חלומה של מדינה שלמה. ההרצאה שלו מותאמת לקהל , לאופי האירוע ולסוג המסרים המבוקשים. דגשים בנושאים שונים כגון, יזמות , התמודדות עם משברים , הנעת עובדים ומוטיבציה, הגשמת מטרות ועוד. 

עברית | אנגלית

1 הרצאות מאת כפיר דמרי

המסע המופלא של עמותת spaceIL

המסע המופלא של עמותת spaceIL לירח החל בחלום של שלושה צעירים והמשיך בתושיה של רבים וטובים שהצטרפו לדרך. דרך רוויית הרפתקאות ואתגרים שהיתה לשיעור בלתי נשכח בהגשמת חלומות. מעבר לפריצה בינלאומית לחלל העמוק עם הגוף הפרטי הראשון בעולם שהגיע לירח, נפרצה גם הדרך להאמין בהגשמת ה"בלתי...

לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של כפיר דמרי
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
אוהד חמו עיתונאי ומזרחן ערוץ 12 בהרצאה חדשה
בין טהראן לתל אביב: מעבר למסך הברזל של הרפובליקה האסלאמית
לחצו כאן לפרטים מלאים
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים