מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474

ירין קימור

מרצה בתחומים

ביוגרפיה

ירין קימור נולד בשנת 1952 בישראל ובילה את ילדותו בחיפה. קימור הינו עיתונאי, תסריטאי ובמאי ותיק אשר מתמחה בז'אנר התחקירים ובקולנוע התיעודי. כמו כן ירין קימור הינו מרצה מבוקש ביותר בתחומי שיפור הפרזנטציה ושיפור החשיבה היצירתית ככלי תעסוקתי ואישי. קימור גם כתב שני ספרים המציגים את העקרונות העומדים מאחורי התזות שלו בדבר החשיבה היצירתית. בספרים אלו הוא מפרט את הדרכים הרבות בהן ניתן להשתחרר מן הקיבעון המחשבתי אשר פוגע בכולנו - בדרך למימוש אישי ומקצועי מלא.

השכלה

ירין קימור הינו בעל תואר ראשון מטעם האוניברסיטה העברית והתאחדות התקשורת העולמית.

קריירה

לירין קימור ניסיון של למעלה מ 30 שנה ביצירה טלוויזיונית וקולנועית בתפקידי מפתח בערוצים המובילים בישראל. בין תפקידיו הרבים שימש ככתב, כבמאי וכעורך במגוון של תכניות הערוץ הראשון (כולבוטק, מבט שני, חדשות השבת, יומן השבוע וכתב לענייני חינוך)

סרטים וסדרות בבימויו - סוגה דוקומנטרית ועלילתית

  • המרגל שחזר מהכפור
  • קרב במשקל כבד
  • שפתיים חתומות
  • ג'יני מיי- האישה שידעה יותר מדי
  • הנוקמים
  • שעת הסין
  • גיבורים בעל כורחם

ספרים פרי עתו

  • הבלתי אפשרי אפשרי
  • אז זהו שלא

בנוסף קימור הוא קוסם ויוצר של המשחק "לצאת מהקופסא", המאפשר לכל אחד שרוצה לשפר את היכולות היצירתיות שלו, הזדמנות לתרגל אותם ולחדד אותם באופן קל ומהנה. בזכות הידע הרחב שלו וארסנל היכולות שלו הפך ירין קימור לאחד המרצים הפופולריים בישראל.

על המרצה

בהרצאותיו מקפיד קימור להסביר כי הקיבעון המחשבתי שלנו הוא פרי חוקים לא כתובים שהחברה שלנו יצרה, וכי אין שום סיבה שנגביל את עצמנו להנחות רבות - שבלא מעט מקרים מבוססות על טעויות לוגיות. הסיבות שאנחנו בוחרים את אותן הבחירות שוב ושוב, טוען קימור בהרצאותיו, הם בדיוק מה שגורם לנו להישאר במקום שלנו ולא לממש את מלוא הפוטנציאל והיכולות שבהם אנו מחזיקים.

הרצאותיו של קימור מבוססות על תרגילים אינטלקטואלים רבים לצד מספר קסמים הגורמים לצופה מן הצד לצאת מאזור הנוחות שלו ולהתמסר לחוויה.

לא מפחד לשאול את השאלות הקשות

השימוש החכם של קימור בחוש ההומור שלו בנוסף לידע הרחב והיכולת שלו לשלוף ארנב מהכובע (תרתי משמע), בהחלט מצליחים לייצר הרצאה השונה לחלוטין מכל הרצאה של מאמנים שאולי השתתפתם בה. הנוכחות הבימתית העוצמתית והעדר הפחד לשאול את השאלות הקשות, הופכות את הרצאותיו לחובה לכל איש עסקים המעוניין לשפר את יכולות ניהול והמשא ומתן שלו, כמו גם לכל אדם המעוניין לשפר את ההתנהלות שלו בחיי היום יום כדי להשיג את התוצאות שלהם הוא מייחל.

הרצאות מותאמות

קימור מספק מגוון רחב של הרצאות באורכים שונים ותוך התאמה לקהל היעד שלו. כאיש חדשות ותיק, קורא קימור את הקהל שלו ומספק להם הרצאה איכותית וחווייתית כאשר הדגש העיקרי נשמר לכל אורכה - שינוי קל בהתנהלות שלנו תוביל אותנו לאיכות חיים גבוהה יותר.

נאה דורש ונאה מקיים - מרצה, סופר, ממציא

קימור לא רק מרצה לקהל על פקפוק במוסכמות ויציאה לדרך חדשה, הוא עשה זאת בעברו וממשיך לעשות זאת כעת. ההרצאות הם רק פן אחד של הדרך שבה בחר קימור.

במסעו המתמיד לשינוי ולהתפתחות הוא פיתח גם משחק קופסא וכתב שני ספרים אשר מלמדים כל אדם אשר חפץ ביציאה לדרך חדשה לזהות וננטרל את הגורמים אשר מעקבים אותו. על אף שאלו מומלצים ביותר והינם כלים שימושיים במיוחד, הרצאותיו הם בגדר חובה עבור כל מי שרוצה לשפר את המיומנויות הבין אישיות שלו ולהשיג תוצאות מקסימליות במאמץ מינימלי.

מרצה בשפות

עברית | אנגלית

3 הרצאות מאת ירין קימור

"הבלתי אפשרי – אפשרי" - פריצת גבולות החשיבה המקובעת

המפגש הינו מאבק כוחות בינו לבין הקהל ובעיקר מאבק מרתק בין האדם לבין עצמו, גירוי אינטלקטואלי, שלוב בהדגמות על חושיות (לכאורה) בשילוב הומור ובידור, "זעזוע מוח" מפרה ומהנה. אירוע פרובוקטיבי, השוטח את הקיבעון הטמון בחשיבה המקובלת: הנחות שגויות, אקסיומות מוטעות וכשלים בהיסקים...

סדנת פרזנטציה

נושאים בסדנה : א. הגדרת המוטיבציה לפרזנטציה: להשפיע, להניע, לכפות רצון, להכתיב, לעדכן, לחדש, לבקש. פרזנטציה כהופעה, כהסתערות על יעד, כיבוש קהל בשרות המטרה. ב. בעיות פסיכולוגיות: פחד קהל (גופני ונפשי ), כושר ביטוי לקוי, חוסר ביטחון עצמי, מסר לא ברור לנואם, ייצוג מסר בלא...

הנחיית אירועים

הקץ לפתיחות בנוסח : "בוקר טוב / ערב טוב", "כבוד ראש העיר, אורחים נכבדים", "אני מתרגש לפתוח בזאת" ודומיהם. ירין הינו בעל 35 שנות ניסיון בראיונות מוקלטים ובשידור חי בטלוויזיה,לעיני מיליוני צופים.עורך ראשי ומגיש תכנית התחקירים "מבט שני" בטלוויזיה , כולל הנחיית דיונים עם מנהיגים...

חוות דעת על המרצה

" הייתה הרצאה מצוינת, מלמדת ומהנה. "שטראוס ינו' 2019
אין ספק כי הצורך הספציפי שלנו הביא אתמול לכך שהמצאת את עצמך מחדש ומתוך ההרצאה המוכרת לך כל כך יצא משהו חדש שבעיני השומעים היה מצוין! נכון שנתתי נקודות שכדאי להתמקד בהם אבל לא ידעתי כיצד תעשה את ההטמעה להרצאה ולא אגיד שלא היה לי חשש כלל, אך לשמחתי אני יכולה להגיד שהופתעתי מהאופן בו עשית את הטמעת הדגשים לתוך ההרצאה שלך, היכולת לאחר כמאות הרצאות קבועות לבוא ולעשות שינוי בקצב, בתוכן ובדוגמאות רק מראות על הבקיעות הרבה שלך בנושא, את היותך מרצה טוב והכי חשוב, שמתקיים בך הפתגם: "נאה דורש ונאה מקיים" וכי הינך בעל חשיבה יצירתית היוצאת מהקופסה והדפוסים הקבועים שהביאה בכך לתוצאה הטובה ביותר שיכולנו לבקש. מאתמול אני מקבלת פידבקים ומיילים על הכנס המוצלח ובעיקר על ההרצאה המצויינת! מספר לא קטן של עובדים אמר לי כי זו ההרצאה הטובה ביותר ששמעו בחייהם! במהלך ההרצאה הסתכלתי על העובדים ומעולם לא ראיתי הרצאה שכל המאזינים לה ישובים בעיניים גדולות ופקוחות, רוכנים מעט קדימה מתוך הרצון לשמוע, שרוב המשתתפים בתוך הכיתה ולא מחוצה לה, העיניים נשואות למעלה למרצה ולא לפלאפונים והמחשבים וכל זאת, בהתחשב בשעת הצהריים ובכך שמדובר היה לאחר ארוחת צהריים ובסוף היום. אין ספק שהכנס היה מוצלח מאד ואתה היית הדובדבן שבקצפת!משרד המשפטים פברואר 2016
..."הייתה הרצאה מצויינת ומרתקת. המשתתפים חלקו מחמאות... תודה רבה רבה"שרות בתי הסוהר יוני 17

אזכורים ברשת

יוצאים מהקופסא

רובנו הורגלנו לראות את קימור על מסך הטלוויזיה ככתב או כאיש שמאחורי סדרה תיעודית איכותית. מאז הימים של רוממה הפך קימור למרצה מבוקש, לסופר ולממציא משחק קופסא בשם:"לצאת מהקופסא". הכל התחיל כאשר יצא קימור לקורס חשיבה יצירתית, גם הוא לא האמין שקורס (שהיה לצורך השתלמות ...)ישנה את חייו ויהפוך אותו לגורו של חשיבה יצירתית.  [ למעבר לכתבה המלאה ]

לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של ירין קימור
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
אוהד חמו עיתונאי ומזרחן ערוץ 12 בהרצאה חדשה
בין טהראן לתל אביב: מעבר למסך הברזל של הרפובליקה האסלאמית
לחצו כאן לפרטים מלאים
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים