מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474

יעל ארד

יעל ארד – ג'ודוקא. הספורטאית הישראלית הראשונה אשר זכתה במדליה אולימפית לישראל, באולימפיאדת ברצלונה 19922 . הישגה שבר מחסום פסיכולוגי בן 40 שנה והביא לפסגות חדשות בספורט הישראלי. ניצחונה נחשב לניצחון לאומי. בנוסף לניצחונה האישי, ניצחון זה שם את ישראל על מפת ההישגים בספורט העולמי וסיים 40 שנות "בצורת" של הספורטאים האולימפיים של ישראל. ב- 93 ' זכתה יעל במקום הראשון באליפות אירופה היוקרתית ובסגנות אליפות העולם. ב – 96 ' לאחר אולימפיאדת אטלנטה בה סיימה במקום החמישי, כשהיא חולה במחלת הנשיקה, הודיעה על פרישה ופנתה ללימודי מנהל עסקים במרכז הבין תחומי בהרצליה. מזה 15 שנים מתמחה יעל ביזמות ופיתוח עסקי ונחשבת למומחית בינלאומית בתחום הזיכיונות והמותגים בעולם הילדים ובני הנוער. מייצגת בישראל את מותגי ויאקום, מובילה את חברת מוגובי הישראלית, חברה בהנהלת הוועד האולימפי הישראלי ובוועדת השיווק של ה – IOC , מנטורית בביה"ס ליזמות של המכללה למנהל ועומדת בראש ההנהלה הציבורית של
שכונת קריית שלום בת"א.

כמרצה המגיעה משני עולמות התוכן של הספורט והעסקים , קושרת יעל ארד באופן מובהק בין המוטיבים השונים והוגמרים העיקריים שהביאו אותה להמלחה חסרת תקדים בספורט העולמי לבין הצלחה בעולם העסקים ובקריירת העבודה בארגון. מושגים כמו מוטיבציה, השגת יעדים , סימון מטרות הפכו בחייה של יעל למונחים מתווי דרך ובהרצאה היא מדגימה הלכה למעשה כיצד הם מתורגמים באנלוגיה מרתקת מעולם אחד לשני . 

 

עברית

1 הרצאות מאת יעל ארד

יעל ארד - אנלוגיה בין מצויינות בספורט למצויינות בעסקים

בהרצאתה המרתקת מדברת יעל על הקשר ההדוק בין מצויינות בספורט ומצויינות בעולם העסקים היום יומי. וזאת על ידי זיהוי היכולות הנדרשות מספורטאים בדרך להצלחה. יעל ארד מדברת על ניסיונה האישי כזוכת מדליה אולמפית ראשונה בישראל ומדברת על מצוינות ומוטיבציה, שימוש באסרטיביות, עוצמה...

לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של יעל ארד
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
אוהד חמו עיתונאי ומזרחן ערוץ 12 בהרצאה חדשה
בין טהראן לתל אביב: מעבר למסך הברזל של הרפובליקה האסלאמית
לחצו כאן לפרטים מלאים
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים