מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474

יורי גנקין

ביוגרפיה

יורי גנקין הוא המייסד והבעלים של The Brand, סוכנות מדיה דיגיטלית המתמחה בתכנון ויישום אסטרטגיה דיגיטלית חוצת זירות, ניהול קמפיינים דיגיטליים הלכה למעשה – וכן בטיפול וניהול משברים במרחב המקוון ומחוצה לו.
לאורך השנים העניק יורי שירותי ייעוץ דיגיטלי למגוון רחב של לקוחות במגזר הפרטי והעסקי כאחד – בין היתר הלקוחות שעמם עבד יורי ניתן למנות את בנק הפועלים, רשות ההגבלים העסקיים, קניון גינדי TLV, חברת התרופות נובארטיס, משרד המשפטים, הסוכנות היהודית, הג'וינט ועוד רבים.

על המרצה

לצד הניסיון המעשי הרב שצבר תוך כדי עיסוק יומיומי בעולם הדיגיטלי, משמש יורי כמרצה בחוגי התקשורת של אוניברסיטת תל-אביב, האוניברסיטה העברית, אוניברסיטת בן-גוריון, הקריה האקדמית אונו ועוד. מעבר לכך, משמש יורי כמנהל מקצועי ומרצה בכיר במכללה לניו-מדיה – המוסד הישראלי הראשון והמוביל בענף ההכשרה לעיסוק בתחום הפעילות הדיגיטלית.
כל ההרצאות והסדנאות שאותן מעביר יורי מלאות בשורה ארוכה של מקרי מבחן מעשיים ומיועדות למגוון רחב של קהלים: החל מהקהל הרחב המבקש ליהנות מהרצאה מעשירה על תחום העיסוק המבוקש ביותר בעולם, דרך מקבלי החלטות בארגונים שרוצים להבין כיצד למקסם את הפעילות הדיגיטלית שלהם ולוודא שהתקציב שלהם מנוצל כהלכה ובצורה הטובה ביותר – וכלה בקבוצות עבודה פנים-ארגוניות המבקשות לקבל הכשרה מעשית לניהול הקמפיינים הדיגיטליים שלהם.
חשוב לציין כי כל הרצאה המתבצעת בתוך ארגון כוללת גם התאמה של חומר ההרצאה והמצגות לעולם התוכן של הארגון והענף הרלוונטי
יורי מחזיק בתואר ראשון במדע המדינה ותקשורת מאוניברסיטת תל-אביב וכן בתואר שני בדיפלומטיה – גם כן מאוניברסיטת תל-אביב.

עברית

4 הרצאות מאת יורי גנקין

שיימינג בעידן הדיגיטלי

אנו חיים בעידן שבו כמעט מדי שבוע נחשף לכל פחות סיפור אחד שבמרכזו ילד או ילדה הנופלים קורבן לשיימינג ובריונות במרחב הדיגיטלי - החרמות שמתחילים בפייסבוק ובוואטסאפ הופכים במהרה לחרם כיתתי רחב היקף שעלול לפגוע בילד בטווח הקצר והארוך כאחד. בנסיבות הללו, מתחדדת חשיבותה של היכולת...

ניהול משברים ומוניטין ברשתות החברתיות

ההרצאה מיועדת הן לקהל הרחב והן לכל דרג בארגון (ניתן להגישה כהרצאת העשרה – או כהרצאה יישומית למקבלי החלטות, מנהלי השיווק או מנהלי הפעילות הדיגיטלית). אנו חיים בעידן שבו כל עסק וארגון יכולים למצוא את עצמם בין רגע בעיצומה של סערה תקשורתית – בין אם כתוצאה מטעות שנעשתה בין כתלי...

הוראה בעידן הדיגיטלי

הקשב של היום הוא כבר מזמן לא מה שהיה פעם ובעידן של גירויים טכנולוגיים משתנים - נדרשות גם שיטות הוראה חדשניות המשתנות תדיר. ההרצאה מיועדת למורים ומחנכים הפותחים את שנת הלימודים קרובה ומבקשים לסגל לעצמם את מיומנויות ההוראה והתקשורת אשר יסייעו להם להעביר טוב יותר את החומר...

עולם השיווק

• האח הגדול באמת – ברוכים הבאים לעולם השיווק הדיגיטלי ההרצאה מיועדת לקהל הרחב ובמסגרתה נסקור יחד את הפלטפורמות הדיגיטליות העיקריות שפעילות כיום, נבין לעומק את העקרונות המנחים שעליהם מבוסס שיווק דיגיטלי נבון ומושכל באמצעות טיפים יישומיים ומעשיים – וננתח שורה ארוכה של...

לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של יורי גנקין
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים