מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
ד"ר גדי טאוב

ד"ר גדי טאוב

מרצה בתחומים

חברה ומדינה
46 מרצים
סופרים
14 מרצים

על המרצה

גדי טאוב, סופר , עיתונאי , כותב למבוגרים ולבני-נוער, מגיש תכניות ברדיו ובטלוויזיה , ערך את "מקרוב" כתב העת לספרות וחברה.

טאוב כותב קבוע במדור הדעות של ידיעות אחרונות. וכמו כן השתתף קבוע בתוכנית "מועצת החכמים" בערוץ 10 . משמש כחבר בוועד המנהל של מרכז מציל"ה למחשבה ציונית, יהודית, ליברלית והומניסטית.

גדי טאוב הוא ד"ר להיסטוריה של ארה"ב , וכמו כן מרצה בחוג לתקשורת ובבית הספר למדיניות ציבורית באוניברסיטה העברית בירושלים, במסלול האקדמי של המכללה למינהל ובמרכז הבינתחומי בהרצליה.

טאוב מוכר כאחד מהמבקרים הבולטים של הפוסטמודרניזם בישראל.

פרסם ספרי עיון וסיפורת, בינהם: "המרד השפוף", "המתנחלים" ו"הנאורות" (עיון), "מה היה אם היינו שוכחים את הדוב", "נגד בדידות" ו "אלנבי" (סיפורת) אשר הופק לסדרת טלוויזיה מצליחה בערוץ 10, וכן פרסם מספר ספרי ילדים.

הרצאותיו של ד"ר גדי טאוב מרתקות ועוסקות במגוון רחב של נושאים, החל מההיסטוריה של ארה"ב, הציונות, פוסטמודרניזם, ישראליות פמיניזם ועוד.

מרצה בשפות

עברית

4 הרצאות מאת ד"ר גדי טאוב

ערכים בחברה הישראלית: מהרצל עד 'החמישייה הקאמרית'

ההרצאה מאפשרת מבט פנוראמי על הטרגדיות והקומדיות של התפתחות התרבות הישראלית, משורשיה של הציונות ועד עידן ההפרטה. מתובלת באנקדוטות ובסיפורים, הסקירה מבקשת לא רק לשעשע, אלא גם לתת סדר ואוריינטציה בתוך חברה שהיא גם ייחודית ודחוסה, וגם גלובאלית ודינאמית. כל מי שגורלה של החברה...

הרצאה עם המון צחוק חיוכים ורצינות

כדי לחשוב חדש, צריך לפעמים לחשוב הפוך. אמריקה וישראל, בנות ברית וידידות ותיקות, חושבות הפוך כמעט על כל דבר שבעולם. כל כך הפוך, שזה נראה לרגע דומה. ההרצאה נעה בין המעשי, לרעיוני, בין הרוח, לגוף ולחומר, ושוזרת על חוט אחד את הקומי והמועיל, את המגוחך ואת המדהים, בשתי דרכים להסתכל על...

ישראל הסמויה מן העין: בעקבות רומן רב המכר 'אלנבי'

ישראל משתנה מתחת לאפנו. למעמדות המבוססים אין כמעט מושג איך חיים האנשים האלה, הצצים מידי פעם בהבלחות במדורי הפלילים, כקורבנות או כתוקפים, כאנקדוטה סנסציונית, או כפיסת אקזוטיקה. ההרצאה מבקשת להשמיע את כולם, לספר קצת על איך מתנהלים החיים בשוליים המתרחבים של החברה הישראלית:...

הציונות הדתית ומדינת היהודים

ההרצאה עוסקת בתולדות יחסי תנועת ההתנחלות עם הציונות החילונית. משורשי שיתוף הפעולה הדתי-חילוני, דרך הלבטים השונים שפקדו את הציונות הדתית ביחסיה עם המדינה החילונית, ועד למשבר הנוכחי שעובר עליה מאז פנה אריאל שרון לדרך ההתנתקות. בנוסף לעיון היסטורי ננסה להעריך את המגמות...

לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של ד"ר גדי טאוב
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים