מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
ד"ר אורית וולף

ד"ר אורית וולף

על המרצה

בעלת חברה  העוסקת בייעוץ אסטרטגי בנושאי חדשנות ארגונית, מיתוג חברות, פיתוח "חווית לקוח", פיתוח מנהלים ויצירתיות שיווקית. כמו כן הינה פסנתרנית בינלאומית ומרצה בכירה באוניברסיטאות בארץ ובעולם.

דר' אורית וולף החלה את הקריירה שלה כפסנתרנית קונצרטים בינלאומית. בגיל 23 כבר הספיקה לרכוש שלושה תארים בהצטיינות יתרה מאוניברסיטת ת"א, אוניברסיטת בוסטון והאקדמיה המלכותית בלונדון.
כמו כן, קצרה שורת פרסים בינלאומיים והופיעה מעל בימות ידועות ברחבי העולם. באותה שנה הוזמנה להצטרף לסגל האקדמי באוניברסיטת לידס, אוניברסיטת ת"א ושנקר, ומרצה עד היום בנושאי מוסיקה, ניהול ומנהיגות, יצירתיות שיווקית ותקשורת בין-אישית.
שילובה הייחודי בין עולם האמנות ועולם העסקים, כמו גם חשיפתה לקהלים מגוונים, הובילו אותה להיות בין המרצות המבוקשות ביותר בתחום. כיום משלבת בעבודתה ייעוץ עסקי פרטני והדרכה של עשרות חברות בתחומי הכלכלה, השיווק והניהול. מבין החברות עמם עובדת ניתן למנות את בנק פועלים, בנק לאומי, בנק דיסקונט, בנק מזרחי טפחות, פרטנר, סלקום, טבע, IBM, ECI, MATRIX, HP, שטראוס, ורינט ועשרות רבות נוספות.
דר' אורית וולף גם מרבה לפרסם מאמרים אקדמים בנושאי יצירתיות וניהול (סטטוס וTheMarker-) ובימים אלו כותבת את ספרה" שפתו של המוח היוצר". בשנת 2010 בחר בה מגזין TheMarker לאחת הנשים המשפיעות של השנה. כמו כן הינה כלת פרס רוזנבלום לשנת 2018. בשנה זו גם נבחרה לייצג את ישראל בהרצאת TED עולמית על החותם האישי.

לחצו כאן לצפייה בהרצאה TED 

לחצו כאן לצפייה בהרצאות נוספות

מרצה בשפות

עברית | אנגלית

5 הרצאות מאת ד"ר אורית וולף

חדשנות הלכה למעשה - להביא את הדבר הבא

מנהלים ועובדים רבים נמצאים תדיר במצבים בהם נדרשת חשיבה שונה, ייחודית, בלתי קונבנציונאלית. נקודת המוצא היא כי איננו יכולים למנוע הפתעות, טעויות ומצבי לחץ באופן מוחלט. הרצאה זו מטרתה לבחון כיצד להמיר טעות להזדמנות עסקית, כיצד לגשת לפתרון בעיה במספר אפשרויות רב יותר וכיצד לתת...

להשאיר את החותם האישי

איך מלמדים להיות מנהיג? האם זה כל כך פשוט? מדוע יש "שנולדים" עם תכונות סוחפות של עוצמה, סחף ושליטה- ואחרים שאוהבים שיחליטו בשבילם? איך מייצרים את הקפיצה מ"טוב" ל"מצוין", מאדם המנהל מעולה- לאדם המשאיר חותם? בהרצאה זו נעסוק אם כן בגנטיקה לפיתוח והעצמת הדור הבא של המנהיגות. ...

THE POWER OF PASSION

הרצאה ייחודית זו מדברת כולה על תשוקה.  התשוקה להצליח, התשוקה להנהיג, התשוקה ליצור.   האם תשוקה הינה גנטית או תכונה נרכשת? מה מאפיין אנשים בעלי תשוקה וכיצד כל זאת קשור לניהול ומנהיגות?  היום, יותר ויותר בוחנים את ה"קוד הגנטי" של אותם אנשים שאינם מתפשרים בקלות, אלו שהניצוץ...

ביזנס מסטר-קלאס: מכסא הפסנתר עד כסא המנהל

הרצאה ייחודית זו מבוססת על השילוב הבלתי שגרתי של דר' אורית וולף כפסנתרנית בינלאומית, מרצה בכירה ואשת עסקים. זו הזדמנות מרתקת להציץ לתוך עולם המושגים האמנותי- מוסיקאלי ( תוך האזנה חיה לקטעי נגינתה) העושה דרכו כמשל לעולם עסקי תחרותי בעידן רצוף שינויים דינאמיים.  המטרה...

"בעשר אצבעות" – 3 כשלונות מנצחים"

במפגש אישי ומרגש זה תחשוף דר' אורית וולף את האירועים שהפכו אותה לפסנתרנית בינלאומית, כמו גם אישיות בינתחומית העוסקת ביזמות ובפיתוח חדשנות בארגונים. מהם הכשלונות שעברה בחייה? כיצד הפכה את חלקם להזדמנויות ששינו ב-180 מעלות את הצלחתה המיתוגית והעסקית? מה היתה רושמת בקורות...

1 סרטוני וידאו של ד"ר אורית וולף

אורית וולף בהרצאה

אורית וולף בהרצאה

 

לצפיה בוידאו
לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של ד"ר אורית וולף
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים