מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474

דפנה ליאל

מרצה בתחומים

ביוגרפיה

הכתבת הפרלמנטארית של חדשות 2 משנת 2015, ובמסגרת עבודתה מסקרת את ועדות הכנסת, המליאה, חברי הכנסת והמפלגות השונות. ליאל סיקרה את המשברים הפוליטיים האחרונים וחשפה מחדלים ומחטפים בכנסת. היא גם ליוותה את פרשות ההטרדות המיניות שהיו בכנסת וראיינה חברות כנסת על פגיעות מיניות שעברו, כתבה שגם זכתה לכיסוי עולמי.
בשבע השנים האחרונות עורכת ומגישה תוכניות בחדשות ערוץ 2 כגון מהדורה ראשונה ומשדרים מיוחדים.
לפני המעבר לכנסת סיקרה ליאל את תחום החינוך עבור חדשות ערוץ 2. במסגרת עבודתה ערכה סדרת כתבות על מחדלי הטיפול בגיל הרך, סדרה שגם זיכתה אותה בפרס פרימור לעריכת תחקירים חברתיים משני מציאות. הסדרה הובילה ללחץ ציבורי גדול בקרב ההורים ולבסוף להחלטה להוסיף סייעת נוספת בגני הילדים.
לפני הגעתה לחברת החדשות הגישה ליאל את מהדורת החדשות של ערוץ הכנסת ושימשה כתבת פוליטית ופרלמנטרית במשך כחמש שנים.
את דרכה העיתונאית החלה בגלי צה"ל ככתבת צבאית, מגישה ועורכת. במסגרת השירות הצבאי סיקרה ליאל את גל הפיגועים של תחילת שנות האלפיים ואת המבצעים הצבאיים שבאו בעקבותיהם, חומת מגן ודרך נחושה.
כנערה כיהנה כיושבת ראש מועצת התלמידים והנוער הארצית והובילה את העברת חוק זכויות התלמיד בכנסת.

על המרצה

דפנה ליאל מרצה בנושאי מגדר ופוליטיקה וכן רבות על הנעשה מאחורי הקלעים של התככים הפוליטיים והיספורים המרתקים על הדרך של תהליכי קבלת החלטות אצל הפוליטיקאים . דפנה הינה מרצה מרתקת ורהוטה אשר יכולה לשמש בכנס גם כמנחת האירוע או פאנלים בנושאים מגוונים. 

עברית

4 הרצאות מאת דפנה ליאל

כסף,כוח, פוליטיקה

כסף כוח פוליטיקה- ההרצאה לוקחת את המאזינים במסלול שעובר הכסף הציבורי ומנסה לבחון באילו תחנות הפוליטקיאים סוחטים אותו לטובתם, ומדוע נשאר כל כך מעט כסף בקופה לדברים שחשובים לכולנו- חינוך, בריאות, רווחה ועוד. ההרצאה חושפת את הדילים שנרקמים מאחורי הקלעים, את עבודת הלובטיסים, ואת...

תקשורת ופוליטיקה בעידן הפייק ניוז

איך השתנו היחסים בין הפוליטיקאים לעיתונאים בעקבות התעצמות הרשתות החברתיות ואיך זה משפיע על התוכן שכולנו צורכים

שיחה על נשים בעמדות מפתח

האם באמת נשברה תקרת הזכויות בתקשורת ובפוליטיקה ומה הם המאבקים הגדולים שבדרך (מומלץ לקבוצות שבהם אפשר לקיים דיון). בשילוב נתונים וכמה קטעי וידאו

" למה לי פוליטיקה עכשיו "

רובנו מאד לא מחבבים פוליטיקה ופוליטיקאים, אבל מי שהכיר באופן אישי פוליטיקאי או שניים גילה מהר מאד שיש לא מעט דברים שאפשר ללמוד מהם. בואו לשמוע על הפוליטיקאים מנקודת מבט אישית ואחרת: איך הם מסתכלים על העולם, איך הם פועלים אחרת מאיתנו, ומה אנחנו יכולים ללמוד מהם לחיים האישיים...

לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של דפנה ליאל
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
אוהד חמו עיתונאי ומזרחן ערוץ 12 בהרצאה חדשה
בין טהראן לתל אביב: מעבר למסך הברזל של הרפובליקה האסלאמית
לחצו כאן לפרטים מלאים
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים