מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
דני אדינו אבבה

דני אדינו אבבה

על המרצה

מבכירי העיתונאים החברתיים בארץ. בעשור אחרון כותב ב"ידיעות אחרונות"  ובוגר גלי צה"ל . עלה מאתיופיה במסגרת "מבצע משה"  לאחר המסע מפרך ברגל שעשה עם הוריו   מכפר מולדתו אל מחנות הפליטים בסודן- הגיע ישר לישיבות , פנימיות של עליית הנוער עד שסיים את לימודים ברכסים. עיקר עיסוקו העיתונאי שלו נוגע בנושאים חברתיים יום יומיים. לאחרונה בעקיבות גל הסתננויות של אריתראים וסודנים  החליט להתחזות למסתנן  במשך כשבוע ימים שהה לצידם של מסתננים ודלה סיפורים ולמד מהם את שיווק סיפורם לציבוריות ישראלי. הסיפור נחשף ב-7 ימים של ידיעות אחרונות וכך נחשף לראשונה האמת המרה בכל הקשור למסע המאורגן של המסתננים מארץ הנילוס לתחנה המרכזית הישנה בתל אביב.  אבבה התחפש לקבצן  ובדק לעומק  מי אלה העומדים בצמתים המבקשים מכם  שקל וגילה כי מאחוריהם תעשייה שלמה של עבריינים שמנהלים אותם כמו צבא. 
 
ב-2003  זכה יחד עם אורון מאירי ומירון רפפורט  בפרס נאפולי לעיתונות בגין תחקיר שחשף לראשונה מכירת עצי זית בלתי חוקית על ידי קבלנים שעבדו על גדר הפרדה באזור קו התפר. כמעט שיי עשורים אבבה מתעסק בצורה אובססיבית בקליטתם של בני הקהילה האתיופית בישראל ואף היה אחראי לחשיפות של כמה פרשיות שהסעירו את הארץ  הקשורות בגילוי גזענות של החברה הישראלית כלפי הקהילה ויחד עם זאת, הוא גם מבקר את אדישות שמגלה הקהילה בדואליות הזו.
 

מרצה בשפות

עברית
לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של דני אדינו אבבה
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
הרצאות העשרה לימי היערכות מורים
עדכונים וחדשות
יהלי אדמתי -חוקרת עתידים בהרצאה חדשה
עולם העבודה 202-2030 - אחד הנושאים החמים ביותר בעולם הארגוני
לחצו לפרטים
גיא זהר מיוצג בלעדית בסוכנויות מרצים
גיא זהר מגיש "היום שהיה" התכנית הפופולארית בסגנונו הייחודי בהרצאה על הכוחות שפועלים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת בישראל
לפרטים נוספים
בוני גינצבורג הצטרף לצוות המרצים בתחום ההשראה למצוינות
כוכב הכדורגל בעבר ופרשן ספורט בהווה על הרצאות בנושאי התמודדות על כשלון והצלחה, הישגיות וחתירה למצוינות
לפרטים מלאים
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -מרצה ייחודית והומוריסטית
שמחים לבשר על הצטרפותה של מגישת הטלוויזיה והכותבת עינב גלילי , בהרצאה ייחודית ומשעשעת על ההומור כחוש מולד (או לא..) ההרצאה משולבת בקטעי וידאו.
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים