מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
דני אדינו אבבה

דני אדינו אבבה

ביוגרפיה

לילה אחד, בחודש יולי 1983, התרוקן הכפר טָאלָה-מָדו מכל תושביו. ברגליים יחפות ובלבוש מסורתי יצאו גברים ונשים, זקנים וילדים, למסע שעליו חלמו כל חייהם: המסע לירושלים. הם לא ידעו אילו תלאות מחכות להם בדרך ואיזה מחיר נורא ישלמו כדי להגשים את חלומם.
בין היוצאים למסע היה ילד קטן, אדינו שמו, בנם של ידג ובאזטו אבבה. הכפר היה כל עולמו. עוד בטרם מלאו לו שמונה שנים התרוצץ בשדותיו כרועה צאן, והנה הוא יוצא לדרך שאת סופה אין איש יודע.
שלושים ושש שנים אחר כך מסעו של דני אדינו אבבה עדיין לא תם. הילד שגדל בכפר שמצפון לגונדר ולא ידע מהו תאריך הלידה שלו פילס את דרכו למרות כל הקשיים והיה ליוצא אתיופיה הראשון בגלי צה"ל ולעיתונאי הראשון מבני הקהילה. הוא שימש במשך שנים ככתב "ידיעות אחרונות", חתום על מאות כתבות ותחקירים וזכה בפרסים יוקרתיים. אבל גם היום, כאבא לארבעה ילדים צברים, דני נאלץ להתמודד עם דעות קדומות וגזענות (מתוך "המסע לא תם", ספרו חדש של דני אדינו אבבה, שעתיד לצאת בקרוב בהוצאת "ידיעות אחרונות")

על המרצה

 
ההרצאה מספרת את סיפור חייו של דני אדינו אבבה ואת סיפורה יוצא הדופן של קהילה מופלאה, קהילת ביתא ישראל: הילדות בכפר הנידח באתיופיה כרועה צאן. המסע הארוך ורצוף האסונות של יהודי אתיופיה לישראל דרך המחנות בסודאן. הימים הראשונים במרכז הקליטה בערד וההתאקלמות בארץ החדשה. המעבר מפנימיה דתית אחת לפנימיה דתית אחרת, נתון לחסדיו של הממסד. הפער בין החלום למציאות. הגיוס לגלי צה"ל כנגד כל הסיכויים. העבודה העיתונאית ב"ידיעות אחרונות", והסיפורים הקטנים שמאחורי החשיפות הגדולות. המאבקים נגד הגזענות והאפליה. מסע השורשים עם אשתו וילדייו לכפר הולדתו באתיופיה. סגירת המעגל שלנו בשליחות בת השנתיים לדרום אפריקה.
הרצאה מעשירה ומרתקת, שמספרת את סיפורה הייחודי של שבט אחים ואחיות נוסח ביתא ישראל.
 
 

מרצה בשפות

עברית
לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של דני אדינו אבבה
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים