מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474

דניאל קרן

על המרצה

דניאל קרן הוא מרצה, מטפס הרים, רץ אולטרה- מרתון, מורה לקראטה ואחד מספורטאי האתגר המובילים בעולם. בכל העולם כולו יש פחות מעשרה אנשים שעמדו במשימות ובאתגרים הנדירים שעמד בהם דניאל: חציית כיפת הקרח בחוג הקוטב של גרינלנד, טיפוס לפסגת ההרים הגבוהים בעולם כולל לפיסגת האוורסט, חציית מדבר סהרה בריצה, אולטרה-מרתון באנטרקטיקה, צעידה לקוטב הצפוני ברגל וטיפוס על צוק הגרניט הגבוה בעולם הם רק חלק מהאתגרים שעמד בהם. עשרה סרטים דוקומנטאריים אודות מסעות דניאל שודרו בארץ ובעולם ברשתות טלוויזיה עולמיות כמו נשיונל גיאוגראפיק, דיסקברי צ'אנל, AXN וגם בערוץ אחד, ערוץ 2 וערוץ-10. דניאל רואיין על ידי דני קושמרו, יעקב אחימאיר, רינו צרור, לינוי בר גפן, קובי מידן, קובי אריאלי, דוד ויצטום, סיגל שחמון, אברי גלעד, צופית גרנט, שירה פליקס, אלי גולדשמידט, גיא לרר ועוד.
הוא מחברו של רב-המכר "ספר הריצה השלם", מרצה במכון וינגייט, מייסד ומאמן ראשי של "מועדון רצי תל אביב" וזכה באליפויות ישראל בריצה בקטגוריות גיל בכל המרחקים מ-10 ק"מ ועד לאולטרה- מרתון. קרן מחזיק בתעודת מאמן אתלטיקה בכיר וכן בהסמכה כמורה לקראטה דאן 5 ומתרגל זן בודהיזם מזה 25 שנה. דניאל בעל תואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית, בעל תואר שני בחקר המקרא מאוניברסיטת תל אביב ופילוסופיה ובהשכלתו הוא רואה חשבון, מומחה למיזוגים ורכישות ועוסק בניהול קרן השקעות כבר שנים רבות, מכיר את העולם העסקי על בוריו ויודע לשלב בהרצאתו בין העולמות. שילוב נדיר זה משאיר אצל השומעים לא רק חווייה עוצמתית מהנה ומרתקת אלא גם תובנות עמוקות ועוצמתיות שלעיתים קרובות נחרטות בזיכרון הקהל למשך שנים רבות ומיושמות במסלולי חייהם השונים.

מרצה בשפות

עברית | אנגלית

1 הרצאות מאת דניאל קרן

"מסעות לקצוות העולם"

זוהי "הרצאת הדגל" של דניאל קרן בו הוא מקבץ את המיטב שבהרפתקאותיו: האתגר והטרגדיה שבטיפוס לפיסגת האוורסט, הצעידה ברגל לקוטב הצפוני שהוא האתגר האנושי הפיזי הקשה ביותר בעולם, האולטרה-מרתון הקר ביותר בעולם ביבשת אנטרקטיקה והטיפוס האנכי של שלושה ימים רצופים על צוק הגרניט הגדול...

חוות דעת על המרצה

"ההרצאה היתה מרתקת ומעניינת. דניאל נראה בחור מקסים. נהנו אצלנו העובדים.""פלציב" אוגוסט 2017
בשמי ובשם מנהלי Time to Know רצינו להודות לך על שעתיים מעוררות השראה על אומץ, נחישות, חברות ועל האמונה שהכח להצליח ולהגשים חלומות הוא בתוכנו.TIME TO KNOW ינואר 2016
לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של דניאל קרן
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים