מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
דורית עוזיאל

דורית עוזיאל

על המרצה

דורית עוזיאל היא  מהשמות הבולטים ביותר בחוג המרצים לתקשורת לא מילולית ,תדמית אישית ומקצועית בישראל. מאפשרת לקהל בסדנאותיה לקחת חלק פעיל בעיצוב חייהם על ידי רכישת ארגז כלים פרקטי ורלוונטי, בו ניתן להשתמש בכל אינטראקציה של תקשורת בין אישית בה מעורבים.
דורית ידועה ביכולת האבחון המעולה שלה אשר מאפשרות לה לזהות את המקומות המדויקים באדם העומד מולה הזקוקים לעבודה או לשינוי,באופן שיביא לשיפור משמעותי בחייו.
בהיותה מומחית מוערכת לתקשורת בשפת גוף, פותחת דורית דלת אל עולם שלם ומרתק של סמלים ופירושם, אשר מאפשרים לכל אחד לפתח טקטיקות מתאימות לכל סיטואציה נתונה.

דורית עוסקת וחוקרת את תחום התקשורת הבין אישית והתדמית מזה כעשרים שנה, במהלך השנים, העבירה דורית סדנאות, הרצאות וייעוץ אישי לאלפי אנשים בתחומים שונים ומגוונים החל מפוליטיקאים, מנהלים בכירים, אנשי שירות ומכירה, ועוד.

במסגרת עבודתה, מרצה דורית בכנסים ואירועים רבים אודות מיומנות התקשורת בשפת הגוף ותחומים קרובים ומשיקים כגון: תקשורת שיווקית, דוברות ויחסי ציבור, ניהול משא ומתן, בניית תדמית עסקית, שיפור השירות ובניית צוות מנצח.

דורית עוזיאל הנה בעלת תואר שני בהצטיינות במנהל החינוך, מרצה בכירה לתקשורת במספר מוסדות אקדמיים בארץ בהן אוניברסיטת בר אילן, המכללה למנהל, הקריה האקדמית קריית אונו ועוד, וכן חברה בסגל ההוראה במרכז הבינתחומי הרצליה.

מרצה בשפות

עברית

2 הרצאות מאת דורית עוזיאל

סודות שפת הגוף - מופע חוויתי

בהרצאה העוסקת בתקשורת לא מילולית ,תדמית אישית ומקצועית בישראל, מאפשרת דורית עוזיאל לקהל לקחת חלק פעיל בעיצוב חייהם על ידי רכישת ארגז כלים פרקטי ורלוונטי, בו ניתן להשתמש בכל אינטראקציה של תקשורת בין אישית בה מעורבים. בהרצאה מציגה דורית יכולת אבחון מעולה אשר מאפשרות לה...

מתן שירות ושביעות רצון הלקוח

השירות הוא גורם חשוב בבניית תדמית של מקום, ארגון או בעל מקצוע. לקוחות הינם נכס חשוב ביותר של כל חברה ומהווים תנאי הכרחי להצלחתה ולשגשוגה. עובדים מול קהל - חשוב שתכירו את משמעות שפת הגוף של הלקוח, וכיצד אתם יכולים להפוך את גופכם למכונת מכירות. מהו שירות איכותי? כיצד מתמודדים עם...

1 סרטוני וידאו של דורית עוזיאל

דורית עוזיאל בהרצאה

דורית עוזיאל בהרצאה

 

לצפיה בוידאו

חוות דעת על המרצה

" הרצאה מרתקת, מעניינת, מועילה וכיפית. דורית מדהימה."מדטרוניק נוב' 18
..." התגובות היו נפלאות .. השכלת בתבונתך הרבה לשלב בהרצאה עניין ותאוריה מטובלים בלא מעט הומור עם נגיעות אישיות כמעט בכל אחת מאיתנו-דבר שהקסים את כל החוויה".מי כרמל נוב' 18
לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של דורית עוזיאל
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים