מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474

דבי שגיא

על המרצה

בכירת שב''ס לשעבר. בין תפקידיה המרכזיים : מנהלת נווה תרצה, בית סוהר חרמון ,שיטה ומעשיהו . מפקדת בית הספר הארצי לסוהרים וקצינים וראש מנהל ההדרכה. הובילה את תהליך כתיבת הקוד האתי של השב''ס.
 
בעלת תואר ראשון בקמינולוגיה ותארים שניים במנהל עסקים ומדעי המדינה ובטחון לאומי. 
פרשה מהשב''ס בדרגת תת גונדר ( מקביל ל לתת אלוף ).
 
ב 20 השנים האחרונות צברה נסיון רב בהופעה מול קהל, במסגרת כנסים, ימי עיון, כמו גם בישיבות בפורומים בכירים במשרדי ממשלה, בכנסת ובפני גופים וארגונים חברתיים ואחרים.
עבודתה במהלך כל השנים התאפיינה ברגישות מיוחדת לפרט ולזכויות של החלשים- אסירים ואנשי סגל – אלה שקולם לא נשמע במערכת גדולה, קשוחה, דורשנית ולעיתים דורסנית.  
קידמה את נושא הפמיניזם החברתי בארגון, למידה והבנה של עוצמת הרכות, את ההבנה שאשה יכולה למלא כל תפקיד בשירות, לא רק בכלא נשים.
 
דבי שגיא נשואה ואם ל ארבעה. בהרצאות מתייחסת גם לקונפליקט של קריירה ובית, מה מספרים ומה מסתירים מהילדים ומבן הזוג כשחוזרים בערב מהכלא
 
הנחייתה לפקודיה הייתה תמיד שהמאסר לא חייב להיות רק מסגרת ענישתית אלא צריך להוות הזדמנות לשינוי- עבור האסיר ועבור החברה .
בסביבה גברית וכוחנית שמרה תמיד  על גישה רכה, נשית, ומצאה שיש לגישה הזו כוח משל עצמה להוביל שינוי ולהגיע ללבבות. 
 

מרצה בשפות

עברית

4 הרצאות מאת דבי שגיא

מי סופר אותך בכלל?!

החיים בכלא נווה תרצה מנקודת מבטה של מנהלת הכלא. סיפורן של נשים שהתדרדרו לשימוש בסמים ולזנות, של נשים צעירות שרצחו את ילדיהן או את בן זוגן, אסירות צווארון לבן, אסירות בטחוניות ועוד רבות.  כולן שוהות תחת אותה קורת גג , לפעמים עם תינוקות בני יומם, במקום שמכיל את הזעם, הכאב...

איך אסיר נולד?

כולנו מכירים את הליך הגיוס לצה"ל, חלקנו מכירים את הליך הקליטה בבית חולים... מי מאיתנו מכיר את מה עובר על אזרח שנעצר ע"י המשטרה באישון לילה, יוצא מביתו עם הבגד שעל גופו ומובל למעצר? והשופט למחרת קובע שיוארך מעצרו, עוד 48 שעות ועוד... בשב"ס מוחזקים כ 15000 עצורים ואסירים , גברים נשים...

איתנו או נגדנו? תחליט,תאמין, תחנך

על קביעת ערכי ארגון , אתיקה ארגונית, והדרכים להטמיען. הרצאה מרחיבה המתארת את תהליך הגדרת ערכים ספציפיים וקוד אתי בארגון גדול, והאתגרים הנלווים. שלב ההגדרה של הערכים- מי מחליט מה יהיה כתוב על הקיר? המעבר של המסרים לרמת "השטח", מי הם ואיך מאתרים את סוכני השינוי? במה הארגון שלי...

אדוני המפקדת

על קריירה של אשה בארגון גברי  . האתגרים המיוחדים של אשה מנהלת בארגון הירארכי ובאווירה של שליטה ובלעדיות גברית. זה התחיל בניהול בית סוהר נווה תרצה, והמשיך בניהול בתי סוהר לגברים- חרמון, שיטה, מעשיהו. איך אפשר להפוך את כלא נווה תרצה למקום אטרקטיבי לסוהרות ול... סוהרים? עם איזה...

לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של דבי שגיא
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים