מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474

גלעד האן

ביוגרפיה

גלעד האן הוא מרצה, חוקר ויועץ מבוקש המתעסק בעולם הסכנות שבאינטרנט, ובפשעי אינטרנט. גלעד האן עבד במשך עשרים שנה כחוקר במשטרת ישראל, כאשר בעשור האחרון התמחה ועסק בעיקר כחוקר עבירות ופשעי מחשב בצוות עבירות הסייבר של המשטרה.

במסגרת עבודתו נחשף האן למקרי שימוש לא בטוח באינטרנט בקרב מבוגרים, בני נוער וילדים, והיה עד להשלכות הרבות והקשות שיש לכך.

על המרצה

גלעד האן הוא אחד המרצים המוכרים והמוערכים בכל הנושאים הקשורים לעבירות סייבר, פשעים ברשת האינרטנט ופגיעות של גולשים. הרצאותיו של האן עתירות סיפורים ואינפורמציה שצבר במהלך עבודתו כחוקר ביחידה לפשעי סייבר של משטרת ישראל. גלעד האן מרצה מתוך אמונה מלאה במסרים שלו, ובמטרות אותן הוא רוצה לקדם אודות הסברה והכוונה עבור הגולשים באינטרנט.

ההרצאות של האן עשירות בסיפורים אמיתיים, סיפורי פשיעה ופגיעה שהתרחשו ומתרחשים באינרטנט ו/או בסמארטפונים, מתוך ההכרה כי את רובם ניתן היה למנוע במידה והיה קיים הידע בנושא.

הרצאותיו של האן מרתקות וייחודיות. כמרצה, מעבר לידע ואינפורמציה, הוא מעביר לקהל גם טיפים וכלים יישומיים להתמודדות עם המציאות הקיימת בעידן האינטרנט. הרצאותיו מלוות במצגת חווייתית הממחישה את מהמסרים והסיפורים בצורה מרהיבה.

"שמתי לעצמי את החינוך "לגלישה נכונה ובטוחה" לאבן דרך בכדי לעודד חשיפה רצופה ולמידה." ( גלעד האן) .
 

מרצה בשפות

עברית

1 הרצאות מאת גלעד האן

סכנות ברשת האינטרנט

רשת האינטרנט הפכה לסביבת מחייה שלנו. באמצעות האינטרנט אנו מבצעים מגוון רחב של פעולות יום יומיות לרבות יצירת ושימור קשר עם חברים ואנשים זרים, מסחר, רכישה ומכירה, למידה, פעילויות פנאי, צפייה בסרטים, האזנה למוסיקה, משחק ועוד. האינטרנט הוא עולם שלם הפתוח בפנינו עשרים וארבע שעות...

1 סרטוני וידאו של גלעד האן

גלעד האן בהרצאה על גלישה בטוחה

גלעד האן בהרצאה על גלישה בטוחה

 בהרצאה המרתקת אך מצמררת של גלעד האן, תחשפו לשלל הסכנות והפגיעות הקיימות ברשת, מהן נפגעים הילדים שלנו, לצערנו כמעט על בסיס יומי. בשילוב...

לצפיה בוידאו

אזכורים ברשת

מדריך הורים לבטיחות ילדים ברשת

בדור הטכנולוגי של היום, הילדים שלנו משוטטים ברשת האינטרנט ונחשפים באופן יומיומי לשלל סכנות ואיומים שהם אינם מודעים להם, הן מבחינת עצם הגלישה ואופן הגלישה והן מבחינת פגיעה חיצונית מאנשים חיצוניים, שמתבצעת דרך האינטרנט. בכתבה פורט גלעד האן את שלל הסכנות הנפשיות והפיזיות של אלימות ברשת, ויתר סכנות אחרות שהאינטרנט יכול לגרום.

בנוסף, מוצעות בכתבה שיטות שונות עבור ההורים כיצד להתמודד עם הסכנות אליהן חשופים ילדיהם, וכיצד למנוע אותן. גלעד האן גם מסביר על הסימנים השונים שיכולים לעזור להורים לזהות אצל הילדים מצוקה או סכנה, מהי אחריות הורית, מה תפקידה של המשטרה בנושא של אלימות באינטרנט ועוד. הכתבה היא מסמך קריאה שחובה על כל הורה לקרוא. [ למעבר לכתבה המלאה ]
לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של גלעד האן
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים