מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474

גיא פלג

על המרצה

גיא פלג, מרצה,  כתב המשפט של חדשות ערוץ שתיים. במהלך עבודתו העיתונאית יצר קשרים ארוכי שנים עם ראשי ארגוני הפשע בישראל והרצאתו משובצת בסיפורים ייחודיים מתוך עבודתו, כגון: שיחת הטלפון שבה הוא הודיע לאהובה אלפרון על רצח בעלה, או שיחת הטלפון המוזרה שקיבל מפרנסואה אבוטבול יום לפני שנרצח.

גיא מסקר באופן קבוע את המשפטים המרכזיים והמסקרנים של השנים האחרונות, בינהם את משפט אולמרט, משפט קצב, פרשת הולילנד, רצח בני הזוג מעוז, האונס בגן העיר, פרשת ארז אפרתי, חנן גולדבלט, הראיון האחרון עם דודו טופז שעות לפני שנעצר, הפגישה עם קצב בביתו שבוע לפני הכרעת הדין והאס.אמ.אס מעו"ד ציון אמיר על ביטול הסדר הטיעון, ועוד ועוד.

מרצה בשפות

עברית

2 הרצאות מאת גיא פלג

"הפשע המאורגן של ישראל – מלחמות העולם התחתון"

מיטב הסיפורים ומאחורי הקלעים של עולם הפשע והמשטרה- פלג המסקר, כאמור, את עבודת המשטרה ועולם הפשע הישראלי משלב בהרצאותיו פרקים מרתקים הנוגעים בעבודתו של כתב שטח פלילי, בסיקור פיגועים, מגמות בפשיעה הישראלית ומבנה מערכת החדשות. מקבץ של מיטב הסיפורים הפליליים המרתקים ביותר,...

הפרשיות שהסעירו את הציבור ופתחו את מהדורות החדשות

גיא פלג על הפרדיות הכי חמות. חקירות נתניהו. האם יש כאן רדיפה של ראש ממשלה? ואיך זה ששלושת ראשי הממשלה האחרונים נחקרו כאן בזה אחר זה תיק הולילנד .ראש ממשלה מאחורי הסורגים.גיא פלג על הקשר הבלתי אמצעי עם האסיר אהוד אולמרט. תיק קצב.האם נכון לדרוס מאסיר להודות כתנאי לשחרורו המוקדם?...

1 סרטוני וידאו של גיא פלג

גיא פלג -מאחורי הקלעים של הפרשיות שהסעירו את הציבור

גיא פלג -מאחורי הקלעים של הפרשיות שהסעירו את הציבור

 הרצאה מקוצרת של גיא פלג במסגרת כנס TalkAbout 2017    מרצים מובילים של ס.מ.ל -סוכנויות מרצים לישראל www.martzim.co.il  03-5492474

לצפייה
לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של גיא פלג
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים