מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
גדעון רייכר

גדעון רייכר

מרצה בתחומים

על המרצה

 גדעון רייכר, עיתונאי רב פעלים. באמתחתו המקצועית מגוון תפקידים בעיתונות הכתובה והמשודרת, ובהם: הכתב הפרלמנטרי והמדיני של "ידיעות אחרונות". ראש מערכת "ידיעות אחרונות" בירושלים. כתב השעה העברית בבי. בי. סי בלונדון, מגיש הפינה הצבעונית והמפורסמת לענייני צרכנות ובירוקרטיה ב"כלבוטק".

רייכר הרצה במחלקה ללימודי עיתונאות באוניברסיטת ת"א וכיום מרצה לתקשורת במכללה למנהל ובקריה האקדמית, הרצה במחלקה לתקשורת באקדמייה בצלאל ובמשך למעלה מעשרים שנה העביר קורסים פרטיים לעיתונאות.

גדעון רייכר משוחח עם מאזינים בגלי צ.ה.ל בתכניות "יש עם מי לדבר", "ציפורי לילה משוחחות", ו"מאזינים על הבוקר". על מדור שבועי בעיתון "מעריב" תחת הכותרת: "רייכר מתרגז".

רייכר פרסם מספר ספרים, לרבות: "ללא גלימה" אודות שופט הנאבק על חפותו ו"שגעון" - ספר העוסק בניתוח פסיכולוגי של מאושפזת במחלקה סגורה בבית חולים לחולי רוח.

גדעון רייכר הגיש והנחה במשך שבע שנים את התכנית "ערב חדש" בטלוויזיה החינוכית, הגיש פינה קבועה בתכנית הבוקר של "קשת", הגיש תוכנית בכבלים וכן תוכניות בערוץ 10.

מרצה בשפות

עברית

2 הרצאות מאת גדעון רייכר

" סיפור רייכר "

90 דקות של סיפורים משעשעים שיש בהם גם לקח. ההרצאה בנויה על סיפורים שפורסמו במרוצת השנים בתוכניות השונות בהן השתתף רייכר; "כלבוטק", "ציפורי לילה" ועוד.  סטנדאפ שיש בו גם הומור אולם הוא נועד גם לשפר את יחסי האנוש בין עובדים בארגון, זאת תודות לשפע הדוגמאות הניתנות במהלך ההרצאה...

שרות לקוחות כמנוף עסקי

ההרצאה תהיה מבוססת על פניות אזרחים לתכניות הטלוויזיה והרדיו והטור העיתונאי של רייכר, ותתרכז בתקשורת בין נותני השירותים לבין ציבור הלקוחות. ההרצאה תפרט את הדרכים בהם ניתן לבנות לחברה ולארגון תדמית חיובית בעיני לקוחותיה.  ההרצאה יכולה לשמש כהרצאה בפני עצמה או כפתיח לסדנא בת...

לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של גדעון רייכר
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
הרצאות מיוחדות  ומעוררות השראה  לאירועי יום האישה
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים