מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474

גדי ברייר

מרצה בתחומים

על המרצה

גדי ברייר, פסיכולוג (.M.A) ובוגר החוגים לחינוך ולתיאטרון (.B.A) באוניברסיטת תל אביב. פועל כיועץ ארגוני למנכ"לים ולהנהלות בכירות של ארגונים עסקיים וציבוריים וכמנחה של יועצים ארגוניים בצה"ל ובמוסדות אקדמיים.

גדי הוא חבר בכיר באיפ"א (ארגון היועצים הארגוניים). מנהל ומפעיל פרויקטים מערכתיים רבים לייעוץ ארגוני ועסקי בארגונים עסקיים מובילים בישראל ובארצות אחרות (חברות טכנולוגיות, חברות תעשייה, חברות ומיזמי HI-TECH , חברות פיננסיות וחברות שירותים) בהם הוא מלווה אישית מנכ"לים וצוותי הנהלה בכירים בעיצוב אסטרטגיה, בבניית תהליכים ארגוניים למימושה ובהתאמת התרבות הארגונית ודרכי הניהול למטרות- העל. בארגונים אלה, גדי יועץ לתכנון וליישום תהליכי שינוי מורכבים באמצעות פעילויות ייעוץ ניהולי,ייעוץ ארגוני, הדרכה ופיתוח מנהלים המשלבות את תחומי הידע העדכניים בניהול ובמנהל עסקים עם מתודולוגיות הדרכה מגוונות.

בנוסף על עבודתו כיועץ ומנהל, גדי ברייר מרבה להופיע כמרצה בכנסים ובאירועים מקצועיים של מנהלים ושל אנשי מקצוע בתחומי העסקים, הניהול והארגון.

מאמרים פרי עטו של גדי ברייר פורסמו בעיתונים "משאבי אנוש" "המפעל" ו"מעריב" והוא כתב שני ספרים מקצועיים : "ניהול לתוצאוטובות" (על ניהול איכות) , ו- E.Q.T (בשיתוף עם גב' אביבה אלקיים) על ניהול איכות במוסדות חינוך.

מרצה בשפות

עברית | אנגלית

7 הרצאות מאת גדי ברייר

אש בניהול

המושג "אש" מתייחס לצורך של ארגונים בעלי חזון של איכות ומצוינות ליצור רמה גבוהה של אנרגייה ארגונית ולהנהיג תהליכים של שינוי מתמיד ומתמשך. בהרצאה נבחנת המשמעות התיאורטית והמעשית של המושג ים: "אנרגייה ארגונית" ו"שינוי מתמשך" ומוצגת דרך המנהיגות הנדרשת כדי להנהיג בעזרתה, את...

המכוונים לכוכבים

התבוננות מקורית ומעשירה על מנהיגות, מנהיגים ואיכות תהליכים: הסודות הקטנים (אבל המשמעותיים!!!) של מנהיגים גדולים. כיצד חושבים מנהיגים וכיצד הם פועלים, מהו סוד הצלחתם??? "מנהיגות מעצימה" ו"מנהיגות מעצבת", מה בין "ניהול" ל"מנהיגות"? מנהיגות לאיכות.

פורשי הרשתות

הגישה החדשנית ביותר הקיימת היום לניהול ולארגונים הנמצאת בחזית המחקר הן של ארגונים עסקיים מהמובילים בעולם והן של ארגוני ביטחון וצבאות. בהרצאה תוצג גישה מהפכנית לניתוח הארגון ותהליכיו ולתכנון תהליכים חדשים והטמעתם. על בסיס מודלים מתמטיים מתקדמים וההתפתחות המדהימה של רשת...

הרצאה על שום דבר

הרצאה על הצורך לתת שירות ברמה גבוהה ללקוחות הפנימיים והחיצוניים גם יחד... כביכול כבר נאמר על כך הכול ואין מה להוסיף...אבל בעצם סיפור השירות הלקוי הוא אתגרי ולחלוטין לא ברור..ומה באמת אפשר לעשות על מנת לחולל שינוי משמעותי באיכות השירות ללקוחות וללקוחות הפנים.

הנזיר שקנה את הפרארי מהנזיר שמכר אותה...

דיון "פרוע" והומוריסטי על תרומת התורות הרוחניות (בודיזם, זן-בודיזם ועוד) לארגונים ולמנהלים בעבודתם ובחייהם הפרטיים. דרך "סיפור רכילותי" על גורו שרלטן נפרשים עקרונות היסוד של התורות הרוחניות ודרכי הלמידה וההעצמה העסקיות והאישיות הנגזרות מהן. בהרצאה מוצגות 15 אמיתות רוחניות...

שנינו יחד-או כל אחד לחוד...סוד התקשורת האפקטיבית

 בהרצאה זו יוצגו עקרונות אומנות התקשורת הבין אישית במיטבה. על בסיס תיאורית ה T.A. (אריק ברן) , תיאורית ה NLP (בנדלר) ומודל "ההשפעה והשכנוע© (מודל מקורי של חברת יהב) מוצגים דרכי תקשורת רבי עוצמה לשיפור אפקטיביות העבודה והחיים בכלל... בהמשך, תתמקד ההרצאה באסטרטגיות ובטכניקות, קלות...

הרצים...במקום

טקטיקות ואסטרטגיות של "אי-שינוי": ניתוח משעשע ומעמיק של טקטיקות אי-שינוי יצירתיות ("מצעד האיוולת") הננקטות על ידי אנשים וארגונים. משחקים פסיכולוגיים ומניפולציות, הטעיית האחר והטעיית-עצמי. מבט מריר- משועשע אל מסתרי ההמצאה האישית והארגונית - איך רצים במהירות ונשארים במקום....

לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של גדי ברייר
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
הרצאות העשרה לימי היערכות מורים
עדכונים וחדשות
יהלי אדמתי -חוקרת עתידים בהרצאה חדשה
עולם העבודה 202-2030 - אחד הנושאים החמים ביותר בעולם הארגוני
לחצו לפרטים
גיא זהר מיוצג בלעדית בסוכנויות מרצים
גיא זהר מגיש "היום שהיה" התכנית הפופולארית בסגנונו הייחודי בהרצאה על הכוחות שפועלים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת בישראל
לפרטים נוספים
בוני גינצבורג הצטרף לצוות המרצים בתחום ההשראה למצוינות
כוכב הכדורגל בעבר ופרשן ספורט בהווה על הרצאות בנושאי התמודדות על כשלון והצלחה, הישגיות וחתירה למצוינות
לפרטים מלאים
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -מרצה ייחודית והומוריסטית
שמחים לבשר על הצטרפותה של מגישת הטלוויזיה והכותבת עינב גלילי , בהרצאה ייחודית ומשעשעת על ההומור כחוש מולד (או לא..) ההרצאה משולבת בקטעי וידאו.
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים