מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
בתיה ברק ורבין

בתיה ברק ורבין

על המרצה

בתיה ברק החלה את הקריירה המקצועית שלה כשחקנית תיאטרון בלהיט של שנות ה-70 "איש חסיד היה" ושיחקה במשך כ- 10 שנים בעיקר בתיאטרון הקאמרי.

במרוצת השנים עסקה ברק גם בכתיבה עיתונאית מגוונת והגשת תכניות ברדיו ובטלוויזיה. התפרסמה בהנחייה רבת שנים של תכנית הטלוויזיה "קשר משפחתי" בה שימשה בתפקיד כפול של מראיינת ושל שחקנית במשחקי תפקידים.

בתיה ברק בוגרת החוג לתיאטרון באוניברסיטת ת"א, למדה הנחיית קבוצות בנושא זוגיות ונישואין במכון אדלר, סיימה לימודי פסיכולוגיה וסוציולוגיה והיא בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות וכן בוגרת לימודי קאוצ'ינג פסיכותירפיסטי באוניברסיטת ת"א.

בתיה ברק מתמקדת היום בעיקר בתחום הזוגיות ועוסקת בעבודה קבוצתית עם זוגות, הנחיית סדנאות והרצאות בנושאי זוגיות ונישואין.

ההרצאות הן קלילות ושופעות הומור ועם זאת עשירות בתוכן ובתובנות.

מרצה בשפות

עברית

5 הרצאות מאת בתיה ברק ורבין

דפוסי תקשורת בזוגיות

זוגות רבים מכלים את ימיהם בניסיונות סיזיפיים לשנות זה את זה ובאותה עת כל אחד מהם חולם ומייחל שיקבלו אותו כפי שהוא. האם יש טעם ותכלית בתקוה לשנות את האחר? והאם הדרישה: 'קבלו אותי' מוצדקת? אנשים נוטים לגלוש לאבחנות אישיותיות של בן/בת הזוג "אתה נכה רגשית" או "את שתלטנית"...

סודות המשיכה הרומנטית

על התיאוריה של הנדריקס לגבי בחירת בן זוג והשאיפה הנסתרת שלנו לחוות חוויה מתקנת עם בני הזוג שבחרנו. אנחנו בוחרים באינטואיציה בני זוג ש'התברכו' בתכונה דומיננטית של אחד מהורינו אשר יצרה בעיה בלתי פתורה בקשר איתו ובחזרתיות כפייתית משחזרים מחלוקת דומה בתקווה למצוא לה...

תקשורת זוגית אפקטיבית

התלונה הרווחת אצל זוגות היא: "אשתי / בעלי לא מקשיב/ה לי" מכאן שרוב האנשים הם מקשיבים גרועים. כולנו מייחלים שיקשיבו לנו בשעה שאנו עצמנו מתקשים להעניק הקשבה אמיתית לזולת. רובנו מדברים יותר ומקשיבים פחות ולמרות הניסיון הרב שצברנו בדיבור אנחנו לא מצליחים להעביר את המסר שלנו...

זוגיות וקריירה , אפשר לרקוד על שתי החתונות

יש לנו חופש לבחור, יש לנו אופציות. זה לא 'או קריירה או זוגיות' וגם לא 'או קריירה או הורות'. אנחנו לא מדברים יותר על קטבים אלא על קוי רצף כאשר כל אחד ממקם את עצמו בנקודה מסויימת על קו הרצף ונע על הקו על פי הצרכים האישיים, הזוגיים, המשפחתיים, התעסוקתיים , הכלכליים וכו' ....

אינטליגנציה זוגית

ההרצאה עוסקת בדרכים לשיפור התקשורת הזוגית. בעידן המאופיין בשפע אמצעי תקשורת, באופן פרדוקסלי הבעיה המטרידה והכואבת ביותר ביחסים בין אישיים היא תקשורת לקויה. בהרצאה יעלו המהמורות והקשיים המכשילים את התקשורת ופתרונות אפשריים ליצירת תקשורת זוגית אפקטיבית.

לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של בתיה ברק ורבין
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים