מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474

בן שני

מרצה בתחומים

על המרצה

עיתונאי ובמאי סרטים דוקומנטארים. חבר מערכת התוכנית עובדה בערוץ 2. מגיש התוכנית אנשים בלילה בגלי צה"ל. נמנה על סגל המרצים של בית הספר לקולנוע סם שפיגל בירושלים ובית הספר לעיתונות כותרת  באוניברסיטת תל אביב. חתן פרס סוקולוב לעיתונות אלקטרונית לשנת 2005.
בין הכתבות שצילם במשך השנים בעובדה: חשיפת יומן השבי של רון ארד. תיעוד מסע הבחירות של יאיר לפיד, רונה רמון, סדרת כתבות הפרופיל 4 דקות. והסרטים: תיכון ההזדמנות האחרונה (זוכה מדלית הכסף של פסטיבל ניו יורק) הבן האבוד של משפחת בלקינד, לגלות את סוביבור.
 
לאחר שירות צבאי בנח"ל, למד קולנוע ומדעי המדינה באוניברסיטת תל אביב. במקביל החל את דרכו בעיתונות במסגרת מהדורת החדשות המקומיות ומשם עבר לערוץ הראשון ככתב התוכנית יומן. עם הקמת חדשות 10 הצטרף לחברת החדשות הצעירה ככתב מגזין בכיר. בין תפקידיו בחדשות 10 היה גם עורך משדר הבחירות ואחראי התחום הדוקומנטארי.
 
בין הסרטים שביים, ילדי רמדיה – סדרת תחקירים על משבר הבריאות הקשה בישראל, עליה זכה בפרס סוקולוב לעיתונות אלקטרונית.
רלף – על מאבקו של המאמן רלף קליין בסרטן
רבין – ביוגרפיה. 
 

מרצה בשפות

עברית

1 הרצאות מאת בן שני

גיבורים מול מצלמה

הסיפור שמאחורי הסרט הדוקומנטרי הוא לפעמים לא פחות מרתק מהסרט עצמו. איך מתבצע התחקיר, שלבי השכנוע, יחסי האמון והשאלות האתיות שעולות במהלך העשייה, ומה קורה לדמות ציבורית, או ארגון גדול, כשאל המרחב האינטימי שלו חודרת מצלמה. בן שני איש התוכנית עובדה בערוץ 2, מלווה בסרטיו דמויות...

לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של בן שני
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים