מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
מאגר מרצים

מאגר מרצים

בעמוד זה תוכלו להתרשם ממאגר מרצים מובילים בתחומם במגוון נושאים. סמל חורטת על דגלה מצוינות בשרות והקפדה על סטנדרטים של מקצועיות בייעוץ תוכן למתכנני אירועים. אנו רואים לנגד עינינו תמיד כמטרת עליונה את הצלחתו של האירוע ובתוכו כחלק חשוב את התוכן המוזמן מאיתנו ומקפידים על מאגר מרצים איכותי אשר עומד בסטנדרטים אלו.

בסמל סוכנויות מרצים לישראל אנו מאמינים בהתאמת מרצה נכונה ומקצועית ומבקשים לקבל בפניתכם אלינו את מלוא הנתנונים על מנת לבחור יחד אתכם מתוך מאגר מרצים נרחב את המרצה הטוב ביותר לאירוע החברה, כנס לקוחות, מפגש העשרה , פיתוח מנהלים ועובדים, סדנאות OUTDOOR וכל מפגש אחר אשר מצריך את התוכן הטוב ביותר בנמצא.

צרו עימנו קשר להצלחת האירוע הבא שלכם. 
מרצים באתר
5
זקוק לעזרה? צור קשר
אסא כשר, פרופ'
אסא כשר הוא אחד המרצים החשובים והמבריקים בתקופתנו. בניגוד לפילוסופים אחרים אשר ספונים במגדל השן של האקדמיה, כשר הינו אחד האנשים שהפכו את הפילוסופיה למשהו נגיש יותר לקהל הרחב והינו חלק מגל הפילוסופיה היישומית, פילוסופיה אשר גורמת להרצאותיו להיות רלוונטיות לכל תקופה, לכל גיל ולכל קהל. מרצה מומחה לתורתו של ליבוביץ' כשר נחשב לאחד המרצים המובילים לפירוש הגותו של ישעיהו ליבוביץ' ומאפשר קיום של הרצאות וסדנאות על...
ברק דיין, פרופ'

ברק דיין, פרופ'

| 1 סרטוני וידאו | 4 הרצאות
פיסיקאי בוגר תכנית "תלפיות", כיום ראש מעבדת האופטיקה הקוונטית במכון ויצמן למדע. מרצה על חדשנות ומדע למנהלים, חברות היי טק ולקהל הרחב, בעל נסיון של מעל 16 שנה. המעבדה שהקים במכון ויצמן שותפה למאמץ הבינלאומי לבניית מחשבים קוונטיים, והראשונה בעולם שהצליחה להדגים טרנזיסטור פוטוני, הפועל על חלקיקי אור במקום חשמל. על כך זכה פרופסור דיין בפרס ״קריל״ היוקרתי של קרן וולף לשנת 2015.
צבי סגל
נושאי ההרצאות:   1. "דילמות בשפיטה – מצבי הכרעה במצבים קשים בראי מבטו של אב בית הדין בתיקי פשיעה חמורה"   2. "ליטיגציה משפטית – המשפט הפלילי הלכה למעשה"   3. "האמת והצדק ומה שביניהם"   4. "שיפוט במרחב חברתי-חינוכי – אתגרים ומטרות על רקע פרשת החייל אלאור אזריה".   ניתן להיעזר בידיעותיו הרבות ובכישרונו הרב במתן הרצאות במגוון דילמות שונות בנושאים משפטיים/חברתיים/מוסריים מגוונים תוך התאמה לצרכיו של המזמין.   
שי ניצן

שי ניצן

| 3 הרצאות
הרצאותיו של שי ניצן מתחלקות  ל 3 תחומי עניין שונים במהותם :  ניהול : מתוך הפרקטיקה של ניהול גוף גדול כמו הפרקליטות מביא שי ניצן להרצאה תובנות מעשיות בדרגת חשיבות ראשונה לכל ארגון גדול או בינוני, וביניהן תהליך של שינוי התפיסה הניהולית והתאמת הסגנון הניהולי למאה ה 21; תהליך של פתיחת הארגון למגזרים שונים, תוך שמירה על רמה מקצועית גבוהה של הנקלטים לעבודה; תהליכים שנועדו לקדם ולתגמל עובדים מצטיינים ("טאלנטים") בלי לעורר...
שמעון אזולאי, ד
תפיסת המשמעות שפיתח אזולאי מהווה כלי רב עוצמה לחינוך, ניהול, הורות והבנת תהליכים חברתיים והיא משלבת בין הרעיונות הגדולים של הפילוסופיה, חיי היומיום ורעיונותיו המקוריים על האדם והחברה בזמננו. תכנים אלו משולבים בהרצאה שמשלהבת את הקהל לחשיבה מקורית ובחינה מעמיקה של מושגי יסוד בסיסיים בחיים עצמם . ההרצאה מלווה בדומאות הומוריסטיות מקורות חייו הצבעוניים של שמעון אזולאי. 
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
אוהד חמו עיתונאי ומזרחן ערוץ 12 בהרצאה חדשה
בין טהראן לתל אביב: מעבר למסך הברזל של הרפובליקה האסלאמית
לחצו כאן לפרטים מלאים
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים