מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474

ארז ליבנה

על המרצה

ביולוג בוגר מכון ויצמן למדע. עסק בעשור האחרון במחקר מדעי באקדמיה ובתעשיית הביוטכנולוגיה בתחומים של הנדסה גנטית, ביואינפורמטיקה, חקר הסרטן, פיתוח תרופות ועוד.
 
בקיץ 2010 ייצג את מדינת ישראל בSingularity University- בקליפורניה, תוכנית בין-לאומית המתקיימת בבסיס מחקר של סוכנות החלל האמריקאית, נאס"א. זהו מפגש שאפתני השם למטרה להפגיש מדענים ויזמים מרחבי העולם (35 מדינות) במטרה ליזום ולקדם פתרונות טכנולוגיים יצירתיים ופורצי דרך אשר יש בהם תועלת לאנושות כולה, כגון רפואת המחר, התמודדות עם מחסור במי שתיה בעולם השלישי, פיתוח מקורות אנרגיה חדשים, אמצעי תחבורה מתקדמים ויישוב קבע בחלל.
 
עם שובו ארצה ייסד ליבנה את חברת הביוטכנולוגיה Vecoy Nanomedicines המפתחת דור חדש של תרופות לאיידס ומחלות ויראליות נוספות בפיתוח חדשני המבוסס על ישומים רפואיים לתחום הנאנוטכנולוגיה. החברה זכתה בפרסים רבים ובינהם מקום ראשון בתחרות מיזם השנה של עמותת יוצאי 8200 . פרס ראשון לטכנולוגיות רפואיות חדשניות (קליפורניה 2013), ומענק לביצוע שיתוף פעולה מחקרי בחלל מטעם נאס"א.
 
ליבנה יזם את "התחרות לפורצי דרך ע"ש אילן ואסף רמון" בשיתוף עם קרן רמון ומשרד המדע, תחרות יחודית הקוראת לציבור הרחב להציע פרוייקטים טכנולוגים פורצי דרך שמטרתם לשנות לטובה את חייהם של מליון ישראלים תוך 5 שנים. 
ליבנה חבר בועדה המדעית המייעצת של מוזיאון המדע לנוער בפארק קראסו, אשר  נוסד בבאר-שבע בשנת 2013, וכן בועדה המדעית.
 

מרצה בשפות

עברית | אנגלית

7 הרצאות מאת ארז ליבנה

"הדרך הטובה ביותר לחזות את העתיד היא ליצור אותו" !

העולם נע מהר מאד. יש יגידו אפילו מהר מדי. אינטרנט וסלולר, גנטיקה ורובוטיקה, רשתות חברתיות ומהפכת המידע. במאה ה-21, מהפיכות הם היום יום שלנו ונראה שהעולם משתנה לנגד עינינו. מה עושים עם כל העושר המסחרר הזה ואיך זה קשור לסינגולריות? ארז ליבנה, ביולוג בוגר מכון ויצמן והמנכ"ל המייסד...

בחרתי להיות יזם - מהי יזמות וכיצד מתחילים?

אז בחרת בחיים של יזם? מצויין. אבל מאיפה מתחילים?  מה זה אומר להקים מיזם ואיך יזם חי חיים של אי ודאות ויצירתיות, ועם הנאה מהדרך? ארז ליבנה, המנכ"ל ומייסד של חברת Vecoy Nanomedicines משתף בדיון פתוח מנסיונו כיזם.    

"חינוך למצויינות ולעשייה ערכית - אוניברסיטת הסינגולריות כמודל"

העולם נע מהר מאד. יש יגידו אפילו מהר מדי. אינטרנט וסלולר, גנטיקה ורובוטיקה, רשתות חברתיות ומהפכת המידע. במאה ה-21, מהפיכות הם היום יום שלנו ונראה שהעולם משתנה לנגד עינינו. מה עושים עם כל העושר המסחרר הזה, מהי סינגולריות ואיך ממנה ניתן לקדם באופן מקורי ונועז מצויינות ועשייה ערכית...

"על נגיפים ואנשים - ממלחמת חורמה לידידות אמיצה"

מהו וירוס? האם הוא דומה לחיידק? ומדוע וירוסים הם אחת הסכנות הגדולות ביותר לשלום המין האנושי? בהרצאתו, מסביר הביולוג ארז ליבנה את מערכת היחסים המורכבת של האנושות עם וירוסים, ממלחמת חורמה ועד ידידות אמיצה

האויב הבלתי נראה. הסכנה הויראלית וטכנולוגיית Vecoy

המין האנושי הוא אחד מצורות החיים המשגשות ביותר בכדור הארץ. אנו משגשגים אולם לא לעולם חוסן. האם האנושות נמצאת בסכנה קיומית? מיהו האוייב הבלתי נראה שעשוי להביא לסופה של האנושות והאם יש לנו את הכלים להתמודד עימו?  ארז ליבנה, ביולוג בוגר מכון ויצמן והמנכ"ל המייסד של חברת Vecoy...

מנהיגות ארגונית: יצירת מנהיגים ומנהיגות יצירתית - אוניברסיטת הסינגולריות כמודל

העולם נע מהר מאד. יש יגידו אפילו מהר מדי. מה עושים עם כל העושר המסחרר הזה? כיצד ניתן להנהיג את הארגון באופן דינאמי ויצירתי במציאות משתנה ולהצמיח מנהיגות מן השטח? ארז ליבנה, ביולוג מוסמך מכון ויצמן והמנכ"ל המייסד של חברת Vecoy Nanomedicines, ייצג את ישראל בתוכנית הכשרת מנהיגי העתיד...

מגמות טכנולוגיות והשפעתן על שוק העבודה העתידי

העולם משתנה מהר מאד, ועימו עולם התעסוקה. טכנולוגיות חדשות יוצרות מקצועות חדשים, בעוד ענפי עיסוק קיימים נדרשים להתעדכן במהירות או להשאר מאחור. מה הן המגמות הטכנולוגיות והחברתיות שמשנות את שוק העבודה? וכיצד נערך להן אישית וארגונית במציאות המשתנה?

1 סרטוני וידאו של ארז ליבנה

ארז ליבנה -ארז ליבנה -"הדרך הטובה ביותר לחזות את העתיד היא ליצור אותו!"

ארז ליבנה -ארז ליבנה -"הדרך הטובה ביותר לחזות את העתיד היא ליצור אותו!"

 

לפרטים נוספים
לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של ארז ליבנה
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
אוהד חמו עיתונאי ומזרחן ערוץ 12 בהרצאה חדשה
בין טהראן לתל אביב: מעבר למסך הברזל של הרפובליקה האסלאמית
לחצו כאן לפרטים מלאים
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים