מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474

אלימלך יפה

על המרצה

אלימלך יפה, בוגר תואר במינהל עסקים, יועץ אירגוני, מאמן ומנחה בתחומי הניהול, שיווק וכספים.

אלימלך יפה יזם והקים את "אתגר" - במה לביטוי עצמי.

בין שלל כישוריו של אלימלך יפה ניתן למנות את היותו מספר סיפורים מקצועי ומחבר הספר "רכבת חיי", ואת התמחותו במדיטציה (מחבר המדיטציה "גורמים טועני ומשביתי אנרגיה ").

אלימלך יפה מרצה מרתק ומלהיב. באמתחתו קילומטרז' של הרצאות רבות בפני קהל מגוון (ארגונים עסקיים, מוסדות ממשלתיים, חברות פרטיות ומפעלים) וזאת במסגרת סדנאות, קורסים והרצאות בודדות.

בהרצאה הפופולארית ביותר שלו "גורמים טועני ומשביתי אנרגיה" מספק אלימלך כלים ורעיונות להגברת החיוניות בעבודה, במשפחה ובחיים בכלל, כלים ליציאה ממצבי לחץ ושחיקה, חיזוק החוסן האישי והצוותי - דרך שימוש בהומור ככלי מחזק, ודרכים ליציאה לדרך חדשה עם 60 מקורות אנרגיה חדשים.

אלימלך יפה, מרצה מעניין ויחודי, מסביר כיצד ניתן לפרוץ דרכים חדשות בכל העוצמה ולבצע את העבודה בהומור ובשמחה .

מרצה בשפות

עברית

3 הרצאות מאת אלימלך יפה

שימוש בהומור כדרך חיים

בהרצאתו ההומוריסטית מסביר  אלימלך יפה בצורה משעשעת מאוד על הגורמים המוציאים את הכוחות וגוזלים את האנרגיה ונותן לקהל כלים להתמודדות עם לחץ ושחיקה, חידוש רעננות והתלהבות . אלימלך מדגים סיטואציות יום יומיות בבית, ובעבודה וכיצד להשתמש בהומור כדי להתמודד עם מצבים קיצוניים...

חיזוק והגברת המוטיבציה בעולם המכירות

בהרצאתו ההומוריסטית מסביר בצורה משעשעת מאוד על הגורמים המוציאים את הכוחות וגוזלים את האנרגיה ונותן לקהל כלים להתמודדות עם לחץ ושחיקה, חידוש רעננות והתלהבות בזמן העבודה, מדגים סיטואציות יום יומיות מעולם המכירות עם דגשים מעולמם של המשתתפים , וכיצד ניתן להתמודד עם מצבים...

הומור בשרות לקוחות כגורם מניע להצלחת העסק

בהרצאתו ההומוריסטית מסביר בצורה משעשעת מאוד על הגורמים המוציאים את הכוחות וגוזלים את האנרגיה ונותן לקהל כלים להתמודדות עם לחץ ושחיקה, חידוש רעננות והתלהבות בזמן העבודה, מדגים סיטואציות יום יומיות בבית, ובעבודה וכיצד להשתמש בהומור כדי להתמודד עם מצבים קיצוניים ופתירת...

1 סרטוני וידאו של אלימלך יפה

אלימלך יפה בהופעה טלויזיונית

אלימלך יפה בהופעה טלויזיונית

 

אלימלך יפה בטלויזיה
לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של אלימלך יפה
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
הרצאות מיוחדות  ומעוררות השראה  לאירועי יום האישה
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים