מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474

אלון אולמן

ביוגרפיה

 אלון אולמן הוא המרצה המבוקש ביותר בישראל הימים אלו, בכל הנוגע לפריצת גבולות, מימוש פוטנציאל, צמיחה והשגת הישגים יוצאי דופן. אולמן מתמחה בתחום פריצת הגבולות, ביצועים, הישגים וחתירה למצויינות.

אלון אולמן בעל נסיון רב בחניכת צוותים ומנהלים, ארגונים ויחידים, והובלתם בדרך חדשה- הדרך למצויינות. אולמן חונך, מנהל ומוביל לאור תיאוריות ופרקטיקטות שונות שפיתח, המשלבות חתירה למצויינות, תוך הצבת יעדים ברורים וחשוב מכל- השגתם.

אלון אולמן הוא סגן אלוף במילואים. במשך 20 שנה צבר נסיון רב בפירוד, הדרכה, ליווי וניהול.
אולמן שירת בסגל הפיקוד הבכיר בחיל הים, ועבד גם בשירות חברות הייטק ועסקים אזרחיים. אולמן היה מדריך ראשי בקורס חובלים היוקרתי, פיקד על ספינות טילים והעביר קורסים וסדנאות תדיר לסגל הפיקוד הבכיר בפו״ם.
אולמן סיים בהצטיינות תואר שני בכלכלה, וכיום הוא מחזיק בבעלותו בשלוש חברות שמעבירות סדנאות בנושאים הקשורים למצויינות, הצלחה, הגשמת חלומות וסיפוק עצמי.

על המרצה

 
 אלון אולמן הוא אחד המרצים הידועים והמבוקשים ביותר בתחום החתירה למצויינות, הגשמת חלומות ועמידה ביעדים. אולמן, המושפע מסיפורו האישי, מעביר הרצאות וסדנאות רבות הן לקבוצות, עסקים, חברות ויחידים. בהרצאותיו הוא מבטא את עוצמת הרוח האנושית, הכוח שלנו כבני אדם, והיכולת הטמונה בכולנו לפרוץ גבולות שלא ידענו שאפשריים, פיזיים ומנטליים כאחד.

אלון אולמן הוא מרצה סוחף ומרתק, שתוך כדי ההרצאה מעבר לדיבורים גם מעביר כלים פרקטיים ויישומיים כיצד לצאת לתהליך שמטרתו להביא אותנו למצות את מיטב הפוטנציאל שלנו, ולהגשים את החלומות הפרועים ביותר שלנו.
בשנים האחרונות, עבד אולמן כחונך במגזר העסקי פרטי, אך גם באמצעות הרצאותיו הצליח לעזור לבעלי עסקים ומנהלים למנף את הישגיהם ולהגיע לתוצאות שיא במהירות ועוצמה.

אלון אולמן מושפע רבות מסיפורו האישי: הוא כמעט מת כשקרסה אחת מריאותיו, אך במקום לשקוע בדיכאון, החליט אולמן לצמוח מהאירוע. באמצעות סיפורו האישי, הוא פיתח מודל של פריצת גבולות לתוצאות. הסיפור מבטא את עוצמתה של הרוח האנושית והיכולת הטמונה בכולנו, אותה רק צריך לגלות וללטש, לפרוץ גבולות פיזיים ומנטליים שלא חשבנו שנוכל.

הרצאותיו הסוחפות עשירות בכריזמה וקסם אישי, ומעניקות כלים יישומיים לביצוע ״הבלתי אפשרי״. אולמן מציג בהרצאותיו ״מראה״ לקהל, המאפשרת לאנשים לראות את עצמם כפי שמעולם לא עשו, ומשם להבין ולהחליט לקחת אחריות על כל אשר קרה להם, קורה להם ועוד יקרה להם בחיים, בדגש כמובן על מינוף ומימוש טוטאלי של הישגיות בכל תחומי החיים.
בשבע השנים האחרונות, עזר אלון אולמן ללמעלה מ20,000 אנשים, 100 ארגונים ו150 עסקים קטנים להשיג תוצאות שלא יכלו לדמיין.

על ההרצאה: ״פריצת גבולות לתוצאות: סיפורו של איש הברזל״


לפני מספר שנים אולמן חווה חוויה מכוננת. הוא שרד פעמיים אירוע נדיר של קריסת ריאה שהוביל לכריתה חלקית, והיה על סף מוות. מנקודה זו, הבין שהחיים מציבים לנו גבולות שניתן למתוח. רק לאחר שכמעט מת, התחיל לדבריו ״לחיות באמת, ובעוצמה האמיתית של החיים״. אולי בשל כך, סיים בהצלחה בגיל 41 את תחרות איש הברזל, אחת מתחרויות הספורט המתאגרות והקשות בעולם.
הסיפור המרגש של אולמן הוא מטאפורה לחיים של כולנו, חיים רווי קשיים ומשברים. המנצחים נבדלים מהיתר בכך שהם מתגברים על החששות, החרדות ויתר הדביםר שחוסמים את כל היתר מהצלחה, שלמעשה כולם יכולים לה.

בהרצאה המרתקת, אולמן מלמד על חסמי הצלחה שיש לכל בני האדם, ועל הנוסחה לפרוץ אותם- לפרוץ גבולות. הקהלים הרבים של אולמן מעידים על כך שההרצאה גרמה להם לא רק לללמוד פרקטיקות וטכניקות יישומיות ייחודיות, אלא חשוב מכך: להתאהב בחיים מחדש.
אלון אולמן: ״הצלחה זה לא פוקס. אנשים רגילים, יכולים להשיג תוצאות בלתי רגילות. אנחנו כותבים את הסרט הפרטי והארגוני שלנו, אפשר ללמוד את זה!״.

מרצה בשפות

עברית

1 הרצאות מאת אלון אולמן

"פריצת גבולות לתוצאות"

לפני מספר שנים, היה אלון אולמן על סף מוות, כששרד פעמיים אירוע נדיר של קריסת ריאה, שהביא בהמשך לכריתת חלק ממנה.  הוא הבין, שאם החיים הציבו לו גבולות כל כך ברורים, הוא חייב לנסות ולמתוח אותם קצת... רק לאחר שכמעט מת, התחיל באמת לחיות...ובעוצמה.    בניגוד לכל הציפיות , ואולי דווקא...

חוות דעת על המרצה

"היתה הרצאה מעולה, אלון מעניין, מרשים וכריזמטי הסיפור שלו מרגש, החיבור שלו לקהל מעולה, האנרגיה שלו היתה גבוהה  התרשמתי והערכתי מאוד את הדרך בה הוא חיבר את ההרצאה לארגון, עשה התאמה מצויינת"שרות התעסוקה ספט' 2019

הטור האישי

כתבה בערוץ 10 יומן שישי - לחץ כאן 

"אלון אולמן - מסע מתיחת גבולות"

בכתבה שפורסמה במוסף ׳ליידי גלובס׳, מרואיין אלון אולמן שהפך לאחד המרצים המבוקשים והמוצלחים בתעשייה. אולמן מספר כיצד הרקע האישי שלו והטראומה שחווה, כשהיה על סף מוות, הביא אותו לנקודה בה הוא נמצא היום. הוא מספר על מה שנקרא ״תעשיית המימוש העצמי״ שהוא מוביל, במסגרתה הוא ״מכשיר״ אנשים להוציא מעצמם את המיטב, להגיע הכי רחוק שאפשר, ולמעשה: להפוך לאדם משודרג. בכתבה נמצאים טיפים, סיפורים אישיים, והרבה על ההיסטוריה שהביאה אותו לכך. … [ למעבר לכתבה המלאה ]

"חוויות מסדנא של אלון אולמן"

בכתבה שפורסמה במוסף ׳ליידי גלובס׳, מרואיין אלון אולמן שהפך לאחד המרצים המבוקשים והמוצלחים בתעשייה. אולמן מספר כיצד הרקע האישי שלו והטראומה שחווה, כשהיה על סף מוות, הביא אותו לנקודה בה הוא נמצא היום. הוא מספר על מה שנקרא ״תעשיית המימוש העצמי״ שהוא מוביל, במסגרתה הוא ״מכשיר״ אנשים להוציא מעצמם את המיטב, להגיע הכי רחוק שאפשר, ולמעשה: להפוך לאדם משודרג. בכתבה נמצאים טיפים, סיפורים אישיים, והרבה על ההיסטוריה שהביאה אותו לכך. … [ למעבר לכתבה המלאה ]

לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של אלון אולמן
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
אוהד חמו עיתונאי ומזרחן ערוץ 12 בהרצאה חדשה
בין טהראן לתל אביב: מעבר למסך הברזל של הרפובליקה האסלאמית
לחצו כאן לפרטים מלאים
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים