מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
פרופ' איתן גלבוע

פרופ' איתן גלבוע

מרצה בתחומים

בטחון וצבא
42 מרצים
גלובליזציה
49 מרצים

על המרצה

ראש המרכז לתקשורת בינלאומית וחוקר בכיר במרכז בס"א למחקרים אסטרטגיים באוניברסיטת בר-אילן. הוא מכהן גם כיו"ר האגודה הישראלית לתקשורת, יו"ר הפורום לדיפלומטיה ציבורית ישראלית וכפרופסור ליחסים בינלאומיים באוניברסיטה של דרום קליפורניה בלוס אנג'לס. הוא פרסם ספרים ומאות מאמרים על מדיניות החוץ של ארה"ב ויחסיה עם ישראל. הוא בעל תואר שני ושלישי מאוניברסיטת Harvard וכיהן כמרצה ומדען אורח באוניברסיטאות ומכוני מחקר בולטים בארה"ב ובאירופה. הוא משמש פרשן לענייני ארה"ב בתקשורת הכתובה והמשודרת בארץ ובעולם, ובעברו היה מדריך אקדמי במכללה לביטחון לאומי, יועץ למשרדי ממשלה, יו"ר הועדה לבחירת צוערים למשרד החוץ, חבר העדה להשכלה גבוהה בעירית ירושלים ויו"ר ועדות של המועצה להשכלה גבוהה והקרן הלאומית למדע.

עברית

1 הרצאות מאת פרופ' איתן גלבוע

המרוץ לבית הלבן והשלכותיו על יחסי ארה"ב-ישראל

ההרצאה תעסוק בשלבי ההכרעה של הבחירות לנשיאות ולקונגרס. יינתנו הסברים על תהליכי וכללי הבחירות, המועמדות הראשונה בהיסטוריה של אישה והמועמדות המוזרה של דונלד טראמפ, המועמדים לתפקיד סגן הנשיא, עימותים טלוויזיוניים, מימון הבחירות, סקרים וסיכויים, "מדינות הכרעה," ואסטרטגיות של...

לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של פרופ' איתן גלבוע
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים