מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474

איתי טלגם

ביוגרפיה

 איתי טלגם נולד בתל אביב בשנת 1958 ומצליח לשלב קריירה עמוסה של מנצח על המקהלות המובילות בעולם בלי לוותר על האהבה השנייה שלו – ייעוץ לעסקים. איתי טלגם יכול היה להסתפק בקריירה של לפסנתרן מהשורה, אולם שאיפתו הרבה ללמוד וללמד הם שהפכו אותו למנצח מהשורה הראשונה בעולם ולאחד הישראלים היחידים שאף הרצו בבמה היוקרתית ביותר בעולם - TED.

השכלה

איתי טלגם החל את לימודיו המקצועיים בתחום הנגינה באקדמיית רובינשטיין אשר בירושלים שם קיבל את התואר אמן מוסמך, לאחר מכן פנה לאוניברסיטה העברית שם השיג את התואר שלו בפילוסופיה.

תעסוקה

טלגם שימש כמנצח הראשי של מיטב התזמורות בישראל דוגמת:
  • התזמורת הסימפונית של ירושלים
  • התזמורת הקאמרית הישראלית
  • תזמורת האופרה הישראלית
החל משנת 1987 משמש איתי טלגם כמנצח של לא מעט מהתזמורות המובילות באירופה, זאת לאחר שיתוף פעולה מוצלח עם לאונרד רובינשטיין כאשר ניצחו על התזמורת של פריז. בין התזמורות המובילות בעולם עליהם ניצח טלגם ניתן למנות את:
  • תזמורת האופרה לייפציג, גרמניה
  • התזמורת הפילהרמונית של סן פטרבורג, רוסיה
  • התזמורת של ניו יורק

פרסים ותרומה לקהילה

איתי טלגם לימד באוניברסיטת תל אביב, שם הכשיר דור חדש של מנצחים בתור מורה בכיר לתחום הניצוח. כמו כן זכה איתי טלגם בשנת 1994 בפרס מטעם אקום על תרומתו לפיתוחה של המוזיקה בישראל. נוסף על כך, חבר טלגם גם במועצה הציבורית לתרבות ואומנות ובהנהלת הארגון של סל התרבות.

על המרצה

איתי טלגם הוא מנצח מוסיקלי בעל רקע עשיר בעבודה מול תזמורות ונגנים. מרצה בינלאומי בכיר בעל ניסיון רב בהרצאות בפני החברות הגדולות ביותר בעולם.

איתי טלגם פיתח תכנית מיוחדת במינה לפיתוח מנהיגות ועבודת צוות. מטרת התכנית לתת למשתתפים כלים להבנה ולגיבוש דימוי עצמי חדש כמנהלים-מנהיגים דרך חקירה של דמות-מנהיג יחידה במינה בעולם המודרני, המאסטרו. לחקור צדדים שונים של עבודת צוות, כולל יחסי פרט כשותף וכסולן בצוות, דרך התבוננות ועשיית מוסיקה משותפת ולהאיר למשתתפים צדדים שונים של התרבות הארגונית במסגרתה הם פועלים וזאת דרך הבנת המוסיקה כמייצגת ערכים חברתיים וארגוניים וכאנלוגיה לתהליכים בארגון, ולאפשר למשתתפים חוויה של מנהיגות אולטימטיבית, דרך התנסות בניצוח.

איתי טלגם הוא מרצה ישראלי המבוקש להרצאות בכנסים גדולים ברחבי העולם והוא מהישראלים הבודדים שהופיעו בTED.

מרצה בTED

לראות מרצה ישראלי בבמה היוקרתית של TED זו תמיד הרגשה מחממת לב, אבל כאשר אתם שומעים הרצאה אחת של טלגם, אתם יכולים להבין גם למה הוא בליגה של הגדולים. בהרצאותיו מקפיד טלגם לשלב בין העולם פילוסופי – מוזיקלי לבין העולם העסקי וכשכול זה מתערבב עם הקסם האישי וחוש ההומור של טלגם, זו בהחלט חוויה.

מרצה לניהול נכון

בהרצאתו מסביר טלגם (בעזרת שלל סרטונים מתצוגות ניצוח ולא מעט כריזמה אישית) כיצד ניצוח על תזמורת אינו שונה כלל מניהול צוות של עובדים, ומאפשר לקהל לחוש ממש חלק אינטגרלי מההרצאה. למעשה לא מעט פעמים עוצר טלגם את הרצאתו כדי לחוש את הקהל שלו, לשאול אותם אודות חשיבות של מנצח לתזמורת, (או בהקבלה– מנהל לארגון )ואילו סוגי ניהול מתאימים לדעתם לכל פרויקט.

בהרצאתו לא פוסח טלגם גם על האופי האישי של כל מנהל ותרומתו השונה לצוותו. ההרצאה עוסקת אמנם בניהול אך מבהירה לכל מי שצופה בה כי היחסים הבין אישיים הם שעומדים מאחורי כל החלטה, ולכן סגנון הניהול (או הניצוח) מושפע בקלות מאופיו האישי של המנהל בארגון והראייה האישית שלו בדבר תפקידו.

מוסיקה, ניהול ויחסים בגובה העיניים

על אף שטלגם מרבה להשתמש במוזיקה כדי להביע את דעתו, אין כל צורך בידע מקדים או בהבנה בסוגי היצירות השונות כדי ליהנות מכל הרצאה. אחד הדברים המרתקים בהרצאותיו של טלגם הינה העובדה שהוא מדבר בגובה העיניים, באופן מעורר קנאה, למרות מעמדו הרם הוא חף ממניירות השמורות למרצים בסדר הגודל שלו ודואג תמיד להתעניינות של הקהל. ניתן לומר כי צניעותו והלבביות שהוא משדר על הבמה היא פועל יוצא לסגנון הניהול אותו הוא מבקש להנחיל לשומעים אותו.

ניתן לראות כי הרצאתו של טלגם מאפשרת לכל אחד מאיתנו לקחת צעד אחורה מהחשיבות העצמית שאנו מנכסים לעצמנו ולתפקידנו השונים בחיי היום יום ולהבין שבעזרת האצלת סמכויות ויצירת סביבה תומכת ניתן להשיג הרבה יותר מאשר בסביבות ניהול (וחיים) העוסקות בהצלחה על חשבון אחרים וטיפוח האגו העצמי.


מרצה בשפות

עברית | אנגלית

1 הרצאות מאת איתי טלגם

" מאסטרו " – מעולם הניצוח לעולם הניהול ועבודת צוות

הרצאה כוללת צפייה בקטעי וידאו של מנצחים דגולים בקונצרטים ובחזרות, האזנה וניתוח של קטעי מוסיקה, למוד יסודות הניצוח ותרגול על-ידי ניצוח על המשתתפים, נגינה בכלי-קצב ובמגוון כלים מתרבויות שונות. אין כל צורך בניסיון מוסיקלי קודם! חוויה אדירה ומשעשעת, והתנסות המעשירה את המשתתף...

1 סרטוני וידאו של איתי טלגם

איתי טלגם-מאסטרו בהרצאה

איתי טלגם-מאסטרו בהרצאה

 

לצפיה בוידאו

אזכורים ברשת

איתי טלגם מנצח על Audi Community

במסגרת שיתוף הפעולה של המנצח עם חברת AUDI, זכו נציגי ענקית התחבורה הגרמנית להדרכה אישית אודות טכניקת הניהול המתקדמת שאותה פיתח טלגם. לקראת סוף המפגש הציג להם המנצח סרטון שבו לאונרד רובינשטיין (המנטור של טלגם) מצליח לנצח על הפילהרמונית של ווינה בעזרת מבט בלבד.  [ למעבר לכתבה המלאה ]

לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של איתי טלגם
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים