מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474

איתי גרין

מרצה בתחומים

על המרצה

מומחה לחדשנות פתוחה בתאגידים בינלאומיים וישראלים, חדשנות שמקורה בסטרטאפים, תאגידים אחרים ואקדמיה. החדשנות הפתוחה הינה מודל חדשנות עדכני המאפשר לארגונים להתמודד עם קצב השינוי הטכנולוגי המואץ ולהישאר רלבנטיים בעולם משתנה.

גרין אשר ייסד את חברת ייעוץ החדשנות Innovate-Israel , הנו מרצה מבוקש בחו"ל ובישראל. הקהל המאזין להרצאותיו יוצא אחרת מכפי שנכנס אליהן שכן גרין מביא עימו ניסיון מעשי עשיר של 15 שנה כסטרטאפיסט ומוביל חדשנות בתאגיד בינלאומי מוביל ומכיר את הנושא מכל היבטיו.

גרין מתבל את הרצאותיו בדוגמאות ממשיות מהשטח וגורם לשומעיו להבין את החשיבות של החדשנות הפתוחה והפוטנציאל הטמון בה לעתיד הארגון ולכל אחד מהעובדים ואף נותן כלים אפקטיביים להטמעה מוצלחת של חדשנות.

גרין ייסד את קהילת 400 יזמי הטרוול-טק הישראלים(ITTS). בנוסף, גרין מכהן כדירקטור ויועץ בחברות רבות .גרין מרצה בכנסים בינלאומיים ומקומיים בנושאים של חדשנות תאגידית, לרבות בכנסי TheEconomist, האו"ם, כלכליסט , באקדמיה, בועידות משאבי אנוש ועוד.

גרין הינו בעל טור קבוע בדה-מרקר בנושא חדשנות הקרוי "והרי החדשנות", כותב קבוע בבלוג החדשנות הבינלאומי המוביל InnovationManagement ומשמש מומחה חדשנות בתכנית הטלויזיה "תכנית חסכון" המשודרת בערוץ 12.

עברית

1 הרצאות מאת איתי גרין

חדשנות פתוחה

ההרצאה מיועדת לחשוף את העובדים, בדרגות השונות בתאגיד (כל הרצאה מותאמת לקהל), לחשיבות הפתיחות לעבודה עם סטרטאפים וגורמים נוספים חיצוניים לארגון (אקדמיה, תאגידים אחרים) וזאת במטרה לאפשר לתאגיד לעמוד בקצב השינוי הטכנולוגי. ההרצאה חושפת את העובדים למקום אליו הגיעו תאגידים...

לקבלת פרטים נוספים לגבי ההרצאה של איתי גרין
מלא שם ומספר טלפון ונחזור אליך
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
הרצאות העשרה לימי היערכות מורים
עדכונים וחדשות
יהלי אדמתי -חוקרת עתידים בהרצאה חדשה
עולם העבודה 202-2030 - אחד הנושאים החמים ביותר בעולם הארגוני
לחצו לפרטים
גיא זהר מיוצג בלעדית בסוכנויות מרצים
גיא זהר מגיש "היום שהיה" התכנית הפופולארית בסגנונו הייחודי בהרצאה על הכוחות שפועלים מאחורי הקלעים של עולם התקשורת בישראל
לפרטים נוספים
בוני גינצבורג הצטרף לצוות המרצים בתחום ההשראה למצוינות
כוכב הכדורגל בעבר ופרשן ספורט בהווה על הרצאות בנושאי התמודדות על כשלון והצלחה, הישגיות וחתירה למצוינות
לפרטים מלאים
אנדי רם,הטניסאי האגדי , מרצה על עבודת צוות והגשמת מטרות עכשיו בייצוג בלעדי
טניסאי הצמרת שהגיע לפסגות הגבוהות ביותר כחלק מצמד הטניסאים אנדיוני ,מרצה באירועי חברה ומשלב את סיפורו האישי במסרים הנוגעים לכל אחד בכל מקום .
לפרטים נוספים
עינב גלילי -מרצה ייחודית והומוריסטית
שמחים לבשר על הצטרפותה של מגישת הטלוויזיה והכותבת עינב גלילי , בהרצאה ייחודית ומשעשעת על ההומור כחוש מולד (או לא..) ההרצאה משולבת בקטעי וידאו.
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים