מאז 1999
הרצאות מרתקות לאירועים מנצחים
בהנהלת דני שביט
לייעוץ בבחירת מרצה והזמנות
03-5492474
מאגר מרצים

מאגר מרצים

בעמוד זה תוכלו להתרשם ממאגר מרצים מובילים בתחומם במגוון נושאים. סמל חורטת על דגלה מצוינות בשרות והקפדה על סטנדרטים של מקצועיות בייעוץ תוכן למתכנני אירועים. אנו רואים לנגד עינינו תמיד כמטרת עליונה את הצלחתו של האירוע ובתוכו כחלק חשוב את התוכן המוזמן מאיתנו ומקפידים על מאגר מרצים איכותי אשר עומד בסטנדרטים אלו.

בסמל סוכנויות מרצים לישראל אנו מאמינים בהתאמת מרצה נכונה ומקצועית ומבקשים לקבל בפניתכם אלינו את מלוא הנתנונים על מנת לבחור יחד אתכם מתוך מאגר מרצים נרחב את המרצה הטוב ביותר לאירוע החברה, כנס לקוחות, מפגש העשרה , פיתוח מנהלים ועובדים, סדנאות OUTDOOR וכל מפגש אחר אשר מצריך את התוכן הטוב ביותר בנמצא.

צרו עימנו קשר להצלחת האירוע הבא שלכם. 
מרצים באתר
7
זקוק לעזרה? צור קשר
גיא דגן

גיא דגן

| 1 סרטוני וידאו | 6 הרצאות
מנהל מודעות אבטחת המידע וסייבר. יזם, יועץ חדשנות ואבטחת מידע וטכנולוג. מעל ל- 15 שנה ניסיון בהיי-טק. יועץ ומנטור של קרן FinTech של בנק הפועלים. מתמחה בתכנון תהליכי למידה בנושאי אבטחת מידע, מודעות סייבר וחדשנות בארגונים. ניסיון רחב כמרצה בפורומים שונים. מנטור בחממת NOVUS של המכללה למנהל. יועץ אסטרטגי לסטארטאפים.
גלעד האן

גלעד האן

| 1 סרטוני וידאו | 1 הרצאות
גלעד האן הוא אחד המרצים המוכרים והמוערכים בכל הנושאים הקשורים לעבירות סייבר, פשעים ברשת האינרטנט ופגיעות של גולשים. הרצאותיו של האן עתירות סיפורים ואינפורמציה שצבר במהלך עבודתו כחוקר ביחידה לפשעי סייבר של משטרת ישראל. גלעד האן מרצה מתוך אמונה מלאה במסרים שלו, ובמטרות אותן הוא רוצה לקדם אודות הסברה והכוונה עבור הגולשים באינטרנט. ההרצאות של האן עשירות בסיפורים אמיתיים, סיפורי פשיעה ופגיעה שהתרחשו ומתרחשים...
יורי גנקין

יורי גנקין

| 4 הרצאות
לצד הניסיון המעשי הרב שצבר תוך כדי עיסוק יומיומי בעולם הדיגיטלי, משמש יורי כמרצה בחוגי התקשורת של אוניברסיטת תל-אביב, האוניברסיטה העברית, אוניברסיטת בן-גוריון, הקריה האקדמית אונו ועוד. מעבר לכך, משמש יורי כמנהל מקצועי ומרצה בכיר במכללה לניו-מדיה – המוסד הישראלי הראשון והמוביל בענף ההכשרה לעיסוק בתחום הפעילות הדיגיטלית. כל ההרצאות והסדנאות שאותן מעביר יורי מלאות בשורה ארוכה של מקרי מבחן מעשיים ומיועדות למגוון רחב...
מאור פריד, ד

מאור פריד, ד"ר

| 4 הרצאות
הרצאותיו של דר' מאור פריד משלבות את הידע האקדמי הנרחב שלו בתחומי הבינה המלאכותית ,תורת הכאוס ואפקט הפרפר, ונושאים אקדמיים נרחבים נוספים יחד עם הפרקטיקה והנסיון שהחל בשירותו ב 8200 וממשיך בייסוד חברת הסטרטאפ המצליחה לו ואת אלו עוטף בצורה מעוררת השראה סיפור החיים הייחודי של דר' פריד שהיווה על פניו נקודות פתיחה נמוכה ביותר , אך ככל שהיתה בתחתית , כך הצלחותיו להיחלץ בכוחות עצמו מעתיד ידוע מראש, מרשימות יותר . הרצאותיו...
ענת הוכברג-מרום, ד
עם למעלה מ-20 שנות מחקר, יעוץ והרצאות, ד"ר הוכברג-מרום משלבת ניסיון אקדמי עשיר ורב-תחומי יחד עם ניסיון עסקי מגוון. בין השאר פרסמה מחקר פורץ דרך בנושא שיווק גלובלי של ארגון הטרור העולמי אל-קאעידה באינטרנט ובמדיה הבינלאומית ד"ר הוכברג-מרום הינה פרשנית מבוקשת בנושא הטרור העולמי בערוצי הטלוויזיה והרדיו הן בארץ והן בחו"ל. כמו כן היא מפרסמת פרשנויות במסגרת מאמרים בעיתונות הכתובה והאלקטרונית.
קרן אלעזרי

קרן אלעזרי

| 1 סרטוני וידאו | 1 הרצאות
מומחית באבטחת סייבר , אנליסטית ומרצה מובילה . לקחה חלק בפרויקטים בעלי שם עולמי בתחום ההרצאות ולאחרונה הרצתה בTED WIRED ,DLD ו TEDex . קרן העבירה הרצאות רבות במסגרת אירועים מגוונים בהם כנסים מקצועיים של תעשיית הסייבר העולמית והמקומית והרצאות אורח בכנסים עסקיים של חברות וארגונים מהגדולים בארץ ובחו''ל. קרן מצוטטת לעיתים קרובות בכתבי עט מהמובילים בעולם כהוגה ובעלת דעות נחשבות ומוערכות בתחום עיסוקה והתמחותה. בשנים...
רונן מנליס

רונן מנליס

| 4 הרצאות
דרך נסיונו העשיר והמגוון בזירות הצבאיות והאזרחיות השונות, מדגים רונן מנליס בהרצאותיו באמצעות מתודולוגיות יחודיות,כיצד ניתן להניע ארגון מסורתי כמו צה''ל לעבור חשיבה של העולם החדש המקדש חשיבה יצירתית, חדשנית ופריצת גבולות בניצול של מינימום משאבים.  מנליס משתמש בדוגמאות וסיפורים אישיים מן העבר תוך מבט יחודי על מאחורי הקלעים של אירועים אלו ולמידה מהם להצעדה של ארגונים וחברות בהם הוא מרצה למאה 21 ומעבר לה. 
לנוחויותך, ניתן למלא את טופס ההזמנה למידע נוסף ולצרף מספר מרצים ולא מרצה בודד. ניתן לגלוש בגלריות מרצים ולהוסיף מספר מרצים לסל הפניות, לפניה אחת מרוכזת.
באפשרותך לקבל מידע נוסף
אודות מספר מרצים
* אנו מכבדים את פרטיותך
* כל השדות חובה
 
עדכונים וחדשות
אוהד חמו עיתונאי ומזרחן ערוץ 12 בהרצאה חדשה
בין טהראן לתל אביב: מעבר למסך הברזל של הרפובליקה האסלאמית
לחצו כאן לפרטים מלאים
הרצאות אונליין מיוחדות ומותאמות לרוח התקופה
בהתאמה למגבלות,מיטב המרצים שלנו הכינו פורמט מיוחד להרצאות זום . תוכן מעודכן ומתאים, ומבנה הרצאה מותאם לפורמט זום / אונליין . לחצו כאן לצפות במרצים.
הרצאות אונליין
עינב גלילי -הרצאה מצחיקה לתקופת הקורונה
עינב גלילי בהרצאה משעשעת ומיוחדת לתקופה הנוכחית .. "על הומר ותשתיות חיוניות"
לפרטים מלאים
הצטרפו אלינו
03-5492474 השאירו פרטים